بی‌ام‌و M135i مدل ۲۰۲۲ با سیستم تعلیق جدید و رنگ‌های جذاب رونمایی شد

۲۹ مهر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بی‌ام‌و M135i 2022

هاچ‌بک عملکردی بی‌ام‌و M135i اکنون در نسخه‌ی سال ۲۰۲۲ با به‌روزرسانی‌هایی از جمله در سیستم تعلیق و اگزوز همراه شده است که آن را بیش از پیش برای رانندگی بهینه می‌کند.

هات‌هچ «بی‌ام‌و ام۱۳۵آی» (BMW M135i) که رقیب فولکس‌واگن گلف R و مرسدس بنز AMG A35 محسوب می‌شود در مدل سال ۲۰۲۲ به‌روزرسانی‌ها و رنگ‌های تازه‌ای دریافت می‌کند.

بی‌ام‌و M135i 2022

موتور و کیفیت رانندگی

موتور BMW M135i در نسخه‌ی ۲۰۲۲ نسبت به قبل تغییری نکرده است و همچنان همان پیشرانه‌ی ۲٫۰ لیتری توربوشارژر با ۳۰۶ اسب بخار قدرت قلب خودرو را تشکیل می‌دهد.

 

تغییرات اصلی این نسخه در حقیقت در بخش سیستم تعلیق است که فنرها و دمپرها (میراگرها) بهینه و برخی اتصالات به‌طور کامل بازطراحی شده‌اند. این امر باعث می‌شود تا خودرو در رانندگی تیزتر باشد و از خم شدن بیش از حد آن در پیچ‌ها جلوگیری می‌کند.

بی‌ام‌و M135i 2022

بی‌ام‌و همچنین با استفاده از سیستم اگزوز جدید و تغییراتی در سروصدای وارد شده به داخل کابین، آرامش بیشتری برای مسافران در مدل ۲۰۲۲ هاچ‌بک M135i فراهم می‌کند.

طراحی

تغییرات بسیار کمی در نمای بیرونی بی‌ام‌و M135i انجام شده است و هنوز همان انحناهای قبلی، اسپویلرها و چرخ‌های ۱۸ اینچی به‌صورت استاندارد دیده می‌شود. از سویی برخی از گزینه‌های رنگی جدید و جذاب نسخه‌ی ۲۰۲۲ این خودرو وجود دارد که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به زرد سائو پائولو، نارنجی یخی و خاکستری یکپارچه‌ی یخی اشاره کرد.

کابین داخلی و سیستم اطلاع‌رسانی

باید گفت که کابین داخلی نسخه‌ی جدید بی‌ام‌و M135i هم نسبت به قبل دست نخورده باقی مانده است اما این لزوما بد نیست زیرا کابین فعلی بسیار مستحکم و باکیفیت است.

مدل ۲۰۲۲ این خودرو نسبت به سری ۱ استاندارد کمی ارتقا یافته که قابل توجه‌ترین آن‌ها بهره‌گیری از صندلی‌های اسپرت آلکانترا است. همچنین صفحه‌ی ضدخراش در جداگانه و خوشه ابزار دیجیتال هم در آن تعبیه شده است که با یک سیستم اطلاع‌رسانی و سرگرمی مرکزی همراه می‌شود.

بی‌ام‌و M135i 2022

قیمت و تاریخ عرضه

انتظار می‌رود که BMW M135i جدید در ابتدای سال ۲۰۲۲ وارد بازار شود. در حالی که هنوز قیمت این نسخه اعلام نشده احتمالا هنگام عرضه نسبت به رقم فعلی ۵۲ هزار دلار افزایش داشته باشد و به حدود ۵۷ هزار دلار برسد.

عکس‌ها: بی‌ام‌و M135i 2022
Credit: BMW

منبع: Carwow

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه