شرکت فاکس ساخت سریال اسلحه‌ی مرگبار را کلید زد

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شبکه‌ی فاکس (Fox) قصد دارد یک سریال تلویزیونی از روی فیلم اسلحه‌ی مرگبار (Lethal Weapon) بسازد.

اسلحه‌ی مرگبار نام یک فیلم کمدی پلیسی و اکشن بود که سال ۱۹۸۷ توسط شرکت برادران وارنر (Warner Bros) تولید شد. این فیلم را «ریچارد دانر» (Richard Donner) کارگردانی ‌کرد و در آن «مل گیبسون» (Mel Gibson) و «دنی گلاور» (Danny Glover) به ایفای نقش پرداختند.

تا امروز دنباله‌هایی برای این فیلم ساخته شده اما حالا شرکت فاکس می‌‌خواهد سریال جدیدی از روی اسلحه‌ی مرگبار بسازد.

نویسنده‌ی فیلم‌نامه‌ی این سریال «مت میلر» (Matt Miller) و کارگردان این مجموعه «مک‌جی» (McG) است. مک‌جی قبل از این کار، The OC و Supernatural را کارگردانی کرده بود.

داستان فیلم از این قرار است که یک پلیس اهل تگزاس به نام «مارتین ریگز» (Martin Riggs) بعد از از دست دادن همسر و فرزندش به لس آنجلس نقل مکان می‌کند تا زندگی جدیدی را آغاز کند. در آن‌جا ریگز با مامور دیگری به نام راجر مورتاف آشنا می‌شود. مورتاف به تازگی یک حمله‌ی قلبی را پشت سر گذاشته و باید از هر نوع استرسی دوری کند.

damon-waynes

در این سریال قرار است «دیمون وینز» -Damon Waynes- در نقش «راجر مورتاف» -Roger Murtaugh- بازی کند. در نسخه‌ی اول این سریال، گلاور این نقش را بر عهده داشت.

پیش از این هم سریال‌هایی از روی فیلم‌ ساخته شده بود که از آن جمله می‌توان به Minority Report، Limitless، The A-Team و Friday the 13th اشاره کرد. این سریال‌ها هم اکنون در حال پخش و یا در مرحله‌ی تولید هستند.

lethal-weapon-1-danny-glover-mel-gibson

مل گیبسون و دنی گلاور

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar شایان

    پیش از این هم سریال‌هایی از روی فیلم‌ ساخته شده بود که از آن جمله می‌توان به Minority Report، Limitless، The A-Theam و Friday the 13th اشاره کرد.
    یک مشکل وجود دارد the A team درسته