تام هالند اعلام کرد توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در مرد عنکبوتی ۳ حضور ندارند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
مرد عنکبوتی

تام هالند که برای اسپویل‌ها و مصاحبه‌های افشایی‌ معروف است، حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم مرد عنکبوتی ۳ را انکار کرد.

تام هالند گفت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد قطعا در فیلم مرد عنکبوتی ۳ حضور ندارند. در چند ماه اخیر شایعه‌هایی درباره‌ی فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی: دور از خانه و تیم بازیگران گسترده‌ی آن، در همه جا پیچیده است. بر اساس شایعه‌ها، هر بازیگری که در هر یک از فیلم‌های مرد عنکبوتی ایفای نقش کرده،  قرار است در قسمتی از این فیلم که نقش اول آن بر عهده تام هالند است، بازی کند. گویا مجموعه قرار است پر از شیاطین و اشرار، عشق و عاشقی و مردهای عنکبوتی مختلف باشد. حتی اگر نصف شایعه‌ها درست باشد، به نظر می‌آید که این فیلم، یک فیلم بسیار جذاب خواهد بود.

تام هالند شخصا گفته است که فیلم مرد عنکبوتی ۳، جاه‌طلبانه‌ترین فیلم مستقل ابرقهرمانی ساخته شده تاکنون خواهد بود. این موضوع تقریبا قطعی است که با اکران فیلم مرد عنکبوتی ۳ در اواخر امسال، مرز جهان‌های موازی شکسته خواهد شد. به نظر می‌رسد که دکتر استرنج (Doctor Strange) قبل از پخش فیلم مستقلش با عنوان دکتر استرنج در قلمروی بی‌پایان دیوانگی ( Doctor Strange In The Multiverse Of Madness)، باز خواهد گشت و در این قلمرو ناشناخته به پیتر پارکر کمک خواهد کرد. این نقطه‌ای است که باید شخصیت‌های عنکبوتی بازی شده توسط توبی مگوایر و اندرو گارفیلد وارد شوند. اما بنا به گفته‌ی هالند، این دو شخصیت ممکن است کلا در فیلم حضور نداشته باشند.

بازیگران مرد عنکبوتی

هالند در گفتگو با مجله‌ی اسکوایر (Esquire) اعلام کرد که مگوایر و گارفیلد قطعا در فیلم مرد عنکبوتی ۳ حضور نخواهند داشت. این بازیگر گفت، امکان ندارد که شخصیت‌های عنکبوتی دیگر در کنار او در فیلم حاضر شوند، مگر اینکه این اطلاعات از او مخفی شده باشد. هالند قبلا گفته بود که تمام اطلاعات و افشاهای مربوط به فیلم مرد عنکبوتی ۳ را می‌داند. او گفت که حضور مگوایر و گارفیلد در فیلم مرد عنکبوتی سه، راز کوچکی نیست که بتوان آن را مخفی کرد. هالند اضافه کرد که داستان فیلم مرد عنکبوتی ۳، ادامه داستان فیلم قبلی بوده و به همان اندازه مبهم است.

تام هالند گفت:‌ «نه، مگوایر و گارفیلد در این فیلم حضور ندارند. مگر اینکه این اطلاعات مهم و بزرگ را از من مخفی نگه دارند که البته فکر نمی‌کنم؛ چون این راز بزرگی است و نمی‌توانند به‌سادگی آن را از من مخفی کنند. فعلا که چنین خبری نیست. این فیلم ادامه‌ی داستان فیلم‌های مرد عنکبوتی قبلی است».

شاید تام هالند فقط طفره می‌رود و خودش را به آن راه می‌زند. او چند روز پیش گفت استودیوی مارول به جز حضور گارفیلد و مگوایر، تقریبا همه چیز را در رابطه با فیلم مرد عنکبوتی ۳ به او گفته است. در نتیجه بسیار محتمل است که شاهد حضور این زوج در فیلم باشیم. تام هالند برای مصاحبه‌ها و افشاسازی‌هایش معروف است و برای او انکار کردن کامل یک موضوع راحت‌تر از تحویل جواب‌های مبهم و پیچیده‌ای است که احتمال افشای اطلاعات را دارد.

در زمان اکران فیلم، آشکار شدن حضور گارفیلد و مگوایر در فیلم بسیار هیجان‌انگیز و خبر‌ساز خواهد شد. در نتیجه بعید است که تام هالند در یک مصاحبه، حضور این دو نفر را در فیلم تأیید کند. با وجود شایعه‌ها، به نظر می‌رسد که حقایق نه در هنگام اکران خود فیلم، بلکه هنگام اکران تریلر فیلم آشکار خواهد شد. با آمدن ماه دسامبر، حضور توبی گارفیلد و اندرو مگوایر در فیلم، چنان در ذهن هواداران حک خواهد شد که احتمالا دیگر اثر و هیجانش را از دست بدهد. با توجه به این که فیلم مرد عنکبوتی ۳ قرار است یک فیلم مهم و بسیار جذاب باشد، احتمالا استودیوی مارول سعی خواهد کرد که در این چند ماه باقی مانده به اکران فیلم، هیجان و کنجکاوی‌ها را در اوج نگه ‌دارد. اما انگار هیجانات و کنجکاوی‌ها کمی زودتر از زمانش شروع شده است.

منبع: Screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۷ دیدگاه
 1. مهدی

  دروغگو

 2. امیر محمد

  من مرد عنکبوتی دور از خانه و بازگشت به خانه ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ رو نگاه نکردم . نگاه نمی کنم و نگاه نخواهم کرد . از شخصیت تام هالند اصلا خوشم نمیاد . یه بار دیدم حالم بهم خورد . مرد عنکبوتی فقط توبی مگوایر و اندرو گارفیلد . هیچ کسی جای این دو تا رو برای مرد عنکبوتی پر نمی کنه . شرکت مارول اون دوتا رو که مردم براشون سر و دست میشکنن بی خیال شده و چسبیده به این کوتوله دهه ۹۰ میلادی . از وقتی تام هالند برای بازی توی فیلم های جدید مرد عنکبوتی معرفی شد حال من گرفته شد . حرف من اینه که شخصیت داریم تا شخصیت . ‌شما یه لحظه تصور کنید . ما که با بازیگرای سابق مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد بزرگ شدیم و به دلمون نشستن و از بچگی با دیدن فیلم های مرد عنکبوتی قدیمی پرواز می کردیم بعد بیاییم تام هالند رو با این دونفر مقایسه بکنیم ؟
  فقط خدا کنه ستاره های درخشان دنیای مارول توی فیلم باشن وگرنه اینم نگاه نمی کنم . اگر الان امید دارم فقط بخاطر اخباری یه که منتشر میشه و میگن حضورشون راسته یا دروغ . شاید میخوان ما رو سور پرایز کنن . توبی و اندرو یه چیز دیگه ان . من احساس می کنم تام هالند بهشون دروغ گفته و نخواسته که لو بده . زبانم لال اگر نباشن که بد جوری ضد حال می خورم . با این خبر که تازه منتشر شد بیشتر حالم گرفته شد . و در ضمن اینم بگم من اما استون رو بیشتر دوست دارم . اون دختر سیاه و رشت زندیا کجا و اما استون کجا . اگر اما استون هم توی فیلم باشه که خیلی خوب میشه . برین عکسهای اما استون رو توی اینترنت ببینید بعد با عکسهای زندیا مقایسه کنید . خدای من . بازیگر باید مورد پسند من مخاطب باشه تا به دلم بشینه ‌. ببینیم چی میشه .

  1. مهدی

   سلام
   خب تو نگاه نکن به نظر من هر سه شخصیت های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد و تام هالند در نقش اسپایدر من عالییی هستن
   تو خوشت نمیاد نگا نکن

 3. عباس

  نه بابا، داره بلوف میزنه، مثل کارگردان بازی گاد آف وار که قبل انتشار بازی گفته بود که شمشیر های آشوب در بازی وجود ندارند ولی بعد انتشار بازی معلوم شد که برای سورپریز بازکن ها اینو گفته بود و بعدا از بازیکن ها عذر خواهی کرد.

  احتمالا اینم همچین چیزی باشه که بعد دیدن فیلم مثلا ما سورپریز شیم

 4. احمدرضا

  خدا کنه اندرو گارفیلد و توبی مگوایر هم توی فیلم باشن . اگه چنین اتفاقی بیفته مطمئنا این فیلم یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما میشه.

  1. ebi

   بابا چرت میگن برو تریلر و نگاه کن

  2. محمد عرفان صادقی

   دقیقا و هست چرا چون دشمنان وقتی هستن مردعنکبوتی هم هس

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما