مجازات متقلبان کال آو دیوتی؛ سروری جداگانه کاملا متخص خودشان

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
call of duty

سیستم جدید ضد تقلب در بازی ندای وظیفه: ونگارد (Call of Duty: Vanguard) کابوس متقلبان خواهد بود. به این معنا که اگر این بازی تشخیص دهد شما قصد تقلب دارید، مانع از این میشود که بازیکنان دیگر را ببینید.

یعنی اگر شما یک متقلب باشید و وارد یک سرور شوید، هیچکس را ملاقات نخواهید کرد. نام این سیستم ضد تقلب جدید ریکوشه (Ricochet) بوده و اخیراً به ونگارد اضافه شده است. طبق چیزی که در سایت ندای وظیفه نوشته شده:

با سیستم جدید، اگر بازیکنان به عنوان متقلب شناسایی شوند، نمیتوانند افراد دیگر را ببینند. به این معنا که هیچ چیز، نه صدا، نه تصویر و حتی گلوله‌های بازیکنان برای این افراد قابل تشخیص نیستند. بازیکنان عادی قطعاً متوجه متقلبان خواهند شد. به دلیل اینکه این افراد به طور دائم به دنبال کسی هستند که به آنها شلیک میکند. به همین علت یک برتری کامل نسبت به متقلبان خواهند داشت.

این حرکت جدید ندای وظیفه بسیار هوشمندانه است. در اصل متقلبان همواره بازی را خراب کرده و نمی‌گذارند بازیکنان عادی از تجربه خود لذت ببرند. به این معنا که متقلبان وارد یک دنیایی خواهند شد که هیچکس در آن نیست. به همین علت مجبور هستند تا به حالت عادی بازی کنند. از طرفی هر بازیکن عادی با دیدن یک متقلب از قتل (Kill) راحت بهره‌مند خواهد شد.

ضدتقلب ندای وطیفه

طبق چیزی که در سایت ندای وظیفه گفته شده، اکتیویژن به شدت به فکر از بین بردن متقلبان است. سیستمهای جدید در تلاش هستند تا رفتارهای این افراد را شناسایی کرده و مانع از بازی آنها بشوند. در حال حاضر موردی که ذکر شد اولین حرکت برای جلوگیری از متقلبان است. با اینحال تیم سازنده در حال گسترش مبارزه علیه این افراد است.

همینطور اینکه اگر فردی به عنوان متقلب شناخته شود، از لیست بازیکنان (Leaderboard) نیز حذف خواهد شد. این هم یک قسمت دیگر است که نشان می‌دهد بازی قرار نیست برای متقلبان جایی داشته باشد.

وضعیت عناوین ندای وظیفه در زمینه تقلب چندان خوب نیست. اگر شما وارد یک بازی شوید، قطعاً با یک فردی برخورد خواهید کرد که به طرز عجیبی شما را خواهد کشت. این اتفاق در مورد وارزون (Warzone) بیشتر مشهود است. به طور کلی وارزون در حال حاضر اصلاً برای بازیکنان جدید مناسب نیست. مخصوصاً اینکه بسیاری از بازیکنان قویتر اکانت خود را از اول ساخته و دوباره وارد بازی میشوند تا کار را برای تازه‌کارها سخت‌تر کنند. حال امیدواریم این سیستم ضد تقلب بتواند یک تغییر اساسی در سیستم کلی ندای وظیفه ایجاد کند.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما