ببینید؛ از گیم‌پلی جون کازاما در تکن ۸ رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
جون کازاما

تریلر جدید تکن ۸، خبر از بازگشت جون کازاما (Jun Kazama) به عنوان یک شخصیت قابل بازی به این سری پس از گذشت بیش از ۱۰ سال می‌دهد.

جون کازاما، همسر کازویا میشیما و مادر جین کازاما محسوب می‌شود. آخرین باری که طرفداران او را در نسخه‌ای از این سری مشاهده کردند، اعتقاد بر این بود که او طی اتفاقاتی در تکن ۲ مرده است. البته او در نسخه‌های بعدی و اسپین‌آف‌ها، در قالب فلش‌بک هر از گاهی حضور پیدا می‌کرد اما برای مدتی طولانی خبری از او نبود. در واقع آخرین اثری که او به عنوان یک شخصیت قابل بازی در آن حضور داشت، بازی فرعی Tekken Tag Tournament 2 بود که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد.

البته بازگشت جون کازاما به تکن ۸ ابتدا در تریلر این بازی در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ تایید شد. تریلری که فلش‌بک‌هایی از زمان‌های قدیم و خوش بین جین و مادرش را نشان می‌داد. با این حال آخرین تریلر بازی نشان می‌‎‌دهد که او به عنوان یک شخصیت قابل بازی بازخواهد گشت. تریلر ابتدا خانه‌ی جون کازاما را نمایش می‌دهد که در جنگلی سرسبز قرار دارد. این تریلر در ادامه توانایی او را در پیاده‌سازی حرکات سبک خانواده‌ی کازاما در هنرهای رزمی نشان می‌دهد.

جون کازاما

با توجه به تریلر به نظر می‌رسد که برخی از حرکات او به صورت مستقیم از نسخه‌ی Tekken Tag Tournament 2 گرفته شده باشند. تریلر منتشر شده همچنین یک تعامل کوتاه بین جون و همسرش را قبل از نبرد نمایش می‌دهد و ظاهرا کازویا میشیما از زنده بودن او شوکه شده است. در نبردی که بین این دو پیش می‌آید، ریج آرت جون نیز نشان داده می‌شود، حرکتی که حریف را در نور می‌پوشاند.

با توجه به اینکه تکن ۸ این شخصیت قدیمی را پس از بیش از یک دهه بازگردانده است، برخی از طرفداران هنوز منتظر فهمیدن نقش او در داستان بازی خواهند بود. از طرفی در حالی که دیالوگ‌های رد و بدل شده بین کازویا و جون نشان می‌دهد که صحنه‌ی ذکر شده مربوط به بخش داستانی است، اما شاید اینگونه نباشد.

بازی تکن ۸ برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است و تا آوریل سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

ببینید؛ تریلرهای شخصیت‌های تکن ۸
تریلر لیلی در تکن 8 تریلر لیروی اسمیت در تکن 8 تریلر آسوکا کازاما در تکن 8 تریلر لارس آلکساندرسون در تکن 8
تریلر مارشال لاو در تکن 8 تریلر کینگ در تکن 8 تریلر پاول فینیکس در تکن 8 تریلر جون کازاما در تکن 8
تریلر جین کازاما در تکن 8 تریلر کازویا میشیما در تکن 8 تریلر نینا ویلیامز در تکن 8 تریلر هاورانگ در تکن 8

کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما