بازی جدید Dead Space احتمالا بازسازی کامل قسمت اول است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Dead Space

این روزها گزارش‌های مختلفی وجود دارد که به بازگشت مجموعه بازی Dead Space اشاره می‌کنند. اگر اخبار این چند روز را دنبال کرده باشید، به احتمال زیاد این اخبار را شنیده‌اید. اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که جزییات بیشتری را از این پروژه‌ی احتمالی منتشر می‌کند.

شایعه‌های درباره‌ی این موضوع به‌قدری زیاد شده است و منابع مختلفی هم از آن خبر داده‌اند که دیگر نمی‌توان آن را یک شایعه‌ی بی‌اساس به حساب آورد. گزارش جدیدی که از سوی سایت GamesBeat منتشر شده است، بعضی از ادعاهای قبلی سایت Gematsu را تأیید می‌کند.

این گزارش جدید بیان می‌کند که استودیو «موتیو» شرکت الکترونیک آرتس برای ریبوت مجموعه بازی Dead Space قصد دارد از شیوه‌‌ای که کپ‌کام برای ریمیک بازی رزیدنت اویل ۲ استفاده کرده بود، الهام بگیرد. در این گزارش جدید اعلام شده است:‌ «همچون بازسازی کامل بازی رزیدنت اویل ۲، انتظار داشته باشید که Dead Space بعدی هم از قسمت اول این مجموعه به عنوان اساس و پایه‌ی محکم و قدرتمند خود استفاده کند. با این حال، باید انتظار گرافیک و جزئیات بصری امروزی را هم داشته باشد و همچنین به نظر می‌رسد که مکانیک‌های جدیدی در گیم‌پلی وجود خواهد داشت که از قسمت‌های دیگر این مجموعه الهام گرفته شده است.»

در ادامه‌ی این گزارش اشاره شده است: «تقریبا می‌توان گفت که کپ‌کام یکی از دلایل اصلی و مهمی بوده است که باعث شده الکترونیک آرتس تصمیم به بازگرداندن Dead Space بگیرد. در حالی که EA برای مدت زیادی است که این مجموعه را رها کرده و آن را به‌سوی فراموشی برده است، رزیدنت اویل اکنون بزرگ‌تر از همیشه‌ شده است و کپ‌کام موفقیت زیادی با آن کسب کرده است. این موفقیت کپ‌کام رویکرد و چشم‌انداز ساده‌ای را به EA داده است تا آ‌ن‌ها هم این روش را دنبال کرده و بخواهند Dead Space را برگردانند.»

بازی Dead Space

همچنین ادعا شده است که پس از موفقیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که توسط استودیو «ریسپاون» (Respawn) ساخته شده است، الکترونیک آرتس ترغیب شده تا به تولید بازی تک‌نفره‌ی داستانی دیگری بپردازد. آن‌ها در ژوئیه‌ی سال ۲۰۱۰ اعلام کردند که بیش از ۱۰ میلیون بازیکن منحصر‌به‌فرد به تجربه‌ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order پرداخته‌اند. آن‌ها این آمار در ماه قبل به‌روزرسانی کردند و اعلام کردند که این رقم به بیش از ۲۰ میلیون بازیکن در سراسر کنسول‌ها، پلتفرم‌ها و سرویس‌های اشتراکی رسیده است. هرچند این آمار نشان‌دهنده‌ی فروش آن بازی نیست، اما مشخص می‌کند که EA توانسته موفقیت فراوانی را از عرضه‌ی ساخته‌ی استودیوی ریسپاون کسب کند.

اکنون امیدوارم تا ریمیک احتمالی بازی Dead Sapce با موفقیت ظاهر شود تا بلکه EA از پتانسیل بالای این مجموعه‌ی پرطرفدار آگاه شود. چندی پیش هم مشخص شد که کارگردان اساسینز کرید والهالا به استودیو موتیو پیوسته است. هرچند به‌صورت دقیق مشخص نیست اما ممکن است او روی قسمت جدید Dead Sapce کار کند.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما