[TGS 2016] بازی دیجیمون زمستان به پلی‌استیشن۴ می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

اگر به مجموعه‌ی تلویزیونی «دیجیمون» علاقه داشته‌اید و یک کنسول پلی‌استیشن هم در خانه‌تان پیدا می‌شد، امکان ندارد بازی‌های Digimon World را تجربه نکرده باشید. مجموعه بازی‌های Digimon World شما را در دنیایی دیجیتالی قرار می‌دادند و شما هم به عنوان یک مربی دیجیمون، در این دنیا به ترتیب و بزرگ کردن این هیولاها می‌پرداختید. شرکت بازی‌سازی «باندای نامکو» خبر از عرضه‌ی یک Digimon World جدید برای کنسول پلی‌استیشن۴ داده است.

Digimon World: Next Order در زمستان امسال به صورت دیجیتالی و فیزیکی روی پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد.

سه قسمت ابتدایی مجموعه‌ی Digimon World روی پلی‌استیشن، و Digimon World 4 روی پلی‌استیشن۲ شدند. پس از اینکه یکی دو شماره از این مجموعه روی PSP و Nintendo DS عرضه شدند، عرضه‌ی بازی جدید Digimon World: Next Order بازگشت این مجموعه را روی کنسول‌های خانگی دوباره رقم می‌زند.

در بازی Digimon World: Next Order هم مثل شماره‌های قبلی این مجموعه، وارد دنیایی کامپیوتری می‌شوید و با همکاری و استفاده از دیجیمون‌ها، در مراحل مختلف و سیاهچاله‌ها پیشرفت می‌کنید. بیش از ۲۰۰ دیجیمون مختلف در بازی قرار داده شده‌اند و می‌توانید آن‌ها را پیشرفت دهید و در مبارزات از آن‌ها استفاده کنید. بازی هم‌چنین این انتخاب را در مقابل‌تان می‌گذارد تا از بین یک کاراکتر دختر و پسر، یکی را انتخاب کنید. برای اولین بار در مجموعه‌ی Digimon World هم‌چنین می‌توانید همزمان دو دیجیمون را به دنبال خودتان راه بیاندازید.

بازی Digimon World: Next Order چند ماهی است که در ژاپن عرضه شده و هم‌چنین فروش و بازخورد بسیار خوبی داشته است. قرار است نسخه‌ی انگلیسی بازی،‌ هم دوبله‌ی ژاپنی و هم دوبله‌ی انگلیسی را در خودش جای دهد.

در حالی که Next Order در ژاپن، روی پلی‌استیشن ویتا و پلی‌استیشن۴ عرضه شده بود، نسخه‌ی غربی بازی قرار است فقط روی پلی‌استیشن۴ عرضه شود.

Digimon World: Next Order در زمستان امسال به صورت دیجیتالی و فیزیکی روی پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد.

می‌توانید در ادامه، تصاویر، تریلر و روند بازی Digimon World: Next Order را ببینید.

‌‌‌‌‌

تریلر رونمایی Digimon World: Next Order

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

روند بازی Digimon World: Next Order

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

تصاویر بازی:

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

Drone_Footerبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. محمدعلی

    انیمیشنش ک خیلی قشنگ بود.
    خیلی دلم میخادps4proرا بخرم
    ایشالله ک قیمتش خوب باشه داخل ایران

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما