بازی Dragon Age 4 حال و روز خوبی دارد و احتمالا پایان ۲۰۲۳ عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Dragon Age 4

طبق اخباری که به‌تازگی از بایوور (Bioware)، شرکت سازنده عصر اژدها (Dragon Age)، منتشر شده است، وضعیت ساخت این بازی بسیار خوب است. عوامل داخلی اعلام کرده‌اند که این بازی طبق زمانی که اعلام شده، عرضه خواهد شد.

با این حال امکان عرضه عصر اژدهای ۴ زودتر از نیمه دوم سال ۲۰۲۳ میلادی، کم است. طبق چیزی که اعلام شده ما با عرضه این بازی حداقل ۱۸ ماه فاصله داریم. همچنین بایوور برنامه‌ای برای بازسازی ۳ عنوان قبلی عصر اژدها ندارد.

علت بازسازی نشدن سه گانه عصر اژدها هم بحث داستان آن است. به این دلیل که داستان‌های این عناوین مثل سه گانه مس افکت (Mass Effect) نیستند. یعنی یک داستان واحد را تشکیل نمی‌دهند. نکته مهم اینجاست که حتی موتور سازنده آن‌ها هم با یکدیگر تفاوت دارد. به همین علت پروسه بازسازی بسیار دشوار خواهد بود.

عصر اژدهای ۴ یکی از عناوین جدید است. حتی می‌توان گفت که این بازی می‌تواند اعتبار از دست رفته الکترونیک آرتز (Electronic Arts) را باز گرداند. این بازی تمرکز زیادی روی بخش داستانی و تک نفره دارد. با این حال امکان دارد که شماره ۴، بخش کوآپ (Co-Op) هم داشته باشد.

عصر اژدهای 4

همان‌طور که می‌بینید حتی تصاویر رسمی زیادی هم از این بازی وجود ندارد!

شرکت بایوور هم مدت زیادی است که در حال ساخت عصر اژدهای ۴ است. به همین علت می‌توانیم انتظار محتوای زیادی را از آن داشته باشیم. از طرفی با توجه به سابقه این عناوین کیفیت بازی هم بالا خواهد بود. البته اینگونه انتظار می‌رود. در این مدت ما شاهد اخبار رسمی زیادی از عصر اژدهای ۴ نبودیم. به دلیل اینکه هم شرکت سازنده و هم ناشر تصمیم به سکوت درباره‌ی آن گرفتند. این سیاست تا حدی خوب است. به دلیل اینکه مانع از شوق بیش از حد افراد برای بازی می‌شود.

از طرفی با عرضه نشدن اخبار از این بازی گمانه‌زنی‌های متعددی درباره‌ی آن انجام شده است. به همین علت شاید زمان آن رسیده که با توجه به روند ساخت خوب این بازی، بایوور اطلاعاتی را درباره‌ی آن عرضه کند. تا به نوعی عطش طرفداران هم تا حدی برطرف شود.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما