ببینید؛ از گیم‌پلی لیلی در تکن ۸ رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تکن 8 لیلی

جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی مبارزه‌ای و مورد انتظار تکن ۸ بازگشت یکی از شخصیت‌های قدیمی یعنی لیلی ( Lili) را وعده می‌دهد.

تکن ۸ ظاهرا هیچ کمبودی در مورد بازگشت شخصیت‌های محبوب نسخه‌های قبل نخواهد داشت. در کنار کازویا میشیما و جین کازاما که در ابتدا معرفی شدند، از دیگر مبارزان محبوبی که در تکن ۸ بازگشته‌اند می‌توان به لیروی اسمیت، آسوکا کازما، پال فینیکس و غیره اشاره کرد. حتی جون کازاما، همسر جدا شده‌ی کازویا و مادر جین، پس از بیش از یک دهه غیبت و فرض بر اینکه مرده است، در این نسخه بازمی‌گردد و احتمالا در داستان نقشی محوری خواهد داشت. اکنون شخصیت دیگری معرفی شده که از زمان پلی‌استیشن ۳ حضور مکرری در نسخه‌های مختلف داشته است.

امیلی دی راشفورت (Emilie De Rochefort) یا لیلی حضور خود را با تعقیب همراهی جدید یعنی گربه‌ی سرکش خود، سالت (Salt)، به نمایش گذاشته و سپس یک سری ضربات زیبا و در عین حال قدرتمند را روی لیروی پیاده می‌کند. سپس او توجه‌ی خود را به آسوکا معطوف کرده و با یک حرکت ویژه‌ی رقص مانند بر رقیب خود تسلط پیدا می‌کند.

لیلی

لیلی که اولین بار در سال ۲۰۰۵ در Tekken 5: Dark Resurrection معرفی شد، دختر آقای دی راشفورت، موسس یک شرکت نفتی ثروتمند به نام Rochefort Enterprises، است. او به عنوان یک شخصیت قابل بازی در تمام نسخه‌های اصلی تکن که پس از بازی ذکر شده عرضه شده یا برای مبارزه با رقیب اصلی خود یعنی آسوکا کازاما یا برای بازسازی ثروت از دست رفته‌ی پدرش از طریق مقابله با Mishima Zaibatsu، ظاهر می‌شود.

لیلی همچنین در چند اسپین‌آف از جمله بازی Street Fighter X Tekken که در سال ۲۰۱۲عرضه شد، ظاهر شده است. در این بازی، او برای مدت کوتاهی دشمنی خود را با آسوکا کنار گذاشت تا با تیم چون‌لی و کامی مبارزه کند.

بازی تکن ۸ هم اکنون برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است و تا ماه آوریل سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Destructoid

ببینید؛ تریلرهای شخصیت‌های تکن ۸
تریلر لیلی در تکن 8 تریلر لیروی اسمیت در تکن 8 تریلر آسوکا کازاما در تکن 8 تریلر لارس آلکساندرسون در تکن 8
تریلر مارشال لاو در تکن 8 تریلر کینگ در تکن 8 تریلر پاول فینیکس در تکن 8 تریلر جون کازاما در تکن 8
تریلر جین کازاما در تکن 8 تریلر کازویا میشیما در تکن 8 تریلر نینا ویلیامز در تکن 8 تریلر هاورانگ در تکن 8

کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما