نخستین تصویر اسپین‌آف جدید باب‌اسفنجی را ببینید

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سریال نمایش پاتریک ستاره

نخستین تصویر از سریال «نمایش پاتریک ستاره» یا «شوی پاتریک استار» (The Patrick Star Show) منتشر شد. این مجموعه‌ی تلویزیونی که دومین اسپین‌آف «باب‌اسفنجی شلوارمکعبی» به شمار می‌رود، تابستان پیش رو از طریق شبکه‌ی نیکلودئون روی آنتن خواهد رفت.

شخصیت و سریال باب‌اسفنجی در سراسر دنیا هوادارن بسیار زیادی دارد و با گذشت بیست‌ودو سال از آغاز پخش‌اش هنوز از محبوبیت آن کم نشده است. نخستین فصل از باب‌اسفنجی شلوارمکعبی در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و شبکه‌ی نیکلودین تا به امروز ۱۳ فصل از ماجراجویی‌های باب‌اسفنجی و پاتریک را پخش کرده است. این شبکه‌ی آمریکایی از چند سال قبل نشان داده قصد دارد با ساخت فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های فرعی دنیای باب‌اسفنجی را گسترش دهد و به همین منظور سریال نمایش پاتریک ستاره را در تابستان ۲۰۲۱ پخش خواهد کرد.

سریال نمایش پاتریک ستاره

نخستین تصویر از سریال «نمایش پاتریک ستاره»

فصل اول نمایش پاتریک ستاره ۱۳ قسمت خواهد داشت و به زندگی شخصیت پاتریک و چگونگی ارتباط او با خانواده‌اش می‌پردازد. پاتریک در هر قسمت کارهایی احمقانه و خنده‌دار یا بعضا شیطانی انجام می‌دهد و خانواده‌اش تلاش خواهند کرد تا به اوضاع سروسامان دهند. این‌طور که پیداست نمایش پاتریک ستاره برنامه‌ای گفت‌وگو محور در قالب یک تاک‌شو با مجری‌گری پاتریک است؛ سبک برگزاری این برنامه شبیه به برنامه‌های گفت‌وگو محور آمریکایی محبوبی مانند «نمایش لری سندرز» و «کمدی بنگ! بنگ!» است.

نیکلودئون در حساب توئیتر خود ضمن انتشار تصویر بالا، اعلام کرده است: «این مجموعه دومین سریال اسپین‌آف برای باب‌اسفنجی شلوار مکعبی است و به ما این امکان را می‌دهد تا توانایی‌های خود را گسترش دهیم و ضمن روایت داستان‌هایی جدید با مخاطبانمان در سراسر جهان که عاشق این شخصیت‌ها هستند، همچنان ارتباط برقرار کنیم.»

تیم صداپیشگی همیشگی این مجموعه برای ایفای نقش در نمایش پاتریک ستاره بازمی‌گردند و بیل فیجرباک وظیفه‌ی گویندگی شخصیت پاتریک را بر عهده خواهد داشت. از دیگر صداپیشگان سریال جدید نیکلودئون می‌توان به تام ویلسون در نقش پدر پاتریک/سسیل، کری سامر در نقش مادر پاتریک/سامر، جیل تالی در نقش خواهر کوچک پاتریک/اسکوئیدینا و دینا اسنایدر در نقش پدربزرگ پاتریک اشاره کرد.

منبع: GameSpot

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar سارینا

  اوووووو چه باحال

 2. Avatar سید محمد

  تام ویلسون که مرده !

 3. Avatar سید محمد

  این فقط اولین تصویرشه یا پوسترش هم هست ؟

 4. Avatar آرین

  عجب تصویرایی????????????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه