۹ ابرشرور مارول که باید فیلم اختصاصی خود را داشته باشند

۱۸ مرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
MCU Villains

آثار مربوط به شخصیت‌های شرور با توجه به موفقیت فیلم‌هایی مانند جوکر و کروئلا در گیشه و سرویس‌های پخش، روز به روز محبوب‌تر می‌شوند.

دنیای سینمایی مارول معمولا پیشتاز هر چیزی است اما این استودیو هنوز فیلمی بر اساس شخصیت‌های منفی خود تهیه نکرده است.

با توجه به پخش سریال لوکی در دیزنی‌پلاس، احتمالا در آینده شاهد یک فیلم مستقل از یکی از شخصیت‌های منفی مارول خواهیم بود. تعداد زیادی از شروران مارول، مستحق این عنوان هستند که جلوتر آن‌ها را مرور می‌کنیم.

زمو

زمو

زمو در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، کمتر استفاده شد و فقط در فیلم حضور داشت تا تونی و استیو را در مقابل یک‌دیگر قرار دهد. با این حال، این شخصیت در سریال شاهین و سرباز زمستان، در چندین سکانس، صحنه‌هایی را آفرید که بسیار جالب بود، از جمله روش خلاقانه او برای فرار از زندان.

این شخصیت در حال حاضر نسبت به کاراکتر خود در فیلم جنگ داخلی، متفاوت است و حالا نقشی محوری‌تر در مارول دارد. با این حال، او باید مدت زمان بیشتری در سریال‌های دیزنی‌پلاس حضور داشته باشد، چرا که چندین سوال در خطوط داستانی وجود دارد که به واسطه حضور او حل می‌شود. قطعا یک فیلم مستقل با حضور زمو و با مضمون وقایع پس از سریال شاهین و سرباز زمستان، می‌تواند هیجان‌انگیز باشد.

آگاتا هارکنس

آگاتا هارکنس

طرفداران از عاقبت آگاتا هارکنس اطلاع ندارند، زیرا واندا در پایان سریال وانداویژن گفت که این جادوگر تا زمانی که وست‌ویو به او نیاز داشته باشد، در آن‌جا می‌ماند. حیف است که شخصیتی با چنین پتانسیلی بلاتکلیف بماند. هنگامی که مشخص شد اگنس در واقع همان آگاتا هارکنس است، او مهارت‌های جادوگری خود را پیش از گذشته به نمایش گذاشت.

هر یک از مجموعه‌های مارول، ژانرهای مختلفی دارند، برای مثال مرد مورچه‌ای، یک فیلم سرقت‌محور است و مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، گریزی به کمدی می‌زند. حالا فرصتی مناسب است تا فیلمی کمدی با حضور آگاتا هارکنس، شبیه به هوکوس پوکوس ساخته شود. همچنین می‌توان مجموعه میم‌های خنده‌دار آگاتا را که طرفداران وانداویژن عاشق آن هستند، به فیلم اضافه کرد.

کله‌سرخ

کله‌سرخ

کله‌سرخ در فیلم کاپیتان آمریکا: اولین انتقام‌جو، کشته شد اما این شخصیت برای همیشه در حالت برزخ، گرفتار و مأمور نگهبانی از سنگ روح ومیر شد. طرفداران در قسمت‌های قبلی شاهد این بودند که تانوس و هاوک‌آی، سنگ روح را دوباره به دست آوردند. پس مطمئنا افراد زیاد دیگری برای دست‌یابی به این سنگ ابدیت به ومیر سفر کرده‌اند.

اولین انتقام‌جو، آغاز و پایان کله‌سرخ را به تصویر می‌کشد اما باز هم می‌توانیم او را در یک فیلم مستقل ببینیم که به‌عنوان نگهبان سنگ ایفای نقش می‌کند. اگرچه ممکن است هیجان‌انگیز به نظر نرسد، چرا که شاید فیلمی آرام و معنوی مانند سریال لوکی و پر از بحث‌های فلسفی به نظر برسد اما از طرفی دیگر می‌تواند یک اثر عالی و یادآور آثار کلاسیک مانند مهر هفتم باشد.

ولچر

ولچر

در ابتدای فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، یک فلش‌بک مربوط به نبرد انتقام‌جویان در نیویورک در سال ۲۰۱۲ پخش می‌شود. در آن صحنه، شخصیت شرور معروف مارول، آدریان، تبدیل به ولچر (کرکس) شد و تمام سلاح‌های بیگانگان را که در آوار رها شده بود، دزدید. آدریان این کار را در پنج سال آینده ادامه داد که منجر به رویدادهای فیلم بازگشت به خانه شد.

یک فیلم مستقل از شخصیت ولچر، می‌تواند پیش‌درآمدی از سرقت آدریان و تیمش از نبردهای بزرگ مارول باشد. این فیلم می‌تواند دارای پیام‌های پنهانی زیاد باشد، زیرا احتمالا تیم ولچر در مکان‌هایی که در فیلم‌های دیگر هم دیده‌ایم حضور خواهند داشت. همچنین در این اثر می‌توانیم شخصیت‌های منفی مرد عنکبوتی را ببینیم که از تیم ولچر اسلحه خریداری می‌کنند.

اگو

اگو

اگو یا سیاره زنده، یک شرور است که مارول خیلی دقیق به آن نپرداخته است. به تصویر کشیدن این شخصیت، همان‌طور که در کمیک‌ها دیده می‌شود، تقریبا غیرممکن بود، زیرا او به معنای واقعی کلمه یک سیاره‌ی غول‌پیکر است.

اگو دارای داستان‌های بسیار متفاوتی است که هیچ‌کدام از آن‌ها در نگهبانان کهکشان نشان داده نشد. کارگردانان و نویسندگان می‌توانند یک فیلم مستقل بسازند و در آن دانشمندی را به تصویر بکشند که هنگام محافظت از زمین در برابر ابراختر، ناخواسته اگو را می‌آفریند یا می‌توانند این شخصیت را مانند فیلم نگهبانان کهکشان ۲ دوباره تعریف کنند. این فیلم در صورت ساخت، می‌تواند یک اثر تفکر‌برانگیز و علمی‌تخیلی جالب باشد.

مأمور آمریکا

مامور آمریکا

هیچ فیلم ابرقهرمانی با شخصیت اصلی شرور ساخته نشده است اما این بدان معنا نیست که این اتفاق نخواهد افتاد. فیلمی درباره مأمور آمریکا یکی از محتمل‌ترین گزینه‌هاست. همان‌طور که در شاهین و سرباز زمستان، جان واکر را به‌عنوان یک شخصیت تقریبا اصلی دیدیم.

مأمور آمریکا شبیه نسخه عجیب‌و‌غریب نیک فیوری است و انگار که شیطانی درون خود دارد. اگرچه ممکن است این فیلم کاملا مختص به این شخصیت نباشد اما به هر حال، مأمور آمریکا می‌تواند در راس بازیگران قرار بگیرد و باقی افراد، مانند کاپیتان آمریکا هم جهت افزایش جذابیت فیلم، در آن حضور داشته باشند.

کیلمانگر

کیلمانگر

کیلمانگر در فیلم پلنگ سیاه مرد، پس نمی‌توان فیلمی با محوریت او و پس از وقایع پلنگ سیاه ساخت اما از آنجا که این شخصیت شرور یک قاتل ماهر است و سابقه حضور در نیروی دریایی و عملیات سیاه را دارد، می‌توان یک پیش‌درآمد خوب از او ساخت.

سرقت از موزه یک مثال عالی از توانایی‌های اوست، زیرا این شخصیت، مهارت‌های خود را به‌خوبی در صحنه‌های مربوط به سرقت در فیلم پلنگ سیاه به نمایش گذاشت. بنابراین فیلمی که سکانس‌هایی مانند این داشته باشد، می‌تواند موفقیت پروژه مستقل کیلمانگر را تضمین کند.

دورمامو

دورمامو

دورمومو دقیقا مانند اگو، موجود عجیبی است و فیلمی بر اساس داستان او قطعا پر از چیزهای جالب است. این فیلم احتمالا کمی مخاطب را گیج نماید، زیرا دورمامو در قلمرو تاریکی زندگی می‌کند که زمان در آنجا معنا ندارد‌. در فیلم دکتر استرنج، این جادوگر عالی‌رتبه با عصبانی کردن دورمامو به‌سادگی او را مغلوب کرد.

شاید طرفداران در فیلم دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی، دوباره شاهد حضور دورمامو باشند اما با توجه به این که دورمامو یک موجود جاوادانه است، یک اثر علمی‌تخیلی کلاسیک و مختص به او می‌تواند جلب توجه کند.

رونان

رونان

رونان جنایتکار به‌عنوان شخصیت شرور نگهبانان کهکشان شناخته شد، چرا که در هر شرایطی برای مبارزه با نگهبانان آماده بود. او در نبرد نهایی خود مقابل استار لرد شکست خورد اما این شخصیت شرور دنیای سینمایی مارول هرگز عدالت را رعایت نکرده است.

در کمیک‌بوک‌ها، رونان دارای توانایی نامرئی شدن است و از هوش بالایی برخوردار است که هیچ کدام از آن‌ها در فیلم نشان داده نشده است. فیلمی بر اساس این شرور جنایتکار می‌تواند هیجان مخاطبان را برانگیزد. او در حال حاضر مرده است اما گذشته مفصلی دارد که می‌توان به‌‌راحتی از آن یک پیش‌درآمد مانند بیوه‌ی سیاه ساخت.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. Avatar AMR.DEH

  ب نظرم آلترون دلیلی نداره که فیلم داشته باشه چون تو اونجرز ۲ خلق شدو مرد

 2. Avatar امیرعباس اسماعیلی

  بهترین کسی که میتونه فیلمش ساخته بشه عموی ثور برادر اودین هست که تو مارول هیچ اسمی ازش برده نشده
  اون همون کسیه که کاخ های طلا رو برای آزگارد ساخت و به آزگارد سبک درست زندگی رو یاد داد و اونا رو از غارهای تاریک به کاخ های طلا برد همچنین پدر تانوس زئوس از دوستان نزدیک او بود
  اگه کسی میخواد داستان رو کامل بدونه به آیدیم lordmonsters تو تلگرام پیام بده

 3. Avatar امیر سام

  به نظرم اگه آلترون و تانوس هم میزاشتین بد نبود

 4. Avatar رون.گینگ ثور

  تانوس هم میتونه فیلم داشته باشه باحال میشه فیلمش

 5. Avatar معین

  به نظرم گوست رایدر باید یک فیلم مستقل با محوریت دنیاهای جهنمی داشته باشد تاما را با اسرار کیهان بیشتر اشنا کند.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه