دوست قدیمی بوچر در سریال «پسران» در حقیقت چه کسی است؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

سریال دیدنی «پسران» در اولین قسمت فصل چهار خود، یک شخصیت کاملا جدید را به سریال اضافه کرده است. جو کسلر، دوست قدیمی بوچر در سریال «پسران» است که شخصیتی مهربان ولی سرد دارد و توسط جفری دین مورگان، که پیش‌تر در سریال «مردگان متحرک» به شهرت رسیده بود، نقش‌آفرینی می‌شود. به نظر می‌رسد با اینکه کارل بوچر هیچ دوستی ندارد، جو کسلر یک دوست بالقوه است. با این حال، برملا شدن ماهیت واقعی او می‌تواند برای مخاطب شوکه کننده باشد؛ ولی احتمالا حقیقت شخصیت او قابل حدس‌تر از چیزی باشد که تصور می‌کنیم.

جو کسلر، یکی دیگر از توهم‌های بوچر است

دوست قدیمی بوچر سریال پسران

مطمئنا حضور بازیگر معروف، جفری مورگان به عنوان دوست قدیمی بوچر، تصمیمی جذاب بوده که باعث خوشحالی بسیاری از مخاطبان شده ولی احتمالا حضور او، موقت و گذرا خواهد بود. برای تحقیق بیشتر در مورد این امر می‌توانیم شواهد را بررسی کنیم. شخصیت جو کسلر ناگهان در داستان ظاهر می‌شود و فقط هم با بوچر ارتباط برقرار می‌کند؛ بوچری که سابقه‌ی عمیقی از رویاهای واضح، فلش بک و توهمات متعدد دارد. در فصل پیشین سریال «پسران»، او یک بار در بخشی از نوجوانی خود گیر افتاده بود و مدام لحظات دردناک کنار برادرش، لنی بوچر را تجربه می‌کرد و ما از ابتدای فصل چهارم سریال «پسران» دیده‌ایم که او با افرادی صحبت می‌کند که در اتاق حضور ندارند. بوچر رو به مرگ است و چون شانس اینکه هوملندر را از بین ببرد از قصد در فصل سه از دست داد، او را از گروه «پسران» حذف کرده‌اند. بوچر نمی‌داند چطوری رایان را از دست هوملندر نجات دهد. او احساس بی‌خاصیت بودن می‌کند و اینکه دوست قدیمی بوچر در سریال «پسران»، فقط یک توهم باشد تا او را شکنجه بدهد تصمیمی منطقی است که در نهایت احتمالا فقط به سردرگمی بوچر در مورد تصمیماتش می‌افزاید.

کاسلر در کمیک‌ِ «پسران» بسیار متفاوت است

کاستلر در کمیک

بسیاری از شخصیت‌های سریال «پسران» با کمیک آن بسیار متفاوت هستند و جو کسلر، دوست قدیمی بوچر نیز جزو این شخصیت‌ها است. او بر خلاف سریال که شخصیتی سرد و خشن دارد، در کمیک یکی از افراد منزجر کننده‌ی داستان است. کاسلر در کمیک، یک تحلیل‌گر پست‌ فطرت سی.آی.اِی است که در نهایت به رده‌های بالاتر سازمان صعود می‌کند. کسلر اطلاعات زیادی در مورد قدرت سوپرهیرو‌ها دارد ولی به شدت موجودی حقیر و آزار دهنده است که بوچر از او نفرت دارد و در هر فرصتی که پیش بیاید، او را تحقیر می‌کند. شخصیت کسلر، منبع بسیاری از طنز سیاه کمیک «پسران» است؛ بخاطر اینکه بیشتر از همه توسط شخصیت‌های مختلف، کتک‌های حسابی می‌خورد و این موضوع باعث به وجود آمدن کمدی‌های فیزیکال و در عین حال خونین زیادی در کمیک می‌شود.

کسلر دنیای سریال هیچ‌کدام از این خصوصیات را ندارد و برای همین، کسلر که حالا تبدیل به دوست قدیمی بوچر در سریال «پسران» شده، در دسته‌ی شخصیت‌هایی که برای سریال به نسبت منبع الهام آن‌ها بسیار تغییر کرده‌اند، قرار می‌گیرد. البته به تصویر کشیدن این شخصیت، با توجه به ماهیت سیاه کمیک آن، در سریال عملی دشوار بوده و برای همین تبدیل به شخصیتی کمرنگ، صرفا برای پیش بردن تقلای درونی بوچر، تبدیل شده است. از شخصیت‌های دیگری که بسیار بین شخصیت سریال و کمیک آن‌ها تفاوت وجود دارد، ویکتوریا نیومن، زنی سیاست‌مدار که قدرت منفجر کردن سر بقیه را دارد و استورم‌فرانت، زنی که از آزمایشات جنگ جهانی دوم قدرت‌های سوپرهیرو مانند به دست آورده است را می‌توان نام برد.

در کمیک، شخصیت نیومن یک مرد ساده و به شدت احمق است که کاملا جورج بوش، رئیس جمهور زمان را به سخره گرفته و استورم‌فرانت یک مرد نازی است که ظاهرش مانند کاپیتان مارول است. هیچ‌کدوم از این شخصیت‌ها در کمیک به پیچیدگی شخصیت‌های سریال نیستند و قطعا سریال عمق آن‌ها را ارتقاء داده است. حالا باید ببینیم که سازنده‌های سریال پسران، چگونه دوست قدیمی بوچر را نیز دستخوش این تغییرات می‌کنند.

منبع: looper

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما