ببینید؛ از گیم‌پلی مارشال لاو در تکن ۸ رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تکن 8

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) اخیرا از تریلر جدید بازی مبارزه‌ای تکن ۸ با محوریت گیم‌پلی شخصیت مارشال لاو (Marshall Law) رونمایی کرده است.

تکن ۸ به عنوان یکی از موردانتظارترین بازی‌های مبارزه‌ای، در هفته‌های اخیر تریلرهای متنوعی دریافت کرده است که به شخصیت‌های آن نظیر جین کازاما، کازویا میشیما، نینا ویلیامز و پال فینیکس پرداخته‌اند. داستان این بازی شش ماه پس از رویدادهای داستانی نسخه‌ی قبل روایت شده و در آن جین کازاما به سمت سرنوشت خود یعنی پایان دادن به مشکلاتی که پدرش، کازویا میشیما و نسلش به وجود آورده‌اند، حرکت می‌کند. این بازی قرار است از سخت‌افزارهای نسل نهم نهایت استفاده را ببرد و با توجه به تصاویری که تاکنون از آن منتشر شده، جلوه‌های بصری متمایزکننده‌ای نسبت به دیگر نسخه‌های این سری خواهد داشت.

حال با توجه به تریلر جدید، اژدهای افسانه‌ای، مارشال لاو، ظاهرا در جدیدترین نسخه‌ی تکن باز خواهد گشت. مارشال لاو در این نسخه ماجراهای تکن ۷ را دنبال خواهد کرد و به خاطر پسرش در کوهی از بدهی قرار دارد. گفتنی است که او تقریبا در تمام بازی‌های تکن به استثنای نسخه‌ی سوم که در آن به یک حضور کوتاه قانع شده بود، یک شخصیت قابل بازی بوده است و بر اساس این تریلر، به نظر می‌رسد که او در این نسخه نیز حضور پررنگی خواهد داشت.

مارشال لاو

در تریلر او در حال مبارزه کردن با پال فینیکس دیده می‌شود و حرکات معمولی و ویژه‌ی خود را به نمایش می‌گذارد. از طرفی شاهد استفاده از نانچیکو توسط او هستیم که ظاهرا قرار است لحظات جذابی را به مبارزات این شخصیت اضافه کند. مارشال لاو اغلب به عنوان ادای احترامی به رزمی‌کار و هنرمند مشهور بروس لی توصیف شده و در کنار ظاهر، حرکات بسیار مشابهی نسبت به او دارد. او فرزندی به نام فارست لاو دارد که در بازی Tekken Tag Tournament به جای او حضور داشت. او همچنین دوست صمیمی پال فینیکس محسوب می‌شود.

تکن ۸ در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است و تاریخ انتشار مشخصی ندارد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

ببینید؛ تریلرهای شخصیت‌های تکن ۸
تریلر لیلی در تکن 8 تریلر لیروی اسمیت در تکن 8 تریلر آسوکا کازاما در تکن 8 تریلر لارس آلکساندرسون در تکن 8
تریلر مارشال لاو در تکن 8 تریلر کینگ در تکن 8 تریلر پاول فینیکس در تکن 8 تریلر جون کازاما در تکن 8
تریلر جین کازاما در تکن 8 تریلر کازویا میشیما در تکن 8 تریلر نینا ویلیامز در تکن 8 تریلر هاورانگ در تکن 8

کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما