Tekken 7 برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان معرفی شد

۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۶:۴۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
tekken

جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Tekken قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان راهی بازار شود. البته مشخص شده که نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ این عنوان از هدست واقعیت مجازی Playstation VR هم پشتیبانی می‌کند.

بازی Tekken 7 با شخصیت‌های جدید برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد.

شرکت باندای نامکو اعلام کرد که جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Tekken در تاریخ ۲۰ سالگی این مجموعه بازی‌ها عرضه می‌شود. این عنوان به ریشه‌های کلاسیک خودش بازگشته و بازی‌کننده‌ها می‌توانند حس نسخه‌های اول و دوم را به‌دست بیاورند.

مشخص شده که داستان بازی همچنان پیرامون خانواده‌ی میشیما (Mishima) در جریان است. در این بازی شخصیت جدیدی به نام کازومی میشیما (Kazumi Mishima) مشاهده خواهد شد که در مبارزه‌های خانواده‌ی میشیما شرکت می‌کند.

tekken 7

این بازی هم اکنون توسط استودیوی ژاپن نامکو باندای و زیر نظر کارگردان این مجموعه بازی‌ها که کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada) نام دارد، ساخته می‌شود. بازی Tekken 7 با موتور Unreal Engine 4 در حال ساخت است و سازندگان قول داده‌اند که این عنوان از نظر گرافیکی یک پیشرفت بزرگ در این مجموعه بازی‌ها باشد. شخصیت‌ها کیفیت بالایی خواهند داشت و محیط‌های بازی داینامیک‌تر از نسخه‌های قبلی ساخته می‌شوند.

برای این بازی مودهای مختلفی طراحی شده تا بازی‌کننده‌ها بیش از پیش با داستان ارتباط برقرار کنند. همچنین شخصیت‌هایی در این عنوان قرار گرفته‌اند که قبلا تنها برای نسخه‌های مخصوص این عنوان روی دستگاه‌های آرکید طراحی شده بودند. از بین این شخصیت‌ها می‌توان به Kazumi Mishima ،Claudio ،Josie ،Shaheen ،Katarina ،Lucky Chloe ،Gigas اشاره کرد. هنوز تاریخ عرضه‌ی این بازی مشخص نشده است.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۷ comment
 1. Avatar mohamad

  ایول

 2. Avatar mAhdi

  ماشالا پلنگ.!!!!

  1. Avatar m.n69

   پلنگ !!!!

  2. Avatar alireza

   عزیزم پلنگ نیست ببره ببر

   1. Avatar mAhdi

    میدونم گلم منم منظورم ببر نبود…پلنگ بغل دستیشو گفتم.

 3. Avatar AshkanSeffat

  کلا از همون اولش هم با مجموعه بازی های tekken حال نمی کردم

 4. Avatar محمد

  مگه قرار نبود برای پی سی هم منتشر بشه؟ پس چی شد؟