الکترونیک آرتز تأیید کرد: عصر اژدها ۴ یک بازی تک‌نفره آفلاین است

۱۹ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
dragon age

از سال ۲۰۱۸ طرفداران دراگون ایج (Dragon Age) روز ۴ دسامبر را جشن می‌گرفتند. در این روز تعداد زیادی اخبار و اطلاعات درباره‌ی این مجموعه منتشر می‌شود. حال بایوور (Bioware) هم وارد این ماجرا شده و تصمیم گرفت تا یک استریم را میزبانی کند. این شرکت اعلام کرد که درگون ایج ۴ همچنان در حال ساخت است و تمرکز آن نیز روی بخش داستانی خواهد بود. همچنین احتمال عرضه اطلاعات جدید در مورد این بازی در مراسم گیم اواردز (Game Awards) بسیار کم است.

بایوور در یک پست بلاگ نوشت:

ما می‌خواهیم طرفداران بدانند که ما در حال ساخت بازی بعدی سری دراگون ایج هستیم. این بازی متمرکز روی داستان خواهد بود. منتظر اطلاعات بیشتر درباره‌ی این بازی در سال آینده باشید.

به طور کلی مجموعه دراگون ایج زیاد به بخش چند نفره خود معروف نبودند. در اصل هیچ کدام به جز Inquisition دارای بخش چند نفره نداشتند. این بخش چند نفره هم به حالت کوآپ بوده و شما باید با دوستان خود مأموریت‌ها را انجام می‌دادید. این بخش تأثیری روی داستان بازی نداشته و به طور کلی یک بخش جداگانه از بازی بود. به طور کلی این بخش زیاد جالب نبود و اکثر طرفداران بخش داستانی را ترجیح می‌دادند. البته دقت کنید که عبارت «متمرکز روی بخش داستانی» به این معنا نیست که بخش چند نفره وجود ندارد.

اینکه خبر جدیدی از این بازی در گیم اواردز وجود ندارد کمی ناراحت کننده است. به دلیل اینکه در سال ۲۰۱۹ تریلرهای منتشر شده اطلاعات بسیار خوبی را به طرفداران عرضه کردند. این‌طور که به نظر می‌رسد ما باید برای اطلاعات جدید و تاریخ عرضه دقیق صبر کنیم.

درگون ایج 4

طبق اطلاعات منتشر شده بازی دراگون ایج ۴ برای کنسول‌های نسل ۸ عرضه نخواهد شد.

با این حال تعدادی داستان کوتاه برای این بازی منتشر شد.

  1. Won’t Know When – این داستان درباره‌ی تعدادی نگهبان خاکستری (Grey Warden) است. این افراد تازه از مبارزه با یک اُگِر (Ogre) بازگشته‌اند. انتوین (Antoine) و اوکا (Evka) یک زوج هستند که در شب‌های توینتر (Tevinter Nights) حضور دارند. به طور کلی این داستان یک بخش کوچکی از دنیای دراگون ایج است. پس احتمال دارد که بایوور برنامه‌ی بزرگ‌تری برای این موجودات داشته باشد. نام این افراد اشاره به یک داستان دارد. به دلیل اینکه زمانی که یک فرد به طور کامل خاکستری خوانده می‌شود به این معنا است که مرگ او نزدیک است. البته این برداشت بر اساس چیزی است که در بازی Inquistion وجود داشت.
  2. The Flame Eternal – طبق چیزی که بایوور گفته این داستان در ۹.۲۲ دراگون جریان دارد. یعنی ۳۰ سال قبل از داستان بازی اصلی. خود بازی Inquisition در ۹.۴۴ جریان داشته که به این معنا است دراگون ایج ۴ در ۹.۵۲ جریان دارد. این داستان جدید درباره‌ی تعدادی ساحر است که تعدادی از افراد را می‌شکند. این افراد در جایی به نام Grand Necropolis در Nevarra زندگی می‌کنند که ما در بازی‌ها آن‌ها را ندیده‌ایم.

منبع: Rockpapershotgun.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه