بازی جدید خالق بایوشاک با نام Judas معرفی شد؛ گیم‌پلی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار کن لوین (Ken Levine)، خالق سری بازی بایوشاک (Bioshock) سکوت طولانی‌مدت خودش را درباره‌ی بازی جدیدش شکست و این اثر را برای اولین‌بار با نام Judas در جریان مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ به نمایش گذاشت.

این بازی توسط استودیوی گوست استوری گیمز (Ghost Story Games) خلق شده و قرار است با نام رسمی Judas برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و کامپیوتر عرضه شود. تاریخ دقیق عرضه‌ این اثر تیراندازی اول شخص هنوز مشخص نشده است. او چندین سال پیش اعلام کرد که قصد دارد استودیو مستقل خود به نام گوست استوری گیمز را تأسیس کند و از همان زمان مشخص شد که کن لوین رو یک بازی جدید کار می‌کند که اکنون از چیستی آن پروژه آگاه شده‌ایم.

Judas

در صفحه‌ی رسمی بازی در فروشگاه‌های دیجیتال درباره‌ بازی توضیحات زیر ارائه شده است.

سفینه‌ای از هم‌ پاشیده، نقشه‌ی فرار شکست‌خورده.

شما جوداس مرموز و پریشانی هستید. تنها امید شما برای بقا در ایجاد یا شکستن پیمان‌های دوستی با بدترین دشمنان خودتان است. آیا شما با همدیگر همکاری خواهید کرد تا چیزی را که نابود کرده‌اید، درست کنید یا آن را رها می‌کنید تا بسوزد و ویران شود؟

Judas یک بازی تیراندازی اول‌شخص داستان‌ محور است که توسط استودیو گوست استوری گیمز توسعه داده شده است. این استودیو توسط کن لوین یعنی خالق و نویسنده‌ی بازی‌هایی نظیر بایوشاک ۱، سیستم ‌شاک ۲ (System Shock 2) و بایوشاک اینفینیت (BioShock Infinite) هدایت می‌شود.

با توجه به تریلر نشان داده شده در مراسم گیم اواردز، فضای بازی ما را در همان نگاه اول می‌تواند به یاد آثار دیگر آثار تحسین‌شده‌ کن لوین بیندازد. همچنین جف کیلی در جریان رونمایی از بازی تأکید فراوانی به وجود شیوه‌های جدید و خلاقانه‌ی روایت داستان در این بازی اشاره کرد.به هر حال، کن لوین همواره در بازی‌های خود تمرکز زیادی روی قصه‌گویی داشته و باید صبر کنیم و جزئیات بیشتری از بازی جدید او را بشنویم و ببینم تا متوجه شویم که او این بار چه چیزهایی را برایمان تدارک دیده است.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما