نگاهی به طراحی ظاهری هیوندای سانتافه ۲۰۲۱

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سانتافه ۲۰۲۱

به هیوندای سانتافه ۲۰۲۱ سلام کنید، که به لطف طراحی جدیدش که شامل یک جلوپنجره متفاوت است خیلی جالب‌تر از مدل قبلی به نظر می‌رسد. این شاسی بلند سایز متوسط با دو ردیف صندلی شباهت‌هایی به کابین پالیسید بزرگتر دارد، در حالی که دارای امکانات جدیدی هم هست.

در نمای جلویی شاهد جلوپنجره عریض هستیم که در هر نسخه الگوهای مختلفی دارد. نورپردازی نمای جلویی شامل چراغ‌های روز ال‌ای‌دی به شکل T است. در قسمت عقب، یک نوار روشنایی ال‌ای‌دی باریک چراغ‌های ترمز را به هم وصل می‌کند.

تصاویر مدل جهانی نیز یک طراحی تک‌رنگ‌تر نسبت به نسخه‌های قبلی نشان می‌دهند، اگرچه نمی‌دانیم این نسخه در آمریکا عرضه می‌شود یا تنها برای بازارهای آسیایی در نظر گرفته شده است.

سانتافه ۲۰۲۱

در داخل، هیوندای داشبورد سانتافه را تغییر داده تا بیشتر شبیه پالیسید با سه ردیف صندلی باشد. این شرکت می‌گوید سانتافه حالا با مواد با کیفیت بهتری ساخته شده و دسته دنده دارای طراحی دکمه‌ای است.

صفحه لمسی ۱۰.۳ اینچی حالا در دسترس است، و همچنین یک صفحه تعامل با راننده که سیستم رانندگی تمام چرخ محرک را تنظیم می‌کند. هیوندای هنوز جزئیاتی درباره پیشرانه مدل‌های آمریکایی منتشر نکرده است و مشخص نیست کراس‌اوور جدید خود را دقیقا با چه موتوری به بازار عرضه می‌کند.

با این وجود انتظار داریم از موتورهای ۲.۴ لیتری چهار سیلندر خطی و ۲ لیتری چهار سیلندر خطی توربوشارژ در آن‌ها استفاده شود. ممکن است نسخه هیبریدی در آینده به خط تولید سانتافه اضافه شود.

سانتافه ۲۰۲۱

تا چند ماه آینده منتظر جزئیات بیشتری درباره سانتافه ۲۰۲۱ باشید، و انتظار داریم فروش این مدل ارتقایافته تا پایان سال آغاز شود. گفتی است که به دلیل ممنوعیت واردات خودرو به کشورمان، علیرغم محبوبیت زیاد این مدل تاکنون نسل جدید هیوندای سانتافه به ایران راه نیافته است و طبیعتا از نسخه فیس لیفت مدل ۲۰۲۱ نیز خبری نخواهد‌شد.

منبع: caranddriverبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. farham

    قرعه کشی سایپا جانمونی داداش

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما