ساخت فصل سوم جسیکا جونز رسما تایید شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نت‌فلیکس رسما ساخت فصل سوم سریال «جسیکا جونز» (Jessica Jones) را تایید کرده است؛ سریالی که فصل دوم آن یکی دو ماه است پیش در نت‌فلیکس منتشر شد.

می‌توانیم کم و بیش مطمئن باشیم که زودتر از دو سه سال دیگر قرار نیست شاهد پخش فصل سوم جسیکا جونز باشیم.

موفقیت بسیار خوب سریال جسیکا جونز، چه فصل اول و چه فصل دوم آن، بدون شک خبر از ساخته شدن فصل سوم آن می‌داد. با این حال، اگر این موضوع را در نظر بگیریم که شرکت دیزنی، خودش مشغول راه اندازی یک سرویس استریم فیلم و سریال است، کمی تایید ساخت فصل سوم جسیکا جونز، که در اصل برای دیزنی و مارول است، عجیب می‌شود.

فصل اول سریال جسیکا جونز در سال ۲۰۱۵ پخش شده بود؛ طوری که فاصله‌ی بین فصل اول و دوم سه سال بود. با استناد به همین فاصله‌ی زمانی، می‌توانیم کم و بیش مطمئن باشیم که زودتر از دو سه سال دیگر قرار نیست شاهد پخش فصل سوم جسیکا جونز از سوی نت‌فلیکس باشیم. اینکه دیزنی و نت‌فلیکس به همکاری خود ادامه می‌دهند، آن هم همکاری‌ای که به نظر می‌رسد حداقل تا چند سال دیگر هم برهم نخورد، احتمالا به این موضوع اشاره دارد که سرویس استریم فیلم و سریال دیزنی به این زودی‌ها آماده نخواهد بود.

«ملیسا روزنبرگ»، تهیه کننده‌ی سریال جسیکا جونز برای فصل سوم هم بازخواهد گشت. تهیه کننده‌های مارول یعنی «جف لوئب» و «جیم کوری»‌ هم در ساخت فصل سوم جسیکا جونز نظارت خواهند داشت.

بدون شک می‌توانید می‌توانید انتظار بازگشت «کریستن ریتر»، «ریچل تیلور» و «کری آن‌ماس» را هم به عنوان بازیگران اصلی فصل سوم جسیکا جونز داشته باشید.

فعلا تا انتشار اطلاعات بیشتر از سوی نت‌فلیکس صبر می‌کنیم.

منبع: Collider

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما