تاریخ انتشار Diablo Immortal مشخص شد؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
diablo immortal

کمپانی بلیزارد به تازگی از تاریخ انتشار Diablo Immortal پرده برداشته و از عرضه‌ی این بازی روی رایانه‌های شخصی نیز خبر داده است.

مایک وای‌بارا، رئیس بلیزارد، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

شیاطین جهنم‌های سوزان آماده‌ی کشته شدن در گسترده‌ترین بازی سری دیابلو که توسط بلیزارد منتشر شده، هستند. از آن جایی که این اولین بازی بلیزارد است که کاملا از ابتدا برای موبایل طراحی شده، برای ما مهم بود که تجربه‌ای درخور این مجموعه ارائه دهیم. بنابراین آزمایش‌های زیادی انجام دادیم، بازخوردهای زیادی را در مد نظر قرار دادیم و اثری را ایجاد کردیم که برای به اشتراک گذاشتن آن با بازیکنان بسیار هیجان‌زده هستیم. ما مشتاقانه منتظر معرفی این اثر جدید حماسی در مجموعه‌ی دیابلو هستیم و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا به همه در جهان بازی (Sanctuary) بپیوندیم.

دیابلو

در بازی Diablo Immortal که بین دیابلو ۲ و ۳ جریان دارد، سنگ جهانی (Worldstone) متلاشی شده و باعث خرابی در سراسر جهان شده است. به عنوان قهرمان، وظیفه‌ی شما این است که سربازان دیابلو را از احیای ارباب وحشت باز دارید. در واقع یکی از فرماندهان دیابلو با نام اسکارن، در تلاش است تا تکه‌های شکسته‌شده را جمع‌آوری کند و دنیا را نابود کند. با فرض مرگ تایرال، بازیکنان با شخصیت‌های جدید و آشنا در سفری گسترده در هشت منطقه‌ی منحصربه‌فرد همراه می‌شوند تا خرده‌ها را جمع کنند.

از طرفی شش کلاس برای انتخاب وجود دارد که شامل Barbarian ،Crusader، دیمون هانتر، مانک، نکرومنسر و ویزارد می‌شوند. هر کدام از این کلاس‌ها از مهارت‌های خاص خود برخوردار هستند و تجربه‌ی متفاوتی را ارائه می‌دهند. به عنوان اولین بازی این سری در سبک MMOARPG، دیابلو ایمورتال با مکانیک‌های مختلف آنلاین، دنیای عظیمی را ارائه می‌دهد که در آن با بازیکنان دیگر روبرو خواهید شد، به صورت هشت نفره با باس‌ها مبارزه خواهید کرد و به عضویت کلن‌ها درخواهید آمد.

دیابلو ایمورتال

گفته شده که برای قدردانی از ثبت‌نام بیش از ۳۰ میلیون بازیکن در سراسر جهان برای تجربه‌ی بازی روی پلتفرم‌های مختلف، این بازیکنان بسته‌ی تزئینی Horadrim را دریافت خواهند کرد. کمپانی سازنده همچنین در مورد تفاوت‌های نسخه‌ی موبایل با رایانه‌های شخصی اعلام کرد:

تفاوت اصلی بین نسخه‌ی بتای رایانه‌های شخصی و نسخه‌‌های موبایل در رابط کاربری و بخش کنترل مشاهده می‌شود. همانطور که ما این جنبه‌ها را در طول زمان تغییر و بهبود خواهیم داد، ممکن است تفاوت‌هایی جزئی در گیم‌پلی مشاهده شود اما مطمئن باشید که قصد ما تکرار همان تجربه‌ی جذاب و باکیفیت موبایل روی رایانه‌های شخصی است.

دیابلو ایمورتال در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۲ (۱۲ خرداد ۱۴۰۱) روی پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر خواهد شد. نسخه‌ی بتای بازی نیز در تاریخ ذکر شده روی رایانه‌های شخصی قابل تجربه خواهد بود. گفتنی است که این نسخه‌ها از قابلیت کراس‌پلی و انتقال پیشرفت‌های انجام شده توسط بازیکن در بازی به پلتفرم دیگر نیز پشتیبانی خواهند کرد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما