الی و جوئل را در نخستین تصویر رسمی سریال «آخرین بازمانده از ما» ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سریال آخرین بازمانده از ما

به مناسبت روز جهانی «د لست آو آس» شبکه‌ی HBO و نیل دراکمن نخستین تصویر رسمی از سریال «آخرین بازمانده از ما» (The Last of Us) را منتشر کرده‌اند.

طی چند سال اخیر همواره از بازی «آخرین بازمانده از ما» به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های تمام دوران‌ها یاد شده است. الی و جوئل، شخصیت‌های اصلی این ساخته‌ی استودیو ناتی داگ به واسطه‌ی ویژگی‌های خاص شخصیتی‌اشان و دگردیسی که در داستان دارند، بارها در فهرست ماندگارترین شخصیت‌های تاریخ ویدیو گیم قرار گرفته‌اند. شبکه‌ی HBO قصد دارد داستان پرفراز و نشیب آخرین بازمانده از ما را به قاب تلویزیون بیارد و حالا نخستین تصویر از این مجموعه منتشر شده که الی با بازی بلا رمزی و جوئل با بازی پدرو پاسکال را در حال تماشای یک هواپیمای سقوط کرده نشان می‌دهد.

نیل دراکمن، کارگردان بازی آخرین بازمانده از ما در ساخت سریال نقش پررنگی خواهد داشت. او در توئیتر ظاهر و فیزیک شخصیت‌های الی و جوئل را بسیار شبیه به نسخه‌ی ویدیو گیمی آن‌ها دانسته و در توئیت دیگری نوشته بی‌صبرانه منتظر است تا اطلاعات بیشتری در خصوص سریال در اختیار هواداران قرار دهد.

سریال آخرین بازمانده از ما

بازی آخرین بازمانده از ما سال ۲۰۱۳ به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۳ منتشر شد و کمی بعد با شروع نسل هشتم بازی‌های ویدیویی نسخه بازسازی شده آن به پلی‌استیشن ۴ آمد. این بازی بخش نخست از ماجراجویی‌های جوئل و الی را به تصویر می‌کشید و بعد از چند سال انتظار، در بهار ۲۰۱۹ سونی و ناتی‌داگ نسخه دوم این بازی را هم منتشر کردند تا شاهد عواقب تصمیمات و خودخواهی‌های جوئل در بازی نخست باشیم.

برخی از بازیکنان و منتقدان با پایان‌بندی و داستان بازی «آخرین بازمانده از ما: پارت دوم» مشکل داشتند و اتفاقات آن را متناسب با بازی اول و تیپ شخصیت‌های آن نمی‌دانستند. اما به هرشکل، قسمت دوم آخرین بازمانده از ما توانست در کمتر از ۳ روز بیش از ۴ میلیون نسخه به فروش برساند و بهترین فروش هفته‌ی اول در بین تمام بازی‌های ساخته‌ی سونی را به اسم خود ثبت کند. حالا بسیاری از بازیکنان منتظر ساخت و پخش سریال HBO هستند تا ببینند این شبکه‌ی آمریکایی قصد دارد چه بخش‌های ناگفته‌ای از زندگی قهرمان‌های بازی‌ها را روایت کند.

منبع: Gamespot

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما