شخصیت‌های حمله به تایتان احتمالا به کال آو دیوتی ونگارد می‌آیند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
attack on titan call of duty

داده‌کاوی‌هایی به‌تازگی روی فایل‌های بازی «کال آو دیوتی: ونگارد» انجام شده و اطلاعاتی منتشر شده که خبر از حضور کراس اوور انیمه‌ی حمله به تایتان در بازی می‌دهد.

به‌تازگی فردی با داده‌کاوی بازی فاش کرده که چندین رشته کد در بازی عنوان یک اپراتور اشاره می‌کنند. اپراتورها شخصیت‌های قابل بازی در ونگارد هستند. همچنین به یک نوع تجهیزات برای سلاح هم اشاره شده است و این احتمالا به دلیل انتشار محتوایی در حال و هوای انیمه به‌عنوان بخشی از یک بسته‌ی تزئینی است. گفتنی است که کال آو دیوتی با کراس اوورهایی مانند جان مک‌کلین، رمبو و جاج درد با عرضه‌ی محتوا به این صورت غریبه نیست. همچنین یکی دیگر از داده‌کاوان برجسته اظهار داشت که این کد نشان می‌دهد که یک شمشیر برای مبارزات نزدیک به بازی اضافه خواهد شد و احتمالا کاتانا نخواهد بود. هرچند ممکن است تجهیزاتی برای بالا رفتن از ساختمان‌ها مانند دستگاه مانور سه‌بعدی که در انیمه وجود دارد، در بازی در دسترس قرار گیرد.

گیم پلی ونگارد

حمله به تایتان یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. انیمه‌ی حمله به تایتان از سال ۲۰۱۳ شروع به پخش کرده و در چهارمین و آخرین فصل خود به سر می‌برد. داستان این انیمه از این قرار است که در گذشته‌های دور موجودات عظیمی به نام تایتان، انسان‌ها را تا مرز نابودی پیش ‌می‌برند. انسان‌های باقی‌مانده برای نجات جان خود به درون دیوارهای بلندی پناه می‌برند و به مدت ۱۰۰ سال در امنیت به سر می‌برند تا زمانی که یک تایتان دیوار را تخریب و باعث مشکلاتی عظیم می‌شود. این انیمه یکی از بهترین و محبوب‌ترین سری‌های جهان شناخته می‌شود.

با توجه به فضای انیمه‌ی حمله به تایتان این کراس اوور مقداری غیرمعمول خواهد بود زیرا سلاح گرم در آن انیمه چندان رایج نیست؛ چیزی که نمی‌توانیم درباره‌ی کراس اوورهای جان سخت، رمبو و درد بگوییم. در هر حال احتمالا شاهد یک لباس اختصاصی برای یکی از اپراتورها و یک سلاح سرد برای مبارزات از راه نزدیک خواهیم بود. قابلیت مانور سه‌بعدی چندان محتمل نیست زیرا با هسته‌ی گیم‌پلی بازی مغایرت زیادی دارد.

انیمه حمله به تایتان

بازی «کال آو دیوتی: ونگارد»، بازیکنان را در کمپین تک‌نفره و بخش چندنفره‌ی توسعه یافته توسط استودیوی اسلج‌همر به جنگ جهانی دوم باز می‌گرداند و استودی Treyarch وظیفه‌ی توسعه حالت زامبی را بر عهده دارد. این بازی هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس است. زمان دقیقی برای عرضه‌ی محتویات حمله به تایتان برای بازی وجود ندارد اما احتمالا ماه دسامبر سال جاری خواهد بود.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما