جدال ۸ قهرمان‌ اکشن؛ برنده کیست؟

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۷ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه

بیاید با هم بازی کنیم و قهرمان‌های اکشن را به جان هم بیندازیم و ببینیم چه کسی برنده می‌شود. هرکدام از شخصیت‌های زیر قهرمان‌هایی شکست‌ناپذیر در دنیای فیلم‌های خودشان هستند، ولی اگر در یک شرایط فرضی مقابل همدیگر قرار بگیرند چه خواهد شد؟

یادتان باشد این صرفا یک بازی است و قرار است مدت کوتاهی سرگرممان کند، پس زیاد جدی‌اش نگیرید و از چیزی عصبانی نشوید.

ایتان هانت مقابل جیمز باند

 • فیلم‌ها: مأموریت غیرممکن (Mission Impossible) و مجموعه فیلم‌های جیمز باند (Casino Royale, skyfall)
 • بازیگران: تام کروز و دنیل کرگ

جیمز باند مشهورترین جاسوس بریتانیا (و شاید دنیا) است و از بیشمار موقعیت عجیب‌وغریب و مرگبار جان سالم به در برده (حتی از تغییر بازیگرهایش). گاهی اوقات زیادی به گجت‌ها و ابزارهای پیشرفته‌ی جاسوسی‌اش اتکا می‌کند و مقابل زن‌ها دستش کمی بسته است. ولی نقطه ضعفش مقابل زن‌ها نقطه قوتش هم هست، چرا که با اغوایشان می‌تواند اطلاعات زیادی به دست بیاورد و در مأموریت‌هایش پیشرفت کند. باند استراتژیست خوبی است و برای رسیدن به هدفش می‌تواند برنامه‌ریزی‌های چندلایه‌ای ترتیب دهد. چند زبان مختلف بلد است و هر کشوری اعزامش کنند می‌تواند گلیم خودش را از آب بیرون بکشد. باند همچنین در هنرهای رزمی مهارت دارد و اگر خلع سلاحش کنید، با دست خالی و نبرد تن به تن حسابتان را می‌رسد. راننده‌ی خیلی خوبی هم هست.

ایتان هانت در یک سرویس جاسوسی آمریکایی خدمت می‌کند و تقریبا از هیچ‌چیزی نمی‌ترسد. از برج‌های بلند و هواپیماهای در حال پرواز آویزان می‌شود و «غیرممکن»ترین مأموریت‌ها را برعهده می‌گیرد و به طرز عجیبی ممکن‌شان می‌کند. اتکای او به ابزارهای پیشرفته‌ی عجیب‌و‌غریب از باند هم بیشتر است، ولی به طرز کارآمدتری از آن‌ها استفاده می‌کند. ریسک‌های سنگین و خطرناکی به جان می‌خرد و برای به پایان رساندن مأموریت‌های غیرممکنش هرکاری فکرش را بکنید انجام می‌دهد. علاقه‌ی شدیدی به استفاده از ماسک‌های تغییر چهره دارد، این ماسک‌ها را به قدری خوب طراحی می‌کنند که با پوشیدنش می‌توانید هرکسی را فریب دهید.

 • برنده: ایتان هانت شاید جسارت و قهرمان‌بازی‌های آمریکایی‌ها را داشته باشد، ولی جیمز باند درایت و نظم انگلیسی‌ها را دارد. برای همین هرچقدر هم ایتان هانت بخواهد با ماسک‌‌های مختلف و حرکات خطرناک سراغ جیمز باند بیاید، باند بابرنامه‌تر عمل می‌کند و استراتژی می‌چیند تا نقشه‌های هانت را خنثی کند. بنابراین جیمز باند برنده‌ی این مبارزه است.

 جان ویک مقابل جیسون بورن

جان ویک قهرمان اکشن

 • فیلم‌ها: جان ویک (John wick) و مجموعه فیلم‌های بورن (The Bourne Identity, Supremacy and Ultimatum)
 • بازیگران: کیانو ریوز و مت دیمون

جان ویک عملا یک ماشین کشتار متحرک است. اگر بخواهد کسی را از روی زمین محو کند، بزرگترین موانع دنیا را هم مقابلش بگذارید، تک تکشان را از میان بر‌می‌دارد و به هدفش می‌رسد. هیچ چیزی را به شانس واگذار نمی‌کند. نشانه می‌گیرد که بکشد، اگر شک داشت دوبار گلوله در سر طرف خالی می‌کند که جای هیچ شک و شبهه‌ای نماند. دقت نشانه‌گیری‌هایش تقریبا فرازمینی است و در مبارزات تن‌به‌تن غوغایی به پا می‌کند. می‌توانید بیست سی نفر تا دندان مسلح سراغش بفرستید و شاهد باشید که چطور تک‌تکشان را ناکار می‌کند. به خاطر همین ویژگی‌های مثال‌زدنی‌اش است که حتی نامش لرزه بر اندام هم‌صنف‌هایش می‌اندازد. جان ویک در این چند سال اخیر یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای سینمایی شده و اگر این روزها از کسی بخواهید قهرمان‌های اکشن موردعلاقه‌اش را نام ببرد، بدون شک جان ویک بینشان هست.

جیسون بورن شاید بعد از جان مک‌کلین زمینی‌ترین قهرمان این فهرست باشد. جوانی که برای کشتار آموزش دیده و این آموزش‌ها به قدری درونش نهادینه شده‌اند که حتی بعد از اینکه طی ماجرایی حافظه‌اش را از دست می‌دهد و دیگر نمی‌داند کیست، مهارت‌های فوق‌العاده و چشمگیرش دست‌نخورده باقی می‌ماند. جیسون بورن می‌تواند هر ابزاری را که دم دستش پیدا می‌کند به عنوان یک سلاح مرگبار به کار ببرد و ضربات دست و پاهایش کاری، حساب‌شده و مرگبار است. منظم و دقیق است و استراتژی‌های مستحکم و کارآمدی طراحی می‌کند. رانندگی‌اش حرفه‌ای است و مهارت‌های تیراندازی‌اش فوق‌العاده.

 • برنده:رقابت سخت و تنگاتنگی است، ولی احتمالا خودتان از قبل حدس می‌زنید که پیروز میدان چه کسی است. جیسون بورن با تمام توانایی‌های مثال‌زدنی‌اش هنوز هم جزو «آدم‌های واقعی» است، در حالی که جان ویک موجود هولناک شگفت‌انگیزی است و انگار هرچه موانع جلو رویش بدتر و کشنده‌تر باشد، نیرومندتر و شکست‌ناپذیرتر می‌شود. بنابراین برنده جان ویک است.
 • چرا مردم با «جان ویک» ارتباط عمیقی برقرار می‌کنند؟

جان مک‌کلین مقابل برایان میلز

جان مک‌کلین قهرمان اکشن

 • فیلم‌ها: جان سخت (Die Hard) و ربوده‌شده (Taken)
 • بازیگران: بروس ویلیس و لیام نیسون 

جان مک‌کلین جان سخت سینماست و از همین لقب و عنوانش پیداست با یکی از قهرمان‌های اکشن شکست‌ناپذیر طرف هستیم. وقتی جان مک‌کلین با پای برهنه و رکابی معروفش یک‌تنه مقابل هانس و تیم تروریستی‌اش ایستاد، همگی شاهد شکل‌گیری یکی از مطرح‌ترین و محبوب‌ترین قهرمان‌های اکشن بودیم. قهرمانی که نیروهای غیرقابل باور نداشت و شجاعتش توی ذوق نمی‌زد. برعکس، خیلی وقت‌ها واقعا وحشت می‌کرد و از کارهایی که مجبور به انجامش می‌شد حیران می‌ماند. مدام با خودش حرف می‌زد و از استرس‌ها و ترس‌هایش می‌گفت. به خاطر همین ما به عنوان مخاطب، با او همذات‌پنداری می‌کردیم و اقدام‌های جذاب و قهرمانانه‌اش باورپذیر و هیجان‌انگیز می‌شد. هر بلایی سر مک‌کلین بیاورید، راهی برای زنده ماندن پیدا می‌کند. پا پس نمی‌کشد، در موقعیت‌های بحرانی سریع تصمیم می‌‌گیرد و بهترین تصمیم‌ها را هم می‌گیرد، تیرانداز ماهری است و در مقابل هوشمندی و زرنگ‌بازی دشمنانش اصلا کم نمی‌آورد. مک‌کلین بین قهرمان‌های اکشن هالیوودی آسیب‌پذیرترینشان است، ولی همزمان «جان‌سخت‌»ترین.

برایان میلز مأمور بازنشسته‌ی سیا است ولی هنوز عادت‌های زندگی قبلی‌اش را ترک نکرده. با اینکه نسبتا سنی از او گذشته، فرز و چابک و پر قدرت است و می‌تواند به تنهایی از پس چندین نفر بر بیاید. ذهن شدیدا منضبطی دارد و وقتی روی هدفی متمرکز می‌شود، رسما هیچ‌چیز نمی‌تواند مانعش شود. جمله‌ی معروفش را که خطاب به رباینده‌ی دخترش پشت تلفن می‌گفت به یاد دارید؟ «نمی‌دونم کی هستی، نمی‌دونم چی می‌خوای. اگه دنبال اینی که ازم باج بگیری، باید بهت بگم که هیچ پولی ندارم. چیزی که دارم یکسری مهارت‌های به خصوصه. مهارت‌هایی که طی سالیان دراز تو شغلم کسب کردم. مهارت‌هایی که باعث میشه آدمی مثل من، کابوس آدمایی مثل تو بشه. اگه دخترمو همین الان ول کنی، ماجرا همینجا تموم میشه، دنبالت نمی‌گردم و سراغت نمیام. ولی اگه ولش نکنی، دنبالت می‌گردم، پیدات می‌کنم و می‌کشمت».

تک تک اینها را بی هیچ کم و کاستی انجام داد.

 • برنده: جان مک‌کلین تاکنون چند ضدقهرمان به شدت باهوش را شکست داده که هرکدام نقشه‌هایی چندلایه طراحی می‌کردند و مقابله با آنها هم قوای جسمی می‌طلبید هم هوشمندی و طرح و برنامه. بارها تا یک قدمی مرگ رفته و هربار بهترین راه فرار را پیدا کرده و زنده مانده. پس خیلی دور از ذهن نیست اگر بگوییم در مواجهه با برایان میلز می‌تواند گلیمش را از آب بیرون بکشد و او را شکست دهد. برنده‌ی این جدال جان مک‌کلین است.

عروس (بئاتریکس) مقابل فیوریوسا

 • فیلم‌ها: بیل را بکش (Kill Bill) و مکس دیوانه  (Mad Max: Fury Road)
 • بازیگران: اوما تورمن و شارلیز ترون

عروس فیلم تارانتینو زنی است که یک‌تنه مقابل لشکری از آدم‌کش‌های حرفه‌ای ایستاد و همه‌شان را هم قلع و قمع کرد. در صحنه‌ی معروف مبارزه‌ی عروس با «کریزی ۸۸» قدرت، سرعت و مهارت او را در بالاترین حد ممکن می‌بینیم. کلا انگار کشتنش سخت‌ترین کار ممکن است. در روز عروسی‌اش که بیل و آدمکش‌هایش بهترین روز زندگی او را به فاجعه تبدیل می‌کنند، همه کشته می‌شوند. ولی عروس با اینکه بیل گلوله‌ای به سرش شلیک کرده، زنده می‌ماند و بعد از چندماه کما به زندگی برمی‌گردد. فرقی نمی‌کند چه بلایی سرش بیاورید، اراده‌ی حیرت‌انگیز او و تمرین‌های طاقت‌فرسایی که داشته، عروس را تقریبا فناناپذیر کرده. برای همین حتی اگر زنده به گورش هم کنند، راهی برای بیرون آمدن پیدا می‌کند.

فیوریوسا در جهانی دیوانه‌وار و پسا آخرالزمانی که تحت سلطه‌ی مردهایی بدوی و وحشی است دوام آورده. جایگاهی ویژه دارد و توانسته اعتماد رهبر ارتشی از «وار بوی» ها را به خودش جلب کند. با استفاده از همین اعتماد موفق می‌شود زن‌های اسیر دست این رهبر را فراری دهد. در دنیای «مد مکس»  حتی یک روز هم دوام بیاورید شانس آورده‌اید، پس حسابش را کنید فیوریوسا چه سختی‌ها و وحشت‌هایی را از سر گذرانده تا به جایگاه فعلی‌اش برسد. یکی از دست‌هایش قطع شده ولی هنوز نمی‌دانیم سر چه ماجرایی – احتمالا در پیش‌در‌آمد فیلم که قرار است ساخته شود می‌فهمیم – در همین فیلم می‌بینیم که چطور با «وار ریگ» (همان تریلی بزرگش) مقابل لشکری از وحشی‌ترین و دیوانه‌ترین آدم‌های دنیا ایستاد و همه‌شان را به نابودی کشاند (البته با اندکی کمک از مکس و بقیه). هر زخمی بخورد، هرجور امیدش ناامید شود و حتی اگر همه چیزش را هم از دست بدهد، باز هم به مبارزه ادامه می‌دهد.

 • برنده: متأسفانه فیوریوسا در یک نبرد تن‌به‌تن با عروس شانس زیادی ندارد، ولی با این حال تا آخرین نفس مقابلش می‌ایستد و زخم‌های مهلکی هم به او وارد می‌کند. اما بئاتریکس بیشمار حرکت رزمی مهلک با شمشیر و دست و پاهایش بلد است و از تک‌تک فرصت‌هایش بهترین استفاده را می‌برد و در نهایت فیوریوسا از نفس می‌افتد. درنتیجه برنده‌ی این مبارزه‌ عروس است.

 

 

عروس مقابل جیمز باند

بئاتریکس و جیمز باند دو قهرمان اکشن

مأمور ۰۰۷ معروف‌ترین جاسوس جهان است ولی دربرابر زن سرسختی که تحت آموزش‌های شدید پای‌می (ابرو سفید) قرار گرفته و حالا هر تکنیک مرگباری را برای کشتن آدم‌ها از بر است، خیلی نمی‌تواند دوام بیاورد. البته جیمز باند به این راحتی‌ها هم تسلیم نمی‌شود و مبارزه‌ای آبرومندانه به نمایش می‌گذارد، ولی در نهایت برنده‌ی این مبارزه عروس است.

جان مک‌کلین مقابل جان ویک

جان مک‌کلین و جان ویک دو قهرمان اکشن

جان مک‌کلین یکی از قهرمان‌های اکشن سنتی است و این یعنی در زمانی خلق شده که شخصیت‌ها هنوز انسان بودنشان حس می‌شد و آدم‌هایی بودند با گوشت و خون و آسیب‌پذیری‌های باورپذیر. کسی که وقتی در موقعیت‌های سخت و طاقت‌فرسا قرار می‌گرفت و مجبور می‌شد مثلا از پشت بام یک آسمان‌خراش در حال انفجار بپرد، باز هم مخاطب می‌توانست خودش را جای او بگذارد. ولی بحث جان ویک جداست. او در زمانه‌‌ای خلق شده که ابرقهرمان‌ها روی بورس‌اند و توقع مخاطب از قهرمان‌هایش به شدت بالا رفته.

جان مک‌کلین بعد از مبارزه‌ای طولانی و نفسگیر که اعصاب جان ویک را با مزه‌پرانی‌ها و سخت‌جانی‌هایش به هم می‌ریزد، سرانجام تسلیم این ماشین کشتار حیرت‌انگیز می‌شود و Yippee Ki Yay Motherf*cker گویان سراغ یک بازنشستگی طولانی می‌رود.


فینال


عروس در مقابل جان ویک

تصمیم‌گیری درباره‌ی سرنوشت این مبارزه‌ی نهایی کار راحتی نیست. جفتشان از مرگبارترین قهرمان‌های اکشن سینما هستند. فقط ببینید هرکدام چه تعداد جسد پشت سرشان به جا گذاشته‌اند:

عروس ۷۷ نفر را از لب تیغ گذراند و جان ویک تا به اینجای کار و بعد از سه فیلم ۲۹۹ نفر را کشته. هر دو مهارت‌هایی ویژه‌ و مثال‌زدنی دارند و از دشوارترین موقعیت‌ها جان سالم به در می‌برند.

جان ویک در استفاده از انواع و اقسام سلاح‌های گرم و سرد استاد است و هر سلاحی دستش بگیرد تبدیل به عضوی از بدنش می‌شود. از آن طرف عروس شمشیرزنی بی‌نظیر است و وقتی سیر حملاتش آغاز می‌شود هیچ‌چیز و هیچ‌کس جلودارش نیست. تکنیکی را هم بلد است که می‌تواند با پنج ضربه‌ی سریع و برق‌آسای دستش کاری کند قلبتان درون بدنتان منفجر شود.

پیش‌بینی اینکه در آخر چه کسی پیروز میدان خواهد بود واقعا سخت است. برای همین شاید بهتر باشد شما بگویید چه کسی برنده‌ی این جدال نهایی خواهد بود.

به نظرتان عروس برنده می‌شود یا جان ویک؟

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶۲ دیدگاه
 1. Avatar M

  دنیل واشنگتن در فیلم اکولایز چیشد پس؟

 2. Avatar یونس

  داداش جان ویک رو با این جوجه فوکولی ها مقایسه میکنی؟. جان ویکو با هیتمن هم بزاری ، باز هم جان ویکه برنده میشه چون خلاقیت در مبارزه داره.

 3. Avatar یونس

  داداش جان ویک رو با این جوجه فوکولی ها مقایسه میکنی؟. جان ویکو با هیمن هم بزاری ، باز هم جان ویکه برنده میشه چون خلاقیت در مبارزه داره.

 4. Avatar Mohammad Javad

  درسته جان ویک میتونه با یه مداد سه نفر رو بکشه ولی تارانتینو بارها نشون داده توانایی آفرینش شخصیت هایی رو داره که میتونن خشن ترین صحنه های تاریخ سینما رو رقم بزنن (از منفجر شدن سر توی ماشین گرفته تا در آوردن چشم با دست خالی و شکستن بینی با قوطی کنسرو)

 5. Avatar عروس بیل رو به زور کشت، جان ویکو بتونه بکشه؟

  تارانتینو با اون خشونت تارانتینوییش دو تا فیلم ساخت تا کاری کنه که عروس رو به قدرتی برسونه که بتونه بیل رو بکشه
  حالا اگه تارانتینو 60 تا فیلم هم بسازه و تو هر سری، عروس رو قدرتمندتر بکنه واقعن فک می کنید بتونه به قدرتی برسه که جان ویک رو شکست بده؟

 6. Avatar مهدی

  جان ویک

 7. Avatar Mitm

  در کل و بدون در نظر گرفتن احتمال در پذیرش این نوع سناریو برای بازی ، میشه گفت جان ویک برنده مسابقه میشه

 8. Avatar حسین

  قطعا جان ویک

 9. Avatar Geek book

  قشنگ از همون اول معلوم بود جانتان ویک همه رو آسفالت میکنه اصن لازم به گفتن نبود. ????

 10. Avatar Shayan

  قطعا عروس این همه رای واسه جان ویک مال کسایی که تازه فیلم باز شدن

 11. Avatar Shayan kalantari

  John wick 100%

 12. Avatar Alireza bonakdar sakhi

  سلام و درود
  آقا خیلی باحال بود این کاری که کردین…
  انگار خودم داشتم کل مبارزات رو تجسم میکردم و لذت میبردم…
  انگار خودم کارگردانی بودم که میدونستم نتیجه چیه ولی خودمم نمیدونستم مبارزشونون چجوری پیش میره و باید تا آخرشو ببینم…

  ایولا خیلی باحال بود…

  درضمن، عروس هرچقدرم حرفه ای باشه، هیچ وقت تو هیچ زمینه ای چه سلاح‌ گرم و سرد و حتی مبارزات تن به تن، به پای استراتژی های مبارزه آقا جان ویک نمیرسه…

  با اختلاف جان ویک برندس…
  لطفاً نتیجه رو تو یه پست دیگه بزارید تا همه لذت ببرن.

 13. Avatar ریان

  جای جبار سینگ خالی

 14. Avatar Ehsan

  اخه کیل بیل؟ ???? نه خدایی ????

 15. Avatar خلیل

  جای دنزل واشینگتن با نقشهای اکشنش خالی بود

 16. Avatar ابوالفضل

  جان ویک ولی جای اکولایزر خالی بود

 17. Avatar Mo

  ی ضرب المثل انگلیسی هست که میگه هیچ وقت چاقو رو به جنگ تفنگ نبر
  تنها برنده جان ویکه

 18. Avatar Arash

  قطعاجان ویک برنده میشه چون تامطمعن نشه که دشمنش مرده بیخیال نمیشه????

 19. Avatar ابولفضل

  با توجه به مبارزه جان با سامورایی ها تو فیلم سومش و مهارت تیراندازی که مثل رنک پریدیتور کالاف میمونه اساسا این رقابت در شان جان نیست همه این بازیگرا دور همی می گیرن وبا خودشون میگن چرا وقتی میشه دورهم حال کنیم بیایم با هم بجنگیم …والا

 20. Avatar محمد مهدی

  معلومه جان ویک
  تو اصلا بگو جان ویک در مقابل کل کاراکترهای مارول و دی سی…
  جان ویک همه شون رو میترکونه????

 21. Avatar IAmNumber4

  قطعا جان ویک

 22. Avatar محمد عسگری

  جان ویک ، کیدو رو میکشه ولی اون دوباره زنده میشه و انتقام میگیره و نهایتا برنده عروس خواهد بود !

 23. Avatar Abolfazl

  جان ویک????

 24. Avatar علیرضا

  هرکی فکر کنه عروس میبره کاملا در اشتباه.جان ویک از اسطوره های سینمای اکشنه و هیچکس نمیتونه در مقابلش دووم بیاره

 25. Avatar Sadra

  جان ویک عین آب خوردن آدم میکشه. یجوری

  آدم میکشه که جوکر از آون ور میشینه پای کلاس درسش.

  آون وقت شما میخواین با یه بچه قرتی مقایسهش کنین

 26. Avatar AnnA 9۸

  عروس که شوهرشو کشت
  زن جان ویک م که مرده
  بجاش بیان با هم سازش کنن دشمناشون و بکشن بعدشم برن با عم زندگی کنن
  به هم دیگه فن های مختلف یاد بدن
  سگ جان ویک هم همبازی خوبی برای دختر عروس میشه
  والا
  به همین قشنگی
  چه اصراری ه یکی از این دوتا سالار کشته شه اصن

 27. Avatar ایلیا عربی

  عروس تا بیاد شمشیر بکشه یه گوله تو مغزش خوابیده

 28. Avatar Amir

  قطعا جان ویک برندس????

 29. Avatar Danial

  جان ویک چون جان ویک از صلاح گرم استفاده می کنه و میتونه با یه نشان گیری خوب عروس رو از پا دربیاره و اگه اشتباه نکنم تو جان ویک3 جان ویک به خوبی از شمشیر استفاده میکرد انتخاب من جان ویک

 30. Avatar محمد

  همانطور که خودتون هم گفتید تعداد کشته های جان ویک بیشتر و با انواع و اقسام مبارزین مبارزه کرده و از بعضی لحاظ میشه جان ویک را فنا ناپذیز نامید. پس 100 درصد جان ویک

 31. Avatar Danial

  جان ویک چون جان و یک از تفنگ استفاده می کند و می تواند با یک نشان گیری خوب کار حریف رو بسازد واگر جان ویک۳ رو دید باشید جان ویک با شمشیر هم خوب کار میکند در کول نظر من جانویک

 32. Avatar SUPERMATIN

  جان ویک

 33. Avatar Necrmancer

  توی فیلم کیل بیل طرف تو کانکسش نشسته و با یه شاتگان میزنه عروس رو چپه میکنه! اونوقت میخواد جلوی جان ویک واسته؟ واقعا؟ تنها چیزی که عروس رو زنده نگه داشته بود کشتن بیل بود و بعدش پوچی. اما دلیل زنده موندن جان مرگ خانواده اش هست و نتیجتا به پوچی نمیرسه.

  1. Avatar یونس

   جان ویک در مقابل 7 میلیارد نفر در جهان(در پارت3 )دست و پنجه نرم کرد. دیگه عروس سگ کی باشه؟

 34. Avatar Hossein

  فقط جان ویک

 35. Avatar Mohammad

  جانم جان ویک، فقط جان ویک

 36. Avatar ناشناس

  جاناتان برنده است چون خودش ماشینکشتار است بایک تک چوب باذهنش یک سلاح وحشتناک میسازه

 37. Avatar Ali78

  جان ویک برنده میشه شکی آقا نیست

 38. Avatar Mmr

  چرا جانی اینگلیش رو نداره ????????

  1. Avatar یونس

   واقعا????????????????????????????

 39. Avatar برسام

  برنده کسی نیست جز Batman

  1. Avatar سلیم

   اون ابرقهرمانه استاد، ما داریم درمورد ،قهرمانان فیلم حرف میزنسم نه کمیک بوکها

  2. Avatar یونس

   داداش حالت خوبه؟ اشتباه اومدی برو وب سایت بغلی کمیک????

 40. Avatar مهدی

  جان ویک قطعاً

 41. Avatar ابوالفضل

  مسابقه جالبی بود .جان ویک برنده نهایی است شاید هم باهم به تفاهم رسیدند!

 42. Avatar رز

  جان ویک برنده میشه

 43. Avatar آریل

  قطعا جان ویک برنده میشه

 44. Avatar saeid_biologist

  عروس بی‌رحم تره و فکر کنم قهرمان بشه!

 45. Avatar حامد

  سلام خدا قوت
  شک نکنید جان ویییییییییییییک.با هر سلاحی که دستش میگیره میشه عضوی از بدنش .
  جان وییییک برنده است

 46. Avatar saeid_biologist

  وقتی “جان رمبو” توی بازیتون نباشه قهرمانش ارزش نداره!

  1. Avatar علی بطیار

   حرف حقّ رو گفتی????

 47. Avatar عمران باوی

  بنظر من که حتما جان ویک سلطانه فیلمه

 48. Avatar LEO

  از همون اول نیازی به فکر کردن نبود
  معلوم بود جان ویک قهرمان میشه

 49. Avatar محمود

  اصلا راه نداره، جان ویک باید برنده بشه

 50. Avatar سیاوش

  خداییش جهان پهلوان جان ویک رو با کی اوردی فینال!!! از همون اول 007 با ویک میرفتن فینال آخرشم تو یک مبارزه تنگاتنگ جهان پهلوان سر فراز میومد بیرون گود

 51. Avatar Rr

  معلومه جان ویک

 52. Avatar و

  احمقانه ترین چیزی بود که خوندم

 53. Avatar مسعود

  بعد از کلی ضربات مهلک و کلی زخم و شسکتگی و خون ریزی عروس جان ویکو میکشه و لحظاتی بعد از شدت جراحات خودشم میمیره !

 54. Avatar farham

  برنده کسی نیست جز استیون سیگال
  تو کل دوران بازیگرش یه مشت نخورد لاااااااااامصب 😀 😀 😀

  1. Avatar سلیم

   من فکر میکنم‌عروس نباید بالا میومد چون فقط سلاحش شمشیره درصورتی که یک جاسوس مثل ایتان هانت و جیمز باند با هرچیزی میتونند بجنگند، و در حالت کلی قدرت بدنی بیشتری نسبت به زنا دارند، پس فکر کنم باید جیمز باند و جان ویک بالا میومدند، هرچند نظرت درسته و نسبت به کشته های درون فیلم قضاوت میکنی ولی باید ژانر فیلمم رو هم در نظر بگیری، مثلا فیلمی مثل جان ویک یا بیل را بکش که ژانر انتقام اکشن هستند قطعا کشته های زیادی نسبت به یک فیلم ماموریتی دارند، عروس یک صدم قابلیتهای ایتان و جیمز رو نداره، ….. بعد یک قهرمان زن رو در فیلم پپرمینت (جنیفر گارنر) کم داشتی، عالی بود این فیلم سبار پشت هم دیدمش، کلی هم جنازه تو فیلم داره که بری بشماری…..
   بعد نظر خودم که یک سینمایی بشدت مارولی و هیروییم ،جان ویک (نازار آسمان کو) رو برنده همه اعلام میکنم، یعنی شرافتن رو حرفم حرف بزنی با جنیفر گارنر میایم برات

  2. Avatar یونس

   خبر نداشتی ولی این فیلم هندیه.

 55. Avatar کسری احمدی

  این کار از دلیل ایجاد اشتباه شاید باشه