نخستین تصاویر پیش درآمد بازی تاج و تخت منتشر شد

۱۶ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سریال خاندان اژدهایان

نخستین تصاویر هنری منتشر شده از سریال «خاندان اژدهایان» دو اژدهای عظیم الجثه را نشان می‌دهند. در مجموعه‌ی «بازی تاج و تخت» تنها سه اژدها وجود داشت، اما HBO این فرصت را دارد تا در سریال جدید خود چندین و چند اژدهای جدید را به تصویر بکشد و دوست‌داران خاندان تارگرین را سر شوق آورد.

نبردهای عظیم، جلوه‌های ویژه چشم‌گیر و به‌خصوص اژدهایان دنریس تارگرین از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت بازی تاج و تخت در میان عموم مردم بودند. به همین خاطر شبکه‌ی HBO تصمیم گرفته است نخستین پیش درآمد این سریال با تمرکز بر خاندان تارگرین، اژدهایان و کتاب «آتش و خون» ساخته شود. حالا نخستین تصاویر هنری از سریال خاندان اژدهایان منتشر شده که دو اژدهای غول پیکر را به نمایش می‌گذارند.

سریال خاندان اژدهایان

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، فیلم‌برداری این مجموعه در اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد و در سال ۲۰۲۲ باید شاهد آغاز پخش آن باشیم.

میگل ساپوچنیک آرژانتینی برای کارگردانی قسمت پایلوت و چند قسمت دیگر از فصل نخست خاندان اژدهایان انتخاب شده است. او پیش از این به‌عنوان کارگردان چند قسمت از بازی تاج و تخت با HBO همکاری داشته است. همچنین رایان کندال به خاطر ساخت سریال کلونی شناخته می‌شود، وظیفه نوشتن فیلم‌نامه‌ی نخستین پیش‌درآمد بازی تاج و تخت را برعهده دارد.

سریال خاندان اژدهایان

داستان سریال خاندان اژدهایان حدود ۳۰۰ سال پیش از آغاز سریال اصلی رقم می‌خورد و مطابق کتاب «آتش و خون» نوشته‌ی جرج آر. آر. مارتین چگونگی افول خاندان تارگریان را نشان می‌دهد. این‌طور که پیداست تیم سازنده‌ی سریال خاندان اژدهایان در حال انتخاب بازیگران مد نظرش است و فعلا تمرکز آن‌ها روی یافتن بازیگران اصلی زن سریال و به‌خصوص بازیگران نقش رینیرا تارگرین و الیسنت های تاور است.

منبع: Screenrant

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar میلاد

    هوراااااااا

    منتظریم برای تارگرین ها

    بهترین سریالی که دیدم چه خوب بود سریالی تاج و تخت ادامه پیدا میکرد و سرانجام استارک ها را به تصویر می کشید.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه