سریال Game of Thrones در سال ۲۰۱۸ تمام می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هر قدر هم که از مجموعه‌ی تلویزیونی «بازی تاج و تخت» یا همان Game of Thrones خوش‌تان بیاید، باز هم می‌دانید که این سریال قرار است روزی تمام شود. هر چه باشد ادامه‌ی ساخت این سریال، هر قدر هم که خوب ساخته شود، اگر فقط به دلیل جذب مخاطب باشد،‌ کش دادن محسوب می‌شود؛ طوری که حتی همین حالا هم سریال Game of Thrones دیگر رمان‌ها را دنبال نمی‌کند و داستان خودش را دارد. شبکه‌ی تلویزیون HBO، تهیه‌کننده‌ی سریال Game of Thrones، تایید کرده است که در سال ۲۰۱۸ این مجموعه‌ی تلویزیونی به پایان خواهد رسید.

اگر ایده و قصه‌ی جدیدی برای تعریف در دنیای Game of Thrones داشته باشند، به هیچ وجه به سادگی از کنار آن رد نخواهند شد.

«کیسی بلویز» (Casey Bloys)، مدیر برنامه‌ریزی شبکه‌ی HBO اخیرا در برنامه‌ی خبری سازمان منتقدان تلویزیون، تایید کرده است که فصل هشتم مجموعه‌ی Game of Thrones، پایان این سریال را رقم خواهد زد.

بلویز در مصاحبه‌ی خود به خبرگزاری Entertainment Weekly گفته است که از همان ابتدا فصل‌های مشخصی را برای سریال در نظر گرفته بودند و قصد داشته‌اند تا سریال را در سال ۲۰۱۸ تمام کنند. قرار است دو فصل کوتاه، در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ پخش شوند. این دو فصل، مجموعا سیزده قسمت را در خود جای خواهند داد.

البته بلویز به این موضوع اشاره کرده است که اگر ایده و قصه‌ی جدیدی برای تعریف در دنیای Game of Thrones داشته باشند، به هیچ وجه به سادگی از کنار آن رد نخواهند شد؛ یعنی از همین حالا هم می‌توانید مطمئن باشید که مجمو‌عه‌های فرعی Game of Thrones ساخته خواهند شد.

منبع: The Verge

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. امیرحسین

  هر چقدر از عظمت این سریال بگم کم گفتم.

 2. حسین

  من سریال هایه زیادی دیدم ولی این بهترین سریاله قرنه به نظرم بازگران و گارگردان و همه و همه خیلی خوب کارشون و انجام دادن خیلی خیلی کارشون درسته

 3. علی

  هههههه
  واقعا دیگه مسخره در آوردن هرحال یک سال اونم با ۷ قسمت
  من فصل های قبلش رو بیشتر قبول داشتم تا این جدیداش رو

 4. سهیل ا تبریزی

  ینی دوفصل روهم سیزده قسمت همش :\
  مگه میشه خیلی کمه که ای بابا

 5. محمد

  در طول تاریخ هیچ وقت سریالی مشابه این از هر نظری ساخته نخواهد شد .
  واقعا فوق العاده ست ، احسنت به نویسنده ، کارگاردان ها و بازیگرهاش.
  بیشتر قسمت ها فصل شش رو دوباره دیده ام .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما