سریال هاوک‌آی؛ هر آنچه از بازیگران، زمان انتشار و جزئیات دیگر می‌دانیم

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
هاوک‌آی

زمان آن فرا رسیده است که مشعل را به یکی دیگر از قهرمانان دنیای سینمایی مارول منتقل کنیم. فاز ۴ مارول شامل تعدادی قهرمان جدید در صحنه بوده و قهرمانان قدیمی نقش‌های جدیدی را به عهده گرفته‌اند. در سریال هاوک‌آی در دیزنی‌پلاس شاهد پیوستن یک قهرمان شگفت‌انگیز جدید دیگر خواهیم بود.

بعد از انتقام‌جویان: پایان بازی، کلینت بارتون (جرمی رنر) یک قهرمان جدید را آموزش می‌دهد تا راه او را دنبال کند. هواداران مدت‌ها منتظر دیدن هاوک‌آی دوم، کیت بیشاپ، در مارول بودند و اکنون با بازی هیلی استاینفلد در این نقش، سرانجام به آرزوی خود می‌رسند.

تعدادی دیگر از شخصیت‌های جدید هم به این ترکیب پیوسته‌اند و به نظر می‌رسد هاوک‌آی برای طرفداران این کماندار دوست داشتنی، مجموعه‌ای سرگرم‌کننده خواهد بود.

تریلر سریال

هاوک‌آی

ما هنوز تریلری از این سریال مشاهده نکرده‌ایم. با وجود شروع کار در اواخر سال ۲۰۲۱، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند به‌زودی یک تریلر یا تیزر از هاوک‌آی منتشر شود. پس فضای مجازی را زیر نظر داشته باشید تا به محض انتشار، از آن با خبر شوید.

تاریخ انتشار

هاوک‌آی

در حالی که هنوز تاریخ اکرانی برای سریال تأیید نشده است، ما می‌دانیم که این مجموعه زمانی در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ وارد بازار خواهد شد. جالب اینجاست در حالی که تقریبا تمام پروژه‌های دیگر مارول به دلیل کرونا با تأخیر روبه‌رو شده‌اند، به نظر می‌رسد هاوک‌آی تنها اثری باشد که طبق برنامه پخش شود.

در حال حاضر، مارول پروژه‌های بزرگی برای اواخر سال دارد. شانگ چی و افسانه ده حلقه در ماه سپتامبر، جاودانگان در ماه نوامبر و مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در دسامبر ۲۰۲۱ اکران می‌شوند. بنابراین این احتمال وجود دارد که هاوک‌آی در ماه اکتبر پخش شود اما باید منتظر تأیید رسمی بمانیم.

بازیگران سریال

هاوک‌آی

جرمی رنر در نقش اصلی کلینت بارتون یا هاوک‌آی باز خواهد گشت و انتظار می‌رود بقیه خانواده یعنی بن ساکاموتو، آوا روسو و کید وودوارد در نقش کلینت کوپر، لیلا و ناتانیل هم حضور داشته باشند.

هایلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ یا هاوک‌آی بعدی بازی خواهد کرد. از دیگر بازیگران اعلام شده در این سریال می‌توان به ورا فارمیگا، فرا فی، تونی دالتون، زان مک کلارن، برایان ارسی جیمز و الاکوا کاکس اشاره کرد. فلورنس پیو هم مانند فیلم بیوه سیاه در نقش یلنا بلووا بازی می‌کند.

شخصیت‌های جدید سریال

هاوک‌آی

کیت بیشاپ با بازی هیلی استاینفلد بزرگ‌ترین شخصیت جدید مارول است که در این سریال ظاهر می‌شود. در کمیک‌ها، کیت یک مبارز و کماندار قدرتمند است که ممکن است حتی در هاوک‌آی بودن، بهتر از کلینت باشد.

او یکی از اعضای بنیان‌گذار انتقام‌جویان جوان در کنار دیگر قهرمانان است (بسیاری از آن‌ها قبلا در فیلم‌های اخیر مارول، بی‌سر‌وصدا معرفی شده‌اند). کیت صریح، صادق و سرسخت است و با مربی خود رابطه‌ای خوب و صمیمی دارد.

ورا فارمیگا در نقش مادر کیت، النور بیشاپ بازی خواهد کرد. این شخصیت فقط چند بار در کمیک‌ها حضور داشته است که در آن‌ها به‌عنوان مادر بزرگ خانواده ثروتمند بیشاپ معرفی می‌شود. اعتقاد بر این بود که او مرده است اما سرانجام در این مجموعه شاهد او هستیم.

فرا فی به‌عنوان شخصیتی به نام کازی ظاهر خواهد شد. این نام مخفف اسم کازمیرز کازمیرچاک است. او بیشتر به‌عنوان دلقکی مزدور شناخته می‌شود. این شخصیت شرور کمیک‌بوکی، مسؤول صدمه زدن به شنوایی کلینت است. بسیار محتمل است که سریال شامل این بخش خاص از داستان باشد.

تونی دالتون در نقش جک داکسن، مربی سابق کلینت که طرفداران کمیک‌ او را با نام شمشیرزن می‌شناسند، بازی خواهد کرد. او در کمیک‌بوک‌ها، هم یک شخصیت شرور و هم یک قهرمان بوده و در مقطعی از زمان عضو انتقام‌جویان بوده است.

الکوا کاکس یکی دیگر از بازیگران جدید مارول است که در این سریال در نقش مایا لوپز یا اکو ظاهر می‌شود. اکو که یک آمریکایی بومی از قوم چین است، ناشنوا متولد شد و توانایی تقلید از هر مهارتی را که ببیند، دارد. در واقع او مانند تسک مستر است که می‌تواند هم در مبارزه و هم در استعدادهای هنری مانند نواختن پیانو بدرخشد. کاکس یکی از اولین بازیگران واقعا ناشنوا است که در مارول نقش یک شخصیت ناشنوا را بازی می‌کند.

طبق گزارش‌ها یک اسپین آف هم برای شخصیت اکو ساخته می‌شود، بنابراین باید انتظارات بزرگی از او داشته باشید.

زان مک کلارنون در نقش پدر مایا، ویلیام لوپز و برایان ارسی جیمز در نقشی بازی می‌کند که هنوز نامشخص است.

زمان آغاز و پایان فیلم‌برداری سریال

هاوک‌آی

فیلم‌برداری سریال هاوک‌آی در اوایل دسامبر سال ۲۰۲۰ آغاز شد و تقریبا در همان زمان، بازی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ تأیید شد. این سریال در نیویورک و آتلانتا فیلم‌برداری شده است.

بودجه این مجموعه نسبتا سنگین است و گفته می‌شود که مارول ۲۰۰ میلیون دلار فقط برای آن هزینه کرده است. بیشتر فیلم‌برداری در نیویورک انجام شده است و مراحل تولید سریال در ۲۱ آوریل ۲۰۲۱ تمام شد.

درست مانند وانداویژن و شاهین و سرباز زمستان، داستان هاوک‌آی هم پس از وقایع انتقام‌جویان: بازی پایانی اتفاق خواهد افتاد. با توجه به جدول زمانی سریال‌ها و فیلم‌های فاز ۴، این سریال احتمالا هم‌زمان با مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست پخش شود.

این مجموعه همچنین به زمانی که کلینت در واقع رونین بود هم می‌پردازد و این احتمال وجود دارد که روزهای ابتدایی کلینت را نمایش دهد که تلاش می‌کرد کماندار شود و به قهرمانی که می‌شناسیم و دوستش داریم تبدیل گردد.

داستان سریال‌

هاوک‌آی

در حالی که ما درباره برخی از اتفاقات این مجموعه اطلاعات داریم اما هنوز تأییدی درباره‌ی جزئیات دقیق طرح داستان هاوک‌آی وجود ندارد. می‌دانیم که این نمایش در درجه اول به کلینت می‌پردازد که کیت را برای جایگزینی خودش، تمرین می‌دهد و هم‌چنین خواهیم دید زمانی که کلینت، رونین بود، چه تأثیری بر وی داشته است.

ممکن است شاهد حرکاتی از انتقام‌جویان جوان باشیم. در سریال وانداویژن، ویکان و اسپید، فرزندان اسکارلت و واندا را دیدیم و احتمال این‌که دوباره آن‌ها را ببینیم وجود دارد. همچنین الی بردلی هم که در سریال شاهین و سرباز زمستان حضور داشت، پتانسیل بالایی دارد.

انتقام‌جوی جوان دیگر، کیسی لنگ است که قبلا مدتی در مارول حضور داشته و برای اولین بار در فیلم مرد مورچه‌ای ظاهر شد. کاترین نیوتن در نقش شخصیت او در فیلم آینده مرد مورچه‌ای بازی خواهد کرد.

کیت بیشاپ اولین انتقام‌جوی جدید است که نقشی محوری در مارول دارد. بنابراین شاید شاهد نوعی آماده‌سازی برای ساخت تیم آینده او باشیم. با وجود وضعیت انتقام‌جویان سابق که در حال حاضر نامعلوم است، این تیم جوان ممکن است حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

این سریال تا حدودی بر اساس کمیک تحسین‌شده هاوک‌‌آی ساخته می‌شود که از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ پخش شد. این مجموعه خاص، برنده جوایز هاروی و آیزنر شده و به‌عنوان یکی از بهترین نسخه‌های مارول به یادگار مانده است.

این کمیک‌ها نگاهی جدا از شخصیت یک انتقام‌جو، به زندگی کلینت داشتند. در آن‌ها ما می‌بینیم که او چگونه روزهای جوانی خود را به‌عنوان یک پسر معمولی سپری می‌کند و با وجود نداشتن اسلحه‌های بزرگ، هم‌چنان درگیر ماموریت‌های فرعی می‌شود اما توسط شریک زندگی‌اش، مورد تمسخر قرار می‌گیرد.

این مجموعه هم‌چنین دارای داستان‌هایی درباره‌ی رویارویی کلینت با گانگسترهای محلی و از دست دادن قدرت شنوایی او بود. در واقع به جای نشان دادن او به‌عنوان یک ابرانسان، کلینت را به‌عنوان یک مرد عادی، با تمام محدودیت‌های یک انسان نشان می‌داد.

این یکی از بهترین آثار مارول بود و اگر سریال چیزی شبیه به کمیک‌ها باشد، هاوک‌آی مطمئنا یک مجموعه شگفت‌انگیز خواهد بود.

پیش‌نمایش هاوک‌آی در صحنه‌های پایانی بیوه سیاه

هاوک‌آی

هشدار: لو رفتن داستان بیوه سیاه در ادامه متن

در صحنه‌های پس از تیتراژ فیلم بیوه سیاه، یلنا بلووا با بازی فلورنس پیو را در کنار والنتینا می‌بینیم. والنتینا به او ماموریتی جدید می‌دهد و به او می‌گوید باید هاوک‌آی را که مسؤول مرگ ناتاشا است بکشد. بنابراین احتمالا در ادامه، شاهد درگیری یلنا و هاوک‌آی خواهیم بود.

منبع: Colliderبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما