بازسازی رزیدنت اویل ۲ راحت‌تر شخصیت‌های مخفی را به شما می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
resident evil 2 claire

در نسخه اصلی بازی رزیدنت اویل ۲، منظورمان همان نسخه‌ای است که روی پلی‌استیشن وان عرضه شده بود، به دست آوردن شخصیت‌های مخفی کار چندان ساده‌ای نبود. شخصیت‌های مخفی بازی اصلی، نه تنها در بازسازی رزیدنت اویل ۲ هم وجود دارند، بلکه بسیار ساده‌تر می‌توان به آن‌ها دست پیدا کرد.

در بازسازی رزیدنت اویل ۲، شرکت بازی‌سازی کپ‌کام آنلاک کردن شخصیت‌های مخفی را آسان‌تر کرده تا بازیکنان معمولی و تازه وارد هم شانسی برای بازی با آنها داشته باشند.

resident evil 2 hunk

دو حالت اضافه بازی سناریوی «بازمانده چهارم» است که در آن با شخصیت «هانک» بازی می‌کنیم و هم‌چنین «حالت توفو» که کنترل یک توفو را در اختیار ما قرار می‌دهد. توفو ماده‌ای گوشت مانند است که از سویا ساخته شده و ژاپنی‌های در غذاهای‌شان زیاد از آن استفاده می‌کنند.

قبلا برای آزاد کردن این شخصیت‌ها لازم بود که هر دو سناریوی «لئون» و «کلیر» با روشی خاص تمام کنیم. ولی حالا حالت بازمانده‌یی چهارم با یک بار تمام کردن بازی آزاد شده و با تمام کردن این حالت به سناریوی توفو دست پیدا می‌کنیم.

resident evil 2 tofu

هنوز برای آزاد کردن آنها باید وقت صرف کرد ولی این راه ساده‌تر است و اکثر بازی‌کننده‌ها به صورت طبیعی به هر دو سناریو دست پیدا می‌کنند. این به نوعی نشان‌دهنده دوره جدیدی است چون اینترنت امروزه رازهای مخفی در بازی را تقریبا بی‌فایده کرده است.

اگر به هر دلیل نتوانستید در نسخه اصلی بازی به این دو شخصیت دست یابید الان فرصت شما برای تلافی است.

منبع: GameSpot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما