پلاتینیوم گیمز: اگر دست ما بود بایونتا ۳ را همین حالا عرضه می‌کردیم

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی بایونتا

در حالی که بازی بایونتا ۳ برای اولین بار در جریان مراسم گیم اواردز سال ۲۰۱۷ معرفی شد، تا به امروز همچنان خبر جدیدی از آن منتشر نشده است تا نگرانی‌ طرفداران بیشتر شود. با این حال، برای چندمین بار متوالی پلاتینیوم گیمز اعلام کرده که از وضعیت توسعه‌ی بازی راضی است و به آن افتخار می‌کند.

اوایل سال جاری هیدکی کامیا اشاره کرده بود که ممکن است بازی در سال میلادی جاری معرفی شود. با این حال، اکنون که فقط ۳ ماه از سال ۲۰۲۱ باقی مانده است، به نظر می‌رسد که نمی‌توان با این اطمینان صحبت کرد. او در مصاحبه‌ی جدید خود با سایت VGC اعلام کرده است: «اگر دفعه‌ی قبل را به خاطر داشته باشید، من گفتم که با وجود اینکه همه درباره‌ی بایونتا ۳ می‌پرسند، شاید شما باید به همه بگویید که مدتی این موضوع را فراموش کنند. من فعلا باید به آن موضع پایبند باشم زیرا در نهایت، این تصمیم ما نیست که چه چیزی بگوییم و آن را چه موقع بگوییم.»

بازی Bayonetta 2

آتسوشی اینابا، مدیر پلاتینیوم گیمز، اضافه می‌کند: «نیازی به نگرانی نیست. در حال حاضر نگران آن نباشید. همه‌چیز خوب است.»

کامیا در ادامه‌ی صحبت‌های خود بیان می‌کند: «به همان اندازه که همه برای دیدن بازی بایونتا ۳ شگفت زده‌اند، ما هم واقعا منتظر انتشار آن هستیم. همه‌ی افرادی که روی پروژه کار می‌کنند به کارهایی که روی این پروژه‌ انجام داده‌ایم، بسیار افتخار می‌کنند و می‌خواهند تا دیگران هم ببینند که در این مدت مشغول چه کاری بوده‌ایم. به همان اندازه که طرفداران منتظر آن هستند، ما هم منتظر روزی هستیم که بتوانیم آن را نشان همه دهیم.»

در سال ۲۰۱۹ اینابا بیان کرده بود که این یک اثر بسیار جاه‌طلبانه‌ خواهد بود و استودیوی پلاتینیوم گیمز تمرکز زیادی را روی آن خواهد گذاشت. البته، نکته‌ی عجیب این است که پلاتینیوم گیمز در این سال‌ها درگیر پروژه‌های متفاوتی بوده است که برخی از آن‌ها به سرانجام خاصی نرسیده‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد که تمرکز روی بایونتا ۳ بیشتر از دیگر پروژه‌های این استودیو است و این بزرگ‌ترین پروژه‌ی فعلی آن‌ها باشد.

بازی Bayonetta 2

با این وجود، این اولین باری نیست که آن‌ها چنین سخنان مشابهی را بیان کرده‌اند. در گذشته هم هیدکی کامیا اعلام کرده بود که مراحل ساخت بایونتا ۳ به‌خوبی پیش می‌رود و نباید طرفداران نگران آن باشند. این سناریو تکراری هم قضیه را عجیب و هم کمی خنده‌دار کرده است. البته، کامیا اکنون بیان کرده که نشان دادن بازی به نینتندو بستگی دارد اما این هم در نوع خود عجیب است زیرا دلیلی ندارد نینتندو در نمایش دوباره‌ی این اثر این همه تأخیر بیندازد. در همین راستا، نینتندو هم در ماه ژوئن بیان کرده بود که بازی همچنان در حال توسعه است و روند خوبی را پشت سر می‌گذارد. در واقع تنها چیزی که در این سال‌ها از بازی شنیده‌ایم، همین موضوع بوده که سازندگان وضعیت توسعه‌ی آن را مطلوب خطاب کرده‌اند. تقریبا این روند هر سال از زمان معرفی بازی تا اکنون ادامه داشته است.

اکنون ۴ سال از معرفی اولیه‌ی این بازی سپری شده است و هنوز هیچ چیز تازه‌ای از آن ندیده‌ایم. با این حال، هنوز چند ماهی تا پایان سال باقی مانده و نمی‌توان کاملا ناامید بود، شاید بالاخره نینتندو تصمیم بگیرد که آن را دوباره نشان دهد.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه