فیلم نگهبانان کهکشان ۳ در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد

۲۲ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
فیلم نگهبانان کهکشان 3

مارول تأیید کرد که فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد. همچنین مجموعه‌ی تلویزیونی «نگهبانان کهکشان ویژه تعطیلات» هم در سال ۲۰۲۲ از طریق دیزنی پلاس پخش می‌شود.

فیلم «نگهبانان کهکشان» پروژه‌ای با ریسک بالا برای مارول به شمار می‌رفت؛ زیرا احتمال شکست این اثر در گیشه وجود داشت، اما لحن صمیمانه فیلم جیمز گان و اکران آن در تابستان باعث شد این فیلم به فروشی بالغ ‌بر ۷۷۰ میلیون دلار دست یابد و بسیاری از دوست‌داران آثار ابرقهرمانی نگهبانان کهکشان را دوست داشتند. موفقیت‌های نسخه‌ی اول مسیر ساخته شدن «نگهبابان کهکشان ۲» را بسیار ساده‌تر کرد. این فیلم با همان تیم تولید قبلی ساخته و در سال ۲۰۱۷ اکران شد. نگهبابانان کهکشان ۲ با بودجه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری بیش از ۸۶۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت، اما حواشی زندگی شخصی جیمزگان مسیر ساخته شدن فیلم نگهبانان کهکشان ۳ را بسیار پیچیده کرد.

در سال ۲۰۱۸ دیزنی به خاطر توئیت‌های توهین‌آمیز قدیمی گان درباره‌ی اقلیت‌های جنسیتی این کارگردان را از پروژه‌ی نگهبانان کهکشان ۳ کنار گذاشت، اما پس از وساطت بازیگران فیلم و درخواست هواداران باری دیگر وظیفه‌ی کارگردانی قسمت جدید نگهبانان کهکشان به جیمزگان سپرده شد و حالا در جریان رویداد برنامه‌های پیش روی دیزنی اعلام شده فیلم نگهبانان کهکشان ۳ در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد. همچنین جیمزگان قرار است یک مجموعه‌ی تلویزیونی تحت نام نگهبانان کهکشان ویژه تعطیلات را هم برای دیزنی پلاس بسازد که در سال ۲۰۲۲ پخش می‌شود. مارول به دنبال همه‌گیری کروناویروس تاریخ اکران تمام فیلم‌هایش را تغییر داد، اما امروز برنامه‌ی اکران و پخش فیلم‌های این کمپانی تا سال ۲۰۲۳ مشخص است.

پس از کنار گذاشته شدن گان از کارگردانی نگهبانان کهکشان ۳ او برای ساخت «جوخه انتحار» ۲۰۲۱ متعهد شد و به این خاطر او پیش از آغاز ساخت این فیلم مجبور است کارگردانی قسمت دوم جوخه انتحار را به پایان برساند. جوخه انتحار ۲۰۲۱ یازدهمین فیلم از دنیای توسعه‌یافته‌ی دی‌سی به شمار می‌رود و دنباله‌ی مستقل «جوخه انتخار» نسخه‌ی ۲۰۱۶ است؛ بدین معنا که بعضی شخصیت‌های آن نسخه مانند هارلی کوئین با بازی مارگو رابی و آماندا والر با بازی وایولا دیویس در این فیلم حضور دارند و شخصیت‌هایی چون ددشات با بازی ویل اسمیت و جوکر با بازی جرد لتو از آن حذف شده‌اند. جوخه انحار جدید در ابتدا «جوخه انتحار ۲» نام داشت، اما کمی قبل برادران وارنر اسم آن را به جوخه انتحار نسخه ۲۰۲۱ تغییر داد.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه