برندگان مسابقه‌ی خاطره‌بازی دیجی‌کالا مگ مشخص شدند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
جام ملت های آسیا

برندگان مسابقه‌ی خاطره‌بازی دیجی‌کالا مگ مشخص شدند. در این مسابقه که به مناسبت جام ملت‌های آسیا از ۱۷ دی تا ۱ بهمن ۹۷ برگزار شد، کاربران دیجی‌کالا مگ خاطره‌های فوتبالی خود را برای ما ارسال کردند. در نهایت از بین تقریبا ۱۰۰۰ خاطره‌، ۵ خاطره به رای هیئت داوران انتخاب شد.

به مناسبت برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیای سال ۲۰۱۹، از شما خواستیم خاطراتی از زندگی خود را که به هر نحوی با حضور تیم ملی ایران در تورنمنت‌های مهم گره خورده است، برای ما ارسال کنید. اینکه موقع بازی‌های تیم ملی چه اتفاقات تلخ و شیرینی برای شما افتاده و در لحظات حساس بازی‌ها کجا بودید و داشتید چکار می‌کردید.

از طریق فرمی که روی وب‌سایت دیجی‌کالا مگ قرار دادیم، بیش از ۱۰۰۰ خاطره از شما دریافت کردیم. انتخاب ۵ خاطره از بین این همه خاطره‌ی جذاب کار بسیار مشکلی بود. خاطره‌های زیادی وجود داشتند که از نظر جذابیت هم‌سطح بودند ولی بالاخره باید بیشتر آن‌ها را حذف می‌کردیم و فقط ۵ خاطره انتخاب می‌شدند.

برگزیدگان این مسابقه هرکدام از طرف شرکت HONOR، یک گوشی HONOR 7C برنده شدند.

اسامی برندگان به شرح زیر است:

 • علی عسگری
 • یاسر افروز
 • سعید رهنما
 • نسرین کریمی
 • اسماء الله‌یار

 

همان‌طور که در فراخوان مسابقه اطلاع داده بودیم، خاطره‌های برتر به صورت انیمیشن در اینستاگرام دیجی‌کالا مگ به نمایش در می‌آیند.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. رقیه بابایی

  ملاک این مسابقه و داوریش چطور بوده؟اگه قرار بر کپی کردن و رمان نویسی بود باید طور دیگه ای برگزار میشد.ولی اگه ملاک خاطره واقعی و به قلم عام و دلی بود با انتشار این خاطرات مشخص میشه.

 2. محسن

  خدا کنه عادلانه بوده باشه چون مثل من خیلیا خاطرات رو کپی نکردن و استاد ادبیات و انشا نویسی نبودن و دلی نوشتن چون اگه معیار نگارش بوده باشه باید موضوع مسابقه میشد رمان نویسی یا داستان نویسی….

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما