[E3 2016] روند بازی Agents of Mayhem را ببینید

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

حدودا به شروع نمایشگاه E3 امسال نزدیک می‌شدیم که استودیوی بازی‌سازی Volition، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های Saints Row، از بازی جدیدش رونمایی کرد. بازی Agents of Mayhem، مثل ساخته‌های قبلی استودیوی بازی‌سازی Volition یک بازی محیط-باز اکشن است. به لطف بازگشایی درهای نمایشگاه E3، توانسته‌ایم روند این بازی را هم ببینیم.

تعداد قهرمان‌ها با پیشرفت در بازی، به دوازده عدد خواهد رسید.

بازی Agents of Mayhem از نظر روند، کاملا شبیه قسمت سوم و چهارم Saints Row است؛ طوری که در محیطی باز گردش می‌کنید و با استفاده از قدرت‌های مختلف شخصیت‌تان، دشمن‌های مختلف را از مقابل‌تان بر می‌دارید. با این حال، سازندگان Agents of Mayhem تغییراتی را هم در مکانیک‌های بازی در مقایسه با Saints Row به وجود آورده‌اند. این تغییرات، روند بازی را نه تنها جذاب‌تر و درگیرتر کرده‌اند، بلکه عمق بیشتری هم به آن داده‌اند.

بزرگ‌ترین تغییری که Agents of Mayhem در مقایسه با Saints Row دارد، امکان انتخاب شخصیت‌ها و قهرمان‌های مختلف است. بازی می‌گذارد با خود سه قهرمان را همیشه به همراه داشته باشید. می‌توانید در هر لحظه‌ی بازی، قهرمان‌تان را عوض کنید. در حالی که بازی در ابتدا فقط سه قهرمان در مقابل‌تان قرار می‌دهد، اما تعداد قهرمان‌ها با پیشرفت در بازی، به دوازده عدد خواهد رسید.

انیمیشن رونمایی بازی Agents of Mayhem را از اینجا ببینید.

هر کدام از قهرمان‌های بازی، اسلحه‌ها، قدرت‌ها و قابلیت‌های خاص خودشان را دارند و حتی متفاوت به یکدیگر حرکت می‌کنند. خطی در بازی به اسم خط Mayhem وجود دارد که با کشتن دشمنان، پر می‌شود. پس از پر شدن این خط، می‌توان از قدرت ویژه‌ی شخصیت استفاده کرد.

برخلاف مجموعه بازی‌های Saints Row، دشمن‌های بازی سطح‌های مختلفی دارند و حتی در طول بازی، با غولآخرهای مختلفی هم روبرو می‌شوید.

بازی Agents of Mayhem قرار است در سال آینده‌ی میلادی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

می‌توانید در ادامه، روند این بازی را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه