جوکر ۲ هنوز در حال ساخت است

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۷:۴۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فیلم جوکر 2

برخی گزارش‌ها نشان می‌دهند کمپانی برادران وارنر کماکان در حال کار روی فیلم «جوکر ۲» (Joker 2) با بازی واکین فینیکس است.

پایان‌بندی فیلم «جوکر» به گونه‌ای بود که راه را برای روایت ادامه‌ی داستان زندگی مهم‌ترین دشمن بتمن باز می‌گذاشت. اما چندی پس از اکران این فیلم، تاد فیلیپس کارگردان و نویسنده‌ی آن اعلام کرد تمایلی به ساخت قسمت دوم جوکر ندارد، ولی در سال ۲۰۲۰ گزارش‌هایی منتشر شد که خبر از توافق کمپانی برادران وارنر با واکین فینیکس و فیلیپس برای ساخت جوکر ۲ می‌داد و حالا اخباری منتشر شده که نشان می‌دهد برادران وارنر یک قدم دیگر به ساخت این فیلم نزدیک‌تر شده است.

هالیوود ریپورتر در گزارش جدیدش پیرامون پروژه‌های آتی برادران وارنر اعلام کرده این کمپانی کماکان روی تولید و اکران جوکر ۲ حساب باز کرده است و این فیلم در مرحله‌ی «ساخت» قرار دارد. در بخش دیگری از این گزارش به این موضوع اشاره شده که کارگردان و بازیگر نقش اصلی فیلم «سوپرمن» بعدی احتمالا سیاه‌پوست خواهند بود.

در بخش‌های پایانی فیلم قبلی آرتور به یک تیمارستان ایالتی منتقل شد، اما با توجه به آنچه که دیدیم، احتمالا او با کشتن پزشک یا مراقبش از تیمارستان فرار کرده و در فیلم جوکر ۲ می‌توانیم شاهد ادامه‌ی شرارت‌های وی در گاتهام باشیم. همچنین در سکانسی از جوکر، آرتور با بروس وین جوان دیدار کرد و این احتمال هم وجود دارد که داستان دنباله‌ی جوکر چند سال پس از فیلم اصلی رقم بخورد و در آن شاهد مقابله‌ی این دو شخصیت باشیم. همچنین برخی طرفداران اعتقاد دارند علاقه‌ی آرتور به شخصیت صوفی با بازی زازی بیتز هم می‌تواند یکی از عوامل فرار او از تیمارستان باشد.

فیلم جوکر نشان می‌داد که آرتور فلک تنها یک انسان فقیر و درمانده است که قصد آزار رساندن به کسی را ندارد، اما هنگامی که هیچ‌کس در شهر گاتهام او را درک نکرد، عقده‌گشایی‌های وی باعث به وجود آمدن شخصیت خشن جوکر شد. جوکر تاد فیلیپس در ماه اکتبر ۲۰۱۹ (مهر ۱۳۹۸) با بودجه‌ی کمتر از ۷۰ میلیون دلار روی پرده رفت و توانست در سراسر جهان به فروشی بالغ‌ بر ۱ میلیارد دلار دست یابد.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar سپهر

    نکنید تو رو خدا خزش نکنید بزارید همینجوری بمونه خیلی بهتره. جوکر یک فیلم روانشناسی یک قسمتی بخواید دوباره بسازید بگیر زدید به سبک دارک فیلم

  2. Avatar س

    شاید بار اول باشه من یه فیلمی رو چندین بار ببینم …امیدوارم جوکر ۲ عالی باشه

  3. Avatar Mohammad

    مسخره بازیا چیه دیگه