سری جدید ۲۴ بدون جک بائر جواب نمی‌دهد؛ تریلر جدید را ببینید

۲۶ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فقط چند هفته تا شروع سری جدید سریال ۲۴ باقی مانده است و به همین مناسبت، شبکه‌ی تلویزیونی فاکس تریلری جدید از سریال ۲۴: Legacy منتشر کرده است. هر قدر هم که تریلر جدید این سریال صحنه‌های اکشن داشته باشد، درک این موضوع که قرار نیست با «جک بائر» روبرو شویم، اصلا برای‌مان قابل قبول نیست.

به نظر می‌رسد که سری جدید سریال ۲۴ تمام عناصر اصلی این مجموعه را به همراه داشته باشد.

تریلر جدید ۲۴: Legacy می‌خواهد این موضوع را به شما بگوید که سری جدید مجموعه‌ی ۲۴، بدون جک بائر هم مثل گذشته است. «اریک کارتر» جایگزین نقش جک بائر شده است. نقش این مامور ویژه‌ی جدید را «کوری هاوکینز» برعهده دارد که تا به حال او را در سریال واکینگ دد و هم‌چنین فیلم Straight Outta Compton دیده بودیم.

به نظر می‌رسد که سری جدید سریال ۲۴ تمام عناصر اصلی این مجموعه را به همراه داشته باشد؛ عناصری مثل نمایش چند صحنه در یک تصویر، انفجارهای بزرگ و هم‌چنین صحبت از حمله‌های تروریستی که جلوگیری از آن‌ها مثلا غیرممکن است. با تمام این اوصاف، احساس می‌کنیم که ۲۴ جدید بدون عربده‌های جک بائر جواب نمی‌دهد.

عجیب‌ترین چیزی که در انتهای تریلر می‌بینیم، حضور «تونی آلمیدا» است. اینکه دقیقا او چرا و چگونه در ۲۴ جدید حضور دارد، برای‌مان مشخص نیست.

می‌توانید در ادامه، جدیدترین تریلر ۲۴: Legacy را ببینید. این سریال از روز ۵ فوریه شروع می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: GameSpot

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ comment
 1. Avatar قلی

  کاملا با شما موافقم 24 بدون جک بائر اصلا معنی نداره. اون نیم فصل آخر هیچ چیزی نداشت به جز کلوئی و جک با این وجود جذاب بود.

 2. Avatar بهنام

  خیلی بده خیلی که جک باور نقششو یکی دیگه بازی میکنه کلا خراب کردن فیلمو اه اه من عاشق این سریالم وای حیف شد واقعا حیف شد کیفرساترلند بازیگر محبوب که واقعا بازیگریش بی نقصه نیست من که نگاه نمیکنم اگه نقش جک باور رو به غیر از کیفرساترلند بدن کلا تریلرش که چرته.
  این فیلمو تافصل نه به همه پیشنهاد میکنم عالیه پراز هیجانه.

 3. Avatar کیانوش

  ادامه ندادن این سریال بهتر از ادامه دادنش به این شکل بود !
  وقتی یه سریال به مدت 8 سال حول یه قهرمان می چرخه،
  بیشتر از خود سریال، اون کاراکتر محبوب میشه !
  حذف کاراکتر توی سریال هایی مثل بازی تاج و تخت
  که قهرمان واحدی نداره مشکلی نیست، اما در مورد 24، حماقت محضه !!

 4. Avatar Alireza

  این که اصلا 24 نیست فقط اسمش 24 هست.. اصلا حس 24 رو به آدم منتقل نمیکنه