سیلی معروف ویل اسمیت در فیلم «پسران بد ۴» هم وجود دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
سیلی ویل اسمیت در فیلم پسران بد 4

حتما به خاطر دارید که سال ۲۰۲۲ ویل اسمیت در حمایت از همسرش در مقابل شوخی کریس راک به خاطر ظاهر او، با اعتمادبه‌نفس روی صحنه‌ی مراسم اسکار قدم گذاشت و سیلی محکمی بر صورت راک خواباند. صدای این سیلی در دنیا پیچید و علاوه بر شوکی که راک بیچاره را در خود فرو برد، تاثیر زیادی هم بر ویل اسمیت و سابقه‌ی هنری این بازیگر داشت. حالا بعد از گذشت دو سال و با اکران اولین فیلم ویل اسمیت بعد از آن ماجرای پرحاشیه کارگردان‌های فیلم «پسران بد: بران یا بمیر» (Bad Boys: Ride or Die) در مورد صحنه‌ای خاص در این دنباله اکشن از مجموعه فیلم‌های «پسران بد» صحبت کرده‌اند؛ صحنه‌ای که در آن شاهد سیلی خوردن‌های مکرر ویل اسمیت در «پسران بد ۴» هستیم، که اشاره‌ای به سیلی معروف اسمیت در مراسم اسکار دارد. عادل العربی و بلال فلاح، کارگردان‌های فیلم در گفتگو با ورایتی فاش کردند که این ایده تا حدودی تصمیم خود اسمیت بود و تا حد زیادی در لحظه و به صورت بداهه ساخته شده است.

فلاح، یکی از کارگردان‌های فیلم درباره این سیلی می‌گوید: «ویل اسمیت با این ایده نزد ما آمد؛ او واقعا به این فیلم بها می‌داد. ویل از همان ثانیه اولی که پیش‌تولید را آغاز کردیم تا آخرین روز تدوین حسابی درگیر کار بود. موقع فیلمبرداری آن صحنه، نزدیک غروب بود و ما می‌گفتیم هنوز صحنه تمام نشده، برای همین آن بخش تقریبا یک بداهه‌پردازی در لحظه بود… در فیلمنامه نبود، همانجا در لحظه شکل گرفت.»

العربی: «درست است، همانجا در لحظه تصمیم گرفتیم و به ماریتین گفتیم برو جلو و بیشتر بزن.»

فلاح اعتراف کرد که مطمئن نبودند مخاطبان به صحنه‌ی سیلی معروف ویل اسمیت در «پسران بد ۴» چه واکنشی نشان می‌دهند، فقط امیدوار بودند که خنده‌دار باشد. العربی هم آن را یک لحظه‌ی بزرگ و مهم رهایی برای ویل اسمیت توصیف کرد و درباره‌اش اینطور گفت که دوست داشتند یک صحنه‌ی خنده‌دار خلق کنند و از عکس‌العمل مخاطبان مطمئن نبودند. این کارگردان بیان کرد:

درست است خنده‌دار به نظر می‌رسید. در واقع همان چیزی بود که دنبالش بودیم. مطمئن نبودیم که مردم چطور با آن برخورد می‌کنند. انگار یک لحظه‌ی رهایی و آزادی بود و بعدش تماشاچی‌ها خندیدند و از آن لحظه لذت بردند. تا وقتی که آزمایش نکنی، هیچ‌وقت صد در صد مطمئن نمی‌شودی که چه واکنشی نشان می‌دهند. این واقعیت که در تست‌های اولیه، آن صحنه یکی از خنده‌دارترین بخش‌ها بود، به ما حس خوبی داد و مطمئن شدیم که کار درستی کردیم و خوب پیش رفت و آن لحظه برای فیلم و به همان اندازه برای ویل مهم بود.

احتمال ساخته شدن قسمت پنجم «پسران بد»

سیلی معروف ویل اسمیت در فیلم پسران بد 4

ظاهرا عادل و بلال در ساخت قسمت چهارم این فرنچایز کاملا مسلط و آگاه بودند، چرا که «پسران بد: بمیر یا بران» تاکنون با بودجه‌ای ۱۰۰ میلیون دلاری، بیش از ۲۸۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است. این موفقیت منجر به بحث‌هایی در مورد ساخت «پسران بد ۵» شده است. جری بروکهایمر، تهیه‌کننده فیلم، تایید کرده که در پشت صحنه اوضاع به سمت درستی پیش می‌رود. او می‌گوید: «بحث‌هایی درباره دنباله‌ی دیگری داشته‌ایم، اما می‌خواهیم ببینیم فروش این فیلممان در حال حاضر در گیشه چطور خواهد بود و مطمئنم که این هفته دوباره درباره‌اش بحث خواهیم کرد.»

«پسران بد: بران یا بمیر» به کارگردانی عادل و بلال و نوشته‌ی کریس برمنر شاهد بازگشت ویل اسمیت در نقش ستوان کارآگاه مایکل/ مایک یوجین لوری است و در کنار او مارتین لارنس را در نقش ستوان کارآگاه مارکوس مایلز برنت خواهیم دید. دیگر بازیگران این فیلم عبارتند از ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونز، تاشا اسمیت، جان سالی، اریک دین، دی‌جی خالد، ایوان گروفود، همراه با جیکوب سیپیو در نقش آرمندو آرتاس، پسر مایک و ایزابل، و جو پانتولیانو در نقش کاپیتان کنراد هوارد.

در خلاصه رسمی فیلم اینطور آمده است: «پسران بد محبوب دنیا با ترکیب نمادین اکشن نفس‌گیر و کمدی دیوانه‌وارشان بازمی‌گردند، اما این بار با یک مشکل بزرگ؛ بهترین‌های میامی حالا فراری هستند.»

منبع: moviewebبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما