امروز سفارش بدهید، امروز تحویل بگیرید

۱۴ مرداد ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ارسال فوری دیجی‌کالا

بالاخره سرویس سفارش «ارسال امروز» دیجی‌کالا اجرایی شد. فعلا امکان تحویل سفارش در همان روز در تهران و کرج فعال است. یک سری از کالاهایی که در لندینگ «ارسال امروز» قرار گرفته‌اند اگر تا قبل از ساعت ۶ بعدازظهر خریداری شوند تا ساعت ۱۰ شب همان روز و اگر از ساعت ۱۸ به بعد ثبت سفارش شود از ساعت ۱۰ صبح فردای آن روز تحویل خواهند شد.

سعی شده که در گروه‌های کالایی متنوع، اجناسی که احتمال می‌رود ضروری به آن‌ها نیاز پیدا کنیم از قبیل مواد بهداشتی، پاوربانک یا حتی لپ‌تاپ در تحویل سریع سفارش‌ها قرار بگیرند. هزینه‌ی سفارش‌هایی که همان روز می‌توانید تحویل بگیرید برای اعضای دیجی‌پلاس رایگان و برای سایر خریداران عادی دیجی‌کالا با هزینه‌ی ۸۰ هزارتومانی خواهد بود. فقط موقع سفارش باید دقت کنید که کالای مورد نظر در انبار موجود باشد.

کالاهای ارسال امروز در پنج دسته‌ی موبایل، کالای دیجیتال، لوازم خانگی برقی، مد و پوشاک و زیبایی و سلامت طبقه‌بندی شده‌اند که هر کدام از این بخش‌ها مثل زیبایی و سلامت خودشان شامل چند بخش از جمله آرایشی و بهداشتی و غیره می‌شود. اما به جز این یک مدل دسته‌بندی دیگر هم داریم که شاید در خرید فوری بتواند کمکتان کند: اگر عازم طبیعت هستید و پاور بانک ندارید، اگر شب تولد دعوتید و هنوز کادو ندارید، اگر تا صبح بیدارید و قهوه ندارید و اگر تحویل کار نزدیک است و لپ‌تاپ ندارید.

امکان ارسال امروز سفارش پیش از این فقط برای یک سری کالای محدود وجود داشت اما حالا بازه‌ی این کالاها و البته جغرافیای تحویل‌شان گسترده‌تر شده است. پس اگر جایی گیر کردید و نیاز به دریافت فوری سفارش داشتید خونسردی‌تان را حفظ کنید. به لندینگ زیر سر بزنید و از میان کالاهایی که انتخاب شده‌اند در دسته‌های مختلف انتخاب کنید تا همان روز سفارش به دست‌تان برسد. روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

خرید کالاهای ارسال امروز از دیجی‌کالا
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه