شخصیت‌های زیادی در بخش پایانی فصل چهار «چیزهای عجیب» کشته می‌شوند

۶ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۹ ۶ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
چیزهای عجیب

مت و راس دافر، سازندگان «چیزهای عجیب» تایید کرده‌اند که در بخش پایانی فصل چهارم تعدادی از شخصیت‌ها کشته خواهند شد. بخش اول از فصل چهارم «چیزهای عجیب» در ۲۷ می ۲۰۲۲ منتشر شد و بخش دوم هم در ۱ ژوئیه منتشر خواهد شد. بینندگان مشتاقانه منتظر بخش دومی هیجان انگیز هستند. در نیمه اول فصل، پس از وقوع چندین مرگ مرموز در هاوکینز، باند می‌فهمد که با تهدیدی جدی از سوی یک شرور جدید و قدرتمند به نام وکنا روبرو هستند.

وکنا موجود زنده فوق‌العاده نیرومندی است و الون تنها کسی که می‌تواند او را متوقف کند هنوز در تلاش است تا قدرت‌هایش را پس بگیرد. بخش اول در پایانی نفس‌گیر برای چندین شخصیت، به ویژه نانسی و استیو به پایان می رسد.

به نظر می‌رسد که بخش اول در حال زمینه‌سازی برای مرگ برخی از شخصیت‌ها است، به خصوص که چندین شخصیت جدید را اضافه کرد. در نتیجه گروه بازیگری بسیار بزرگی به وجود آمد. نوآ اشنپ اولین ستاره‌ای بود که گفت قرار است در بخش دوم سریال مرگ‌های بزرگی رخ دهد، اما اکنون سازندگان نیز در مورد آن اظهار نظر کردند.

چیزهای عجیب

برادران دافر در مصاحبه با ورایتی تایید کردند که در فصل چهارم مرگ و میر فراوانی وجود دارد. آنها با تکرار چیزهایی که اشنپ قبل از پخش سری فینال گفته بود، کمی از خراب کاری او را درست کردند. از آنها پرسیده شد که آیا تا پایان فصل اجسادی وجود خواهد داشت یا خیر و آنها با پاسخ مثبت، به سادگی گفتند: «حتما، مطمئنا».

بنابراین برادران دافر به طور رسمی تایید کرده‌اند که بینندگان می‌توانند تا پایان فصل چهارم برخی از مرگ و میرها را پیش‌بینی کنند. مرگ مورد انتظار بود، اما این که بیش از یک مرگ وجود خواهد داشت قطعا نگران‌کننده و تعجب‌آور است. در همان زمان، نه اشنپ و نه برادران دافر تایید نکردند که این مرگ‌ها شخصیت‌های اصلی هستند یا شامل بازیگران جدید خواهد بود.

چیزهای عجیب

در کل سریال «چیزهای عجیب» عادت دارد کاراکترهایی را که پس از فصل اول معرفی شده‌اند، از بین ببرد. این روند را می‌توان در مورد باب و الکسی مشاهده کرد که هر دو پس از فصل اول معرفی شدند و در همان فصل مردند.

در نهایت، تایید مرگ‌های متعدد اعصاب خردکن است و هیچ نشانه‌ای از این که چه کسی ممکن است بمیرد، وجود ندارد. قطعا بینندگان برای نانسی و استیو بسیار نگران هستند. در همین حال، روند مرگ‌های قبلی «چیزهای عجیب» شخصیتی مانند انزو را به یک گزینه‌ی قوی برای مرگ تبدیل می‌کند. سازندگان «چیزهای عجیب» با تایید مرگ‌های متعدد فقط انتظار بیشتری برای تعداد نهایی اجساد و اینکه شامل چه کسانی در بخش دوم فصل چهار می‌شود، ایجاد کردند.

منبع: screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar کیانا

    اگه استیو بمیره نتفیلیکسو به آتیش میکشم