۱۰ تا ۲۵ درصد تخفیف کالاهای اساسی در طرح «فجر تا فطر»

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
طرح فجر تا فطر

سید جواد ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد کشاورزی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه‌ی هیأت دولت خبر از تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصدی کالاهای اساسی در طرح «از فجر تا فطر» داد. در این طرح که از امروز (۱۲ بهمن ۱۴۰۱) آغاز شده است و تا عید فطر (۲ اردیبهشت ۱۴۰۲) ادامه دارد، می‌توانید ۳۴ قلم کالای اساسی را با تخفیف‌های ویژه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خریداری کنید. بعضی از کالاهای لیست کالاهای اساسی تخفیف خورده شامل موارد زیر است:

به گفته‌ی وزیر جهاد کشاورزی با اجرای این طرح، بازار کالای مصرفی در روزهای پایانی سال و در ایام ماه رمضان با ثبات قیمت و بدون مشکل و کمبود در زمینه‌ی تامین کالا همراه خواهد بود. این طرح با همکاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور و برخی تولیدکنندگان اجرا می‌شود و آقای ساداتی‌نژاد ابزار امیدواری کرد که دیگر فروشگاه‌ها هم با این طرح همکاری کرده و بازار پررونقی را برای فروشندگان و خریداران در این ماه‌ها رقم بزنند. او همچنین افزود: «در ایام پیش‌رو، در تامین فرآورده‌هایی مانند گوشت قرمز و مرغ منجمد در کشور مشکلی وجود ندارد. همچنین در مورد نهادهای دامی، ذخایر کشور وضعیت بسیار خوبی را دارد.»

با همکاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های آنلاین مانند دیجی‌کالا می‌توانید از تخفیف‌های طرح فجر تا فطر بهره‌مند شوید. در دیجی‌کالا علاوه بر تخفیف‌های روزانه‌ی محصولات پرمصرف خانگی، می‌توانید خرید آسان و مقرون‌به‌صرفه‌ای از کالاهای اساسی و سوپر مارکتی داشته باشید.

سوپرمارکت دیجی‌کالا
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه