بهترین بیلدهای دیابلو ایمورتال؛ بیشترین بازده را از کلاس مورد علاقه‌تان بگیرید

۲ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
diablo immortal class guide

مجموعه دیابلو (Diablo) طرفداران زیادی در دنیا دارد. به همین دلیل زمانی که بلیزارد تصمیم به ساخت یک عنوان موبایل از آن‌ها گرفت، استقبال شدیدی از آن شد. بازی دیابلو ایمورتال (Diablo Immortal) نام بازی موبایل سری دیابلو است.

عناوین دیابلو در سبک نقش آفرینی بوده و یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های سبک نقش آفرینی، قابلیت پیشرفت و ساخت یک کاراکتر است. با وجود مشکلاتی که در این مدت برای ایمورتال وجود داشت، این بازی همچنان طرفداران خود را دارد. پس اگر قصد مقابله با آن را ندارید، بهتر است کرکتر قدرتمندی را بسازید تا در بازی قوی شوید.

بیشتر بخوانید: دیابلو ایمورتال یک نقش آفرینی بزرگ در جیب شماست

در این راهنما مواردی ذکر شده که لزوماً نیازی به پرداخت هزینه برای دریافت ندارند. به همین دلیل شما به پیشرفت در بازی نیز می‌توانید این موارد را بسازید. بدست آوردن آیتم‌های افسانه‌ای (Legendary) بسیار دشوار است. با این حال می‌توان با تلاش بسیار آن‌ها را نیز بدست آورد. پس اگر طرفدار بازی دیابلو ایمورتال هستید، با ما همراه باشید:


۱. بربر (Barbarian)

برزرکر (Berserker)

بهترین ساخت دیابلو ایمورتال

توانایی‌ها (Skills): Lacerate ،Furious Charge ،Hammer of the Ancients ،Whirlwind و Wrath of the Berserker
زره (Armour): برای سر Lasting Hate، برای شانه The Coming Storm، برای کمر Trackers Rage و برای پاها Determination یا Screaming Fury
سلاح: برای دست اصلی Eager Maelstorm و برای دست دیگر Broken Soul
الماس‌های افسانه‌ای (Legendary Gems): Berserker’s Eye، Chained Death، Ca’arsen’s Invigoration، Seled’s Weakness، The Hunger و Mocking Laughter
ویژگی‌ها (Attributes): Strength، Fortitude و Vitality

کلاس بربرها (Barbarian) یک کلاس بسیار راحت است. شما وارد جمعی از دشمنان شده و شروع به مبارزه می‌کنید. حال اگر شما چیزی که ما به شما معرفی کردیم را استفاده کنید، طول Wrath of the Berserker بیشتر خواهد شد. همینطور اینکه ضربات شما با استفاده از موارد دیگر قوی‌تر خواهند شد. پس زمانی که شما به دشمنان نزدیک شوید، ضربات سهمگین‌تری را وارد خواهید کرد.

برای الماس‌های کمیاب ما تلاش کردیم به مواردی اشاره کنیم که چندان نایاب نباشند. برای مثال استفاده از Chained Death و Ca’arsen’s Invigoration باعث خواهد شد تا ضربات اصلی شما سرعت و قدرت بیشتری داشته باشند. همینطور اینکه Seled’s Weakness دشمنان خاص را به سمت شما جذب خواهد کرد. در زمینه سلاح نیز ما مواردی را انتخاب کردیم که محدوده آسیب رسانی شما را گسترش می‌دهند. به همین دلیل شما به راحتی تعداد زیادی از دشمنان را از بین خواهید برد.


۲. نکرومانسر (Necromancer)

لیچ (Lich)

بهترین ساخت دیابلو ایمورتال

توانایی‌ها: Soulfire, Skeletal Mage, Command Golem, Command Skeletons, Bone Armor
زره: سر Skullveil، شانه Synod’s Anointing، کمر Parting Gift و پاها Graven Bulwark
سلاح: Desolatoria در دست اصلی و Welcome End در دست دیگر
الماس‌های افسانه‌ای: Freedom and Devotion, Follower’s Burden, Seled’s Weakness, Chained Death, Black Rose
ویژگی‌ها: Intelligence, Willpower, Vitality

اگر شما می‌خواهید با نکرومانسر بازی کنید، باید از توانایی خاص آن یعنی زنده کردن موجودات مرده استفاده کنید. حال با توجه به مواردی که ما در اختیار شما قرار دادیم، شما توانایی احضار یک ارتش از اسکلت‌های متحرک را خواهید داشت. همینطور اینکه ارتش شما بسیار قدرتمند خواهد بود و در برابر دشمنان نیز بسیار خوب عمل خواهد کرد. با استفاده از Welcome End شما نه تنها موجودات مرده را زنده خواهید کرد بلکه کرکتر شما نیز به یک موجود کشنده تبدیل خواهد شد.

همینطور اینکه سلاح Desolatoria تمام دوستان شما را به گالم (Golem) تبدیل خواهد کرد که بسیار قدرتمند هستند. الماس‌های افسانه‌ای استفاده شده در این ساختار، قدرت موجودات احضار شده را بیشتر خواهد کرد. همینطور اینکه ضربات شما بسیار سریع‌تر و مهلک‌تر خواهد بود.


۳. جنگ‌جوی صلیبی (Crusader)

سپردار (Shielder)

بهترین ساخت دیابلو ایمورتال

توانایی‌ها: Sacred Fire, Spinning Shield, Shield Charge, Shield Glare, Judgement
زره: سر Questor’s Mien، شانه Barbed Council، کمر Hungerfire Chiton و پاها Shieldswathe
سلاح: در دست اصلی The Bristle و در دست دیگر Constant Scrutiny
الماس‌های افسانه‌ای: Pain of Subjugation, Defiant Soul, Seled’s Weakness, Chained Death
ویژگی‌ها: Strength, Vitality, Fortitude

کلاس جنگ‌جوی صلیبی بیشتر در مورد محافظت و استفاده از سپر است. به همین دلیل شما نیز باید این مورد را ارتقاء دهید. Questor’s Mien به شما اجازه خواهد داد تا به میزان بیشتری از سپر خود استفاده کنید. همینطور اینکه Hunger Fire باعث می‌شود تا یک موج را به سمت دشمنان پرتاب کنید. موارد دیگر نیز باعث خواهند شد تا استفاده از سپر شما به بهینه‌ترین حالت ممکن باشد.

مهم‌ترین الماس‌های شما Pain of Subjunction و Defiant Soul هستند. اولی آسیب شما را به دشمنان گیج شده را زیاد خواهد کرد. شما با استفاده از موارد مختلف می‌توانید حواس دشمنان را پرت کرده و بعد به آن‌ها آسیب بزنید. مورد دوم هم به دشمنان نزدیک شما زمانی که از سپر استفاده کنید، آسیب خواهد زد.


۴. مانک (Monk)

مانک منفجر شونده (Exploding Monk)

بهترین ساخت دیابلو ایمورتال

توانایی‌ها: Fists of ThunderFlying Dragon, Mystic Allies, Exploding Palm, Seven-Sided Strike
زره: سر Crippling Insight، شانه Disciple’s Weight، کمر Breath of Incense و پاها Inner Rhythm
سلاح: در دست اصلی Spirit’s Reach و در دست دیگر Reaching Rebuke
الماس‌های افسانه‌ای: Chained Death, The Hunger, Ca’arsen’s Invigoration, Berserker’s Eye, Freedom and Devotion
ویژگی‌ها: Strength, Fortitude, Vitality

این ساختار مانک به یکی از جالب‌ترین قابلیت‌های کلاس مانک، تغییر کوچکی می‌دهد. نام این قابلیت Exploding Palm است. حال دو مورد Crippling Insight و Inner Rythm هر دو این قابلیت را بهتر خواهند کرد. از طرفی آسیب آن را بیشتر کرده و همینطور اینکه سرعت بازیابی آن را نیز افزایش می‌دهند. موارد دیگر نیز باعث تقویت این قابلیت خواهند شد. دلیل آن هم کلیدی بودن Exploding Palm است.

همینطور اینکه در این ساختار نیز ما از الماس‌های نه چندان کمیاب استفاده کردیم. به دلیل اینکه شما برای بدست آوردن الماس‌ها باید تلاش زیادی بکنید. حال این الماس‌ها راحت‌تر پیدا می‌شوند. الماس The Hunger جان شما را پس از کشتن دشمنان بازیابی خواهد کرد. به دلیل اینکه جان مانک نسبتاً کم است داشتن این الماس بسیار کمک کننده خواهد بود.


۵. شکارچی شیطان (Demon Hunter)

انتقام‌جو (Revenger)

demon hunter

توانایی‌ها: Crossbow Shot, Daring Swing, Rain of Vengeance, Multishot, Vengeance
زره: سر Vision of the Lost، شانه Hailstone Shoulders، کمر Heart of Vengeance و پاها Ruinous Path
سلاح: در دست اصلی Flamespite و در دست دیگر The Hungerer
الماس‌های افسانه‌ای: Ca’arsen’s Invigoration, Chained Death, Berserker’s Eye, Everlasting Torment, Power and Command
ویژگی‌ها: Strength, Fortitude, Vitality

به طور کلی شکارچی شیطان از لحاظ حملات دوربرد قدرتمند است. شما می‌توانید موارد مختلف را به سمت دشمنان پرتاب کرده و یا اینکه از تله بر علیه‌ آن‌ها استفاده کنید. همینطور اینکه شما باید تلاش کنید که چندان آسیب نبینید. ساختاری که به شما معرفی می‌کنیم بیشتر حول توانایی Vengeance می‌گردد. این قابلیت به شما اجازه خواهد داد تا موارد بیشتری را به سمت دشمنان پرتاب کنید. Vision of the Lost برای این قابلیت بسیار کلیدی است. به دلیل اینکه باعث می‌شود تا پس از هر کشتن دشمن، شما سریعاً قابلیت خود را بازیابی کنید.

با استفاده از Hailstone Shoulders شما می‌توانید موارد مختلف را اطراف خود پرتاب کرده تا دشمنان به شما نزدیک نشوند. سلاح‌های انتخاب شده به شما قابلیت شلیک چند تیر همزمان را خواهد داد. همینطور اینکه FlameSpite دشمنان را شعله‌ور خواهد کرد. پس قابلیت‌های انتخاب شده برای مبارزه با تعداد زیادی از دشمنان مناسب است. الماس‌ها نیز به گونه‌ای انتخاب شدند تا ضربات شما سریع‌تر و سهمگین‌تر باشند.


۶. جادوگر (Wizard)

کرایومنسر (Cryomancer)

عناوین دیابلو در سبک نقش آفرینی بوده و یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های سبک نقش آفرینی، قابلیت پیشرفت و ساخت یک کرکتر است. با وجود مشکلاتی که در این مدت برای ایمورتال وجود داشت، این بازی همچنان طرفداران خود را دارد.

توانایی‌ها: Electrocute, Ray of Frost, Scorch, Meteor, Ice Crystal
زره‌ها: سر Vision of the Frozen Path، شانه Phoenix Mantle، سینه Starcaller’s Drapery و پاها Frostwalkers
سلاح: در دست اصلی Electrospike و در دست دیگر Azkalor’s Fire
الماس‌های افسانه‌ای: Chained Death, Trickshot Gem, Pain of Subjugation
ویژگی‌ها: Intelligence, Willpower, Vitality

یکی از موارد جالب در مورد این ساختار جادوگر، این است که قابلیت‌های جادویی را تبدیل به قابلیت‌های یخی می‌کند. این کار به این دلیل انجام می‌شود که هم آسیب سرما به دشمنان وارد شود و هم میزان آسیب وارده افزایش زیادی داشته باشد. دو مورد Pheonix Mantle و Starcaller’s Drapery باعث می‌شوند تا حرکات شما سریع‌تر و با محدوده وسیع‌تر انجام بشوند. همینطور اینکه سلاح انتخاب شده به دشمنان شما برق وارد خواهد کرد.

در مورد الماس‌ها Trickshot  و Pain of Subjugation الزامی هستند. به دلیل اینکه اولی میزان انرژی مورد نیاز برای قابلیت‌های دیگر را کاهش می‌دهد. دومی نیز آسیب به دشمنان گیج شده را افزایش خواهد داد. به دلیل اینکه شما از سرما برای آسیب به دشمنان استفاده خواهید کرد، الماس دوم به شدت به کار شما خواهد آمد.

بازی دیابلو ایمورتال دارای لوت باکس است. به همین دلیل استفاده از موارد خاص چندان راحت نخواهد بود. البته امیدواریم که این وضعیت در آینده بهبود پیدا کرده و بتوانیم با استفاده از ارز داخل بازی به راحتی موارد مورد نیاز را خریداری کنیم.

منبع: PCgamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar میثم

    Daring swing و multi shot هر دوتاشون برای این build به درد نخورند چون اون زمانی که میخوای بزاری و اینارو cast کنی میتونی بیشتر بزنی ، بهتره به جای اینا یکی دوتا mobility ability استفاده کنی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه