عرضه‌ی بازی جدول و سودوکوی چکاد روی کافه بازار

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی «هفت‌سنگ»، خبر از عرضه‌ی بازی معمایی «جدول و سودوکوی چکاد» در فروشگاه کافه‌ بازار داده است. استودیوی هفت‌سنگ که از استودیوهای بازی‌سازی مستقل ایرانی است، بازی جدول و سودوکوی چکاد را با هدف تمرین ذهن بازی‌کننده‌ها ساخته است.

جدول چکاد کمی با جدول‌های معمول، متفاوت است.

طبق گفته‌ی استودیوی هفت‌سنگ، برای ساخت بازی از سازندگان حرفه‌ای جدول کمک گرفته شده است. سازندگان این بازی می‌گویند جدول و سودکویی که ساخته‌اند، مکانیک‌ها و سیستم‌های‌اش را به سادگی به مخاطب آموزش می‌دهد و سپس او را به تدریج با مراحل و جدول‌های سخت‌تر محک می‌زند.

در حال حاضر بازی جدول و سودکوی چکاد، ۱۲۰ مرحله‌ی مختلف دارد؛ با این حال قرار است که هر هفته ۲۰ مرحله به این بازی اضافه شود.

جدولی که در بازی قرار دارد، کمی با جدول‌های معمول متفاوت است. بر خلاف جدول‌های متداولی که افراد باید حرف‌ها را خودشان حدس بزنند، در جدول چکاد، حرف‌های به هم ریخته در مقابل بازی‌کننده قرار می‌گیرد. سپس باید حرف‌ها را با توجه به سوالی که در جدول پرسیده شده، مرتب کرد.

برای اینکه حل جدول‌های پیچیده و مشکل ساده‌تر شود، مکانیکی هم برای گرفتن راهنمایی در بازی قرار داده شده است. بازی‌کننده می‌تواند با صرف امتیازهایی که دریافت کرده، برخی از خانه‌ها را کامل و جدول را حل کند.

می‌توانید در ادامه تصاویری از بازی جدول و سودوکوی چکاد را ببینید. برای دانلود جدول و سودوکوی چکاد به صفحه‌ی این بازی در کافه بازار بروید.

Jadval (4) Jadval (3) Jadval (2) Jadval (1) Jadval (5)

 ‌برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. بورالان

    اپ خوبی بود، مرسی، این اپلیکیشنها در سفر بسیار در پر کردن وقت و انتظارهای بین مسیر جوابگو هست

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما