سامسونگ سینما را به خانه کاربران می‌آورد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سامسونگ قصد دارد صفحه‌نمایش‎های سینمایی LED را به افرادی که تمایل به خرید این محصول و نصب آن در خانه‌های‌شان دارند بفروشد. این اقدام سامسونگ در راستای جبران کردن فروش کند تلویزیون‌های QLED این شرکت است.

مدیر بخش Visual Display در شرکت سامسونگ درباره این صفحه‌نمایش‌ها می‌گوید: صفحه‌نمایش‎های سینمایی LED از طریق رنگ‌های واضح‌تر و واقعی‌تر، صدای باکیفیت‌تر و نمایش بهتر به تماشاگر این حس را می‌دهد که گویی بخشی از تصویر است.

سامسونگ نسبت به خرید یک شرکت تایوانی تولیدکننده LED هم تمایل نشان داده؛ شرکتی که حق استفاده از تکنولوژی‌هایی را در تملک دارد که از طریق آن‌ها می‌توان تلویزیون‌های QLED کوچکتر را تولید کرد.

در اختیار گرفتن کنترل این شرکت تایوانی که نامی از آن برده نشده به سامسونگ امکان می‌دهد حجم فضایی که تلویزیون QLED اشغال می‌کند را کاهش دهد و در عین حال فروش صفحه‌نمایش‎های سینمایی LED و امکان قراردادن آن‌ها در فضای خانه را محقق کند. گرچه با وجود همه این مسایل یکی از مشکلاتی که باید بر آن غلبه کرد مساله قیمت است.

مدیر بخش Visual Display در شرکت سامسونگ درباره این صفحه‌نمایش‌های شرکت سامسونگ می‌گوید: صفحه‌نمایش‎های سینمایی LED از طریق رنگ‌های واضح‌تر و واقعی‌تر، صدای باکیفیت‌تر و نمایش بهتر به تماشاگر این حس را می‌دهد که گویی بخشی از تصویر است.

باید دید سامسونگ در آینده نزدیک چه طرحی برای گسترش استفاده این تلویزیون‌ها در خانه کاربرانی دارد که علاقه‌مندند از این تجربه بصری بهره‌مند شوند.

منبع: Sammobile
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما