تد لاسو؛ هر آنچه از فصل دوم این سریال کمدی می‌دانیم

۱۶ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سریال تد لاسو

فاصله چندانی تا پخش فصل دوم سریال «تد لاسو» نداریم و در این مطلب به مرور هرآنچه از ادامه‌ی این سریال کمدی می‌دانیم، پرداخته‌ایم.

فصل نخست سریال تد لاسو با استقبال فراتر از انتظاری از سوی سریال‌بین‌ها و منتقدان مواجه شد و این مجموعه‌ی کمدی توانست در هفتادوهشتمین مراسم گلدن گلوب در شاخه‌های اصلی بهترین سریال کمدی یا موزیکال و بهترین بازیگر نقش اصلی مرد نامزد شود که در نهایت جیسون سودیکیس به خاطر بازی درخشان‌اش در نقش تد لاسو جایزه‌ی گلدن گلوب را به خانه برد. چند روز قبل فیلم‌برداری فصل دوم این سریال به پایان رسید و اپل تی‌وی پلاس آن را در تاریخ ۱ مرداد (۲۳ جولای) پخش خواهد کرد.

در فصل نخست این مجموعه مالک جدید یک باشگاه انگلیسی برای انتقام از همسرش که عاشق این باشگاه است، یک مربی فوتبال آمریکایی (تد لاسو) تازه‌کار را برای هدایت تیم‌اش انتخاب می‌کند. مالک تازه باشگاه انتظار دارد لاسو تیم را به وضعیت بحرانی بکشاند، اما او برخلاف انتظارات ظاهر می‌شود.

یکی از مزیت‌های فصل اول تد لاسو در قیاس با اغلب سریال‌های مشابه‌اش این بود که قصد نداشت تنها با تکیه بر شوخی‌ها و موقعیت‌های مفرح خود توجه بیننده را جلب کند، بلکه دقایق احساسی و درام بسیاری نیز در آن وجود داشت که در افزایش میزان هم‌ذات‌پنداری تماشاگر با شخصیت‌ها بسیار موثر بودند. در فصل دوم لاسو و تیمش دچار یک ناامیدی بزرگ خواهند شد که تلاش می‌کنند بر آن غلبه کنند و همین موضوع می‌تواند ما را به تماشای دوباره لحظات احساسی جذاب در این مجموعه امیدوار کند. همچنین بنابر ادعای برندان هانت، سازنده‌ی ارشد تد لاسو اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی در فصل دوم رخ می‌دهد.

فصل دوم تد لاسو ۱۲ قسمت خواهد داشت و اغلب شخصیت‌ها و بازیگران مهم فصل قبل در ادامه‌ی ماجراجویی‌های لاسو حضور خواهند داشت. هانا وادینگهام برای بازی در نقش ربکا ولتون، جونو تیمپل در نقش کیلی جونز و برندان هانت به عنوان دستیار مربی باز می‌گردند. همچنین یک شخصیت جدید و مهم دیگر با بازی سارا نیلز در فصل دوم به جمع شخصیت‌های تد لاسو اضافه خواهد شد که بر اساس گزارشات قرار است در نقش روانشناس تیم ظاهر شود.

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه