La La Land و دیگر فیلم‌های بزرگ امسال لو رفتند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هر ساله، فیلم‌های هالیوودی قبل از مراسم اسکار، دچار مشکلی بزرگ می‌شوند: فیلم‌هایی که نباید به بیرون درز کنند، روی تورنت‌ها و اینترنت پر می‌شوند. در این زمان از سال، شرکت‌های فیلم‌سازی، ساخته‌های‌شان را به منتقدان و افراد بزرگ صنعت سینما ارسال می‌کنند. فیلم‌ها با این هدف ارسال می‌شوند تا منتقدان اسکار یا گلدن گلوب، آن‌ها را ببینند و انتخاب کنند. سال گذشته با درز تعداد زیادی از فیلم‌ها روبرو شدیم که معروف‌ترین آن‌ها، «هشت نفرت‌انگیز» یا همان ‌The Hateful Eight بود. امسال هم دوباره این اتفاق افتاده است؛ با این حال، تعداد فیلم‌ها‌ی منتشر شده، به نسبت سال گذشته کمتر است.

در حال حاضر، پنج فیلم با کیفیت DVD به بیرون درز کرده‌اند. این فیلم‌ها، Moonlight، Arrival، Patriots Day، Fences و La La Land هستند. مثل همیشه، این فیلم‌ها به اسم DVDScr به بیرون درز کرده‌اند که در واقع کیفیتی برابر با یک فیلم دی‌وی‌دی دارند و در مقایسه با کیفیت‌های فعلی که همه‌ی آن‌ها، با هندی‌کم ضبط شده‌اند، بسیار بهتر هستند.

Arrival-Amy-Adams

هنوز نمی‌دانیم چرا این اتفاق می‌افتد، اما وب‌سایت TorrentFreak گزارش داده است که حداقل تعدادی از این گروه‌ها که فیلم‌ها را به بیرون داده‌اند، تصمیم گرفته‌اند تا دیگر این کار را نکنند. برای مثال گروه HIVE-CM8 که مسوولیت عرضه‌ی تعدادی از فیلم‌ها را در تورنت‌ها بر عهده دارد، گفته که تا فیلمی در سینما اکران نشود، آن را منتشر نمی‌کنند. همین گروه بود که سال گذشته فیلم The Hateful Eight را قبل از اکران با کیفیتی شگفت‌انگیز روی اینترنت قرار داد.

سال گذشته، سازمان FBI یکی از افرادی که در صنعت سینما کار می‌کرد و دی‌وی‌دی‌های دو فیلم The Revenant و The Peanuts Movie را در اینترنت آپلود کرده بود، دستگیر کرد.

Film Leaks

‌‌‌‌‌‌

منبع: The Verge

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Amir

  اخ جون کاش تاینی مویز زود تر بزارشون :)))

  1. Navid

   آورده. هر ۵ تا هست .

   1. محمد

    لالالند نیست

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما