Mass Effect: Andromeda زمستان امسال عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت الکترونیک‌آرتز و استودیوی بازی‌سازی «بایوویر»، زمان عرضه‌‌ی قسمت بعدی از مجموعه بازی‌های «اثر جرمی» (Mass Effect) را مشخص کرده‌اند. طبق گفته‌ی الکترونیک‌آرتز، بازی «اثر جرمی: آندرومدا» (Mass Effect: Andromeda) قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه شود.

در E3 امسال اثر جرمی جدید را خواهیم دید.

در حالی که تا به امروز، فقط چند تیزر ویدیویی کوتاه از قسمت بعدی مجموعه بازی‌های Mass Effect دیده‌ایم، به احتمال زیاد در رویداد E3 امسال، خبرهای بزرگی درباره‌ی این بازی خواهیم شنید. الکترونیک‌آرتز می‌گوید که در E3 امسال، می‌توانیم منتظر نمایش Mass Effect: Andromeda باشیم.

Mass-Effect-Andromeda---1

«آرین فلین» (Aaryn Flynn)، مدیر کل استودیوی بازی‌سازی بایوویر، درباره‌ی قسمت جدید اثر جرمی گفته است: “ما مشغول ساخت بهترین Mass Effect هستیم. از داستان‌های شگفت‌انگیز گرفته تا شخصیت‌ها یا اکشن لذت بخش بازی، قسمت‌هایی که از این مجموعه دوست دارید را به بازی جدید خواهیم آورد. با این حال، بخش‌ها و قابلیت‌های جدیدی هم به Mass Effect اضافه خواهند شد.”

طبق گفته‌ی بایوویر، قابلیت‌های اصلی Mass Effect: Andromeda از این قرارند:

  • آزادی بیشتر: یکی از بزرگ‌ترین خواسته‌های‌مان، دادن سطح بزرگی از آزادی عمل به بازی‌کننده‌ها است. این که کجا می‌روید، چگونه به آنج می‌رسید و چگونه بازی می‌کنید، همه در دست خودتان است.
  • سرزمین‌های ناشناخته‌ی جدید: کهکشان راه شیری را پشت سر گذاشته و وارد کهکشان آندرومدا شده‌ایم. در این کهکشان جدید، با دوستان تازه‌ای ملاقات می‌کنید، دشمنان جدیدی را مقابل‌تان می‌بینید و در دنیاهای شگفت‌انگیزی گشت و گذار می‌کنید.
  • تجربه‌ی بزرگ اثر جرمی بعدی: «اثر جرمی: اندرومدا»، اولین بازی این مجموعه برای کنسول‌های نسل فعلی و اولین بازی این مجموعه است که با موتورپایه‌ی فراست‌بایت ساخته می‌شو. ما از نهایت تکنولوژی استفاده کرده‌ایم تا کیفیت گرافیکی، داستان و روند بازی را ارایه دهیم که تا به حال در این مجموعه سابقه نداشته است.

الکترونیک‌آرتز برنامه‌های بزرگی برای بازی‌های‌اش دارد. این شرکت بازی‌سازی قرار است پاییز امسال، شماره‌ی دوم بازی «تایتان‌فال» (Titanfall) را عرضه کند. به احتمال زیاد، Titanfall 2 را هم به کنار Mass Effect جدید، در نمایشگاه E3 امسال خواهیم دید. عرضه‌ی «نید فور اسپید» بعدی هم برای سال ۲۰۱۷ برنامه‌ریزی شده است. به غیر از این عناوین، الکترونیک‌‌آرتز پاییز امسال، Battlefield 1 را عرضه خواهد کرد و سال آینده‌ی میلادی هم شاهد عرضه‌ی شماره‌ی دوم Star Wars Battlefront خواهیم بود.

منبع: Gematsu

  کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. علیرضا

    ایول. این مجموعه با مجموعه ی dragonage شاهکار سبک RPG هستند.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما