بازی Star Wars Jedi: Survivor برای کنسول‌های نسل نهم و کامپیوتر معرفی شد

۷ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
star wars jedi survivor

شرکت الکترونیک آرتز و استودیو بازی‌سازی ریسپاون اینترتینمت به‌صورت رسمی دنباله‌ی بازی «جنگ ستارگان جدای: محفل سرنگون‌شده» (Star Wars Jedi: Fallen Order) را با نام «جنگ ستارگان جدای: بازمانده» (Star Wars Jedi: Survivor) معرفی کرد. این بازی قرار است در سال ۲۰۲۳ برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و کامپیوترهای شخصی عرضه شود.

شرکت الکترونیک آرتز در توضیحات خود در رابطه با این بازی نوشته است:‌

بازی Star Wars Jedi: Survivor قسمت جدیدی از این مجموعه بازی اکشن ماجراجویی جنگ ستارگان است که ماجرای جدای کال کستیس را روایت می‌کند. این بازی توسط گروهی باتجربه و حرفه‌ای در استودیو ریسپاون و تحت رهبری کارگردان بازی یعنی استیگ آسموسِن (Stig Asmussen) در حال توسعه است. Star Wars Jedi: Survivor داستان‌های نمادین جنگ ستارگان، دنیاها، شخصیت‌ها و مبارزات هیجان‌انگیزی را که برای اولین‌بار در اولین عنوان این سری یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order تجربه شد، گسترش خواهد داد. بازی جنگ ستارگان جدای: بازمانده برای کنسول‌های نسل حاضر توسعه داده شده تا بتواند یک تجربه‌ی عمیق‌تر و غنی‌تر برای طرفداران جنگ ستارگان در سراسر جهان در سال ۲۰۲۳ ارائه کند.

Star Wars Jedi: Survivor پنج سال پس از اتفاقات Jedi: Fallen Order شروع می‌شود. در حالی که کال رفته‌رفته سنگینی بودن در نقش یکی از آخرین بازمانده‌های جدای در کهکشان را حس می‌کند، باید همیشه یک قدم جلوتر از تعقیب دائمی امپراتوری بماند. کال با همراهی همراه قابل‌اعتماد خود BD-1 در سفر خود با مجموعه‌ای از شخصیت‌های منحصر‌به‌فرد و جالب آشنا و متحد خواهد شد. برای زنده ماندن، کال باید مهارت‌های جدیدی را بیاموزد و ارتباط خود را با نیرو (The Force) افزایش دهد.

استیگ آسموسن، کارگردان بازی،  در بیانیه‌ی خبری خود برای معرفی این بازی اعلام کرد: «حتی قبل از اینکه توسعه‌ی Jedi: Fallen Order را به پایان برسانیم، گروه ما چشم‌اندازی از ادامه‌ی ماجراجویی کال، BD و دیگر اعضای بازی در دنباله‌ی بازی داشتیم. برای Jedi: Survivor، ما در حال کار با لوکاس فیلم گیمز هستیم تا آن را بر روی میراث Jedi: Fallen Order بسازیم. ما از فناوری‌های پیشرفته برای ایجاد مبارزات جدی‌تر و داستان‌سرایی سینمایی پویاتر استفاده می‌کنیم تا داستان کال را در حالی که او بالغ می‌شود و در دوران تاریک زنده می‌ماند، گسترش دهیم. ما نمی‌توانیم بیشتر از این منتظر بمانیم تا در اواخر امسال اطلاعات بیشتری درباره این بازی با همه‌ی شما در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.»

داگلاس رایلی (Douglas Reilly)، نایب‌رئیس لوکاس فیلم گیمز، اضافه کرد: «میلیون‌ها طرفدار جنگ ستارگان مجذوب داستان کال کستیس شد‌ه‌اند و ما از همکاری با توسعه‌دهندگان بااستعدادی همچون ریسپاون برای ادامه این داستان حماسی هیجان‌زده هستیم. ما نمی‌توانیم هیجان‌زده‌تر از این باشیم که Star Wars Jedi: Survivor و فصل بعدی سفر کال کستیس را به بازیکنان در سراسر جهان ارائه کنیم.»

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه