تویوتا ۱۰ میلیون اتومبیل هیبریدی فروخته است

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

زمانی که تویوتا کار تولید اتومبیل‌های هیبریدی را شروع کرد، خیلی‌ها این شرکت را مسخره کردند؛ اما به نظر می‌رسد که دیگر این افراد نمی‌توانند چیزی برای گفتن داشته باشند. تویوتا اعلام کرد که تا این لحظه ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی فروخته است.

«باب کارتر» (Bod Carter) ریس شعبه آمریکای تویوتا در این‌باره گفت:” اتومبیل Prius جایگاه بسیار خوبی در بین اتومبیل‌های هیبریدی پیدا کرده و به عنوان یک مثال درخشان برای داشتن یک ایده‌ی مناسب که می‌تواند مشکلات را برطرف کند، شناخته می‌شود. تولید خودروهای هیبریدی از اهمیت بالایی برخودار است و ما تنها در سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۲۴۶ هزار اتومبیل هیبریدی فروخته‌ایم و مشاهده می‌کنیم که افزایش درخواست برای این اتومبیل‌ها بسیار زیاد است و به همین دلیل RAV4 را راهی بازار کردیم.”

«تاکشی چیامادا» (Takeshi Uchiyamada) یکی از روسای هیئت مدیره تویوتا که از او به عنوان پدر اتومبیل Prius یاد می‌شود هم گفته:” زمانی که ما اتومبیل Prius را راهی بازار کردیم، هیچ کس نمی‌دانست اتومبیل هیبریدی چه چیزی است؛ اما افرادی که این محصول را خریداری کردند و از آن راضی بودند، باعث موفقیت این اتومبیل شدند. ما از تمام مشتریانمان متشکر هستیم که باعث شدند به موفقیت برسیم.”

فروش ۱۰ میلیون خودروی هیبریدی باعث شده که نزدیک به ۷.۶۶ میلیارد گالن سوخت صرفه جویی شود.

منبع: toyota

‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امبرحسین

    والا تو خود ایرانم بد نفروخته من تو مشهد پا یه پای محصولات کیا و هیوندا دیدمش این بد ترکیب رو!!!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه