اپل iOS 14.7 را با رفع باگ‌ها و بهبود امنیتی منتشر کرد

۳۱ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سیستم عامل iOS 14.7

شرکت اپل نسخه‌ی دیگری از سیستم عامل iOS به نام iOS 14.7 را منتشر کرده است که دارای بهبود‌های مختلف و ویژگی‌های جدیدی است. از جمله تغییرات صورت گرفته در این نسخه‌ی تازه می‌توان به ویژگی‌های امنیتی جدید، بهبود عملکرد و رفع شدن باگ‌های مختلف اشاره کرد.

بعد از منتشر شدن نسخه‌های بتا از این نسخه از سیستم عامل iOS، اپل در نهایت iOS 14.7 را منتشر کرد و اکنون کاربران اپل در سرتاسر دنیا می‌توانند این نسخه‌ی جدید را بر روی آیفون‌هایشان نصب کنند.

همان‌گونه که می‌دانید اپل با منتشر کردن نسخه‌های قبلی از سیستم عامل iOS 14، قابلیت‌هایی جدیدی مانند App Tracking Transparency را به این سیستم عامل اضافه کرد. با این وجود باید بگوییم که این شرکت در این سیستم عامل جدید یعنی iOS 14.7، بیشتر بر روی بهبود عملکرد و رفع باگ‌های مختلف تمرکز کرده است.

با توجه به این موضوع که اپل به‌زودی دو سیستم عامل iOS 15 و iPadOS 15 را منتشر می‌کند، احتمال اینکه این شرکت در به‌روزرسانی‌های iOS 14 قابلیت‌های جدیدی را به این سیستم عامل اضافه کند کم است. البته باید بگوییم که این سیستم عامل دارای دو قابلیت جدید برای پشتیبانی از پک باتری مگ‌سیف و بهبود قابلیت‌های مربوط به Apple Card Family است.

آیفون 11

با وجود منتشر شدن این به‌روزرسانی جدید برای سیستم عامل iOS، به شما کاربران توصیه می‌کنیم که قبل از نصب کردن آن چند روزی را صبر کنید. البته حتی اگر به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری دارای قابلیت‌های جدیدی هم نباشند توصیه می‌شود که آن‌ را بر روی آیفون یا آیپد خود نصب کنید.

با این وجود به‌روزرسانی‌های این‌چنینی هم ممکن است که مشکلاتی را برای دستگاه‌های شما به وجود بیاورند. به‌عنوان نمونه در نسخه‌ی بتای مخصوص توسعه‌دهندگان iOS 14.7، باگی وجود داشت که باعث می‌شود نتوان با آیفون تماس تلفنی برقرار کرد.

در نهایت از جمله دیگر قابلیت‌های اضافه شده به iOS 14.7 هم می‌توان به به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار HomePod، مدیریت تایمر‌ها با استفاده از Home App و رفع باگ‌های مختلف اشاره کرد.

به‌روزرسانی – با وجود اینکه نشانه‌های اولیه و مدارک موجود نشان می‌دادند که اپل ممکن است iPadOS 14.7 را همزمان با iOS 14.7 منتشر کند، اما به نظر می‌رسد که هنوز این به‌روزرسانی در دسترس کلیه‌ی کاربران قرار نگرفته است.

منبع: Appleinsider

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه