تریلر فصل دوم «حلقه‌های قدرت» سائورون را با ظاهری متفاوت نشان می‌دهد

آمازون پرایم تریلر، تاریخ پخش و شرح داستان فصل دوم سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» (Lord of the Rings: Rings of power) را روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه آمازون در شهر نیویورک منتشر کرد.

در تریلر منتشر شده چارلی ویکرز مجدداْ در نقش سائورون حاضر شده است، اما ظاهری متفاوت پیدا کرده؛ «ظاهری که به او در فریب دادن ساکنان سرزمین میانه کمک خواهد کرد.»

فصل دوم سریال «حلقه‌های قدرت» هواداران جی. آر. آر. تالکین را به عصر دوم سرزمین میانه بازمی‌گرداند و وعده حضور شیطانی و اوج‌گیری سائورون را می‌دهد، سائورونی که به مأموریت انتقام‌جویانه خود برای دست‌یابی به قدرت مطلق ادامه می‌دهد. فصل دوم این سریال در ۲ آگوست امسال آغاز به پخش خواهد کرد.

شرح رسمی شبکه برای فصل دوم «حلقه‌های قدرت»:

در فصل دوم سریال «حلقه‌های قدرت»، سائورون بازگشته است. اکنون که سائورون به دست گالادریل رانده شده،‌ ارباب تاریکی بدون هیچ ارتش یا متحدی به مسیر خود ادامه می‌دهد و برای بازسازی قدرت خود به حیله‌گری‌ و نظارت بر ایجاد حلقه‌های قدرت، تکیه می‌کند. حلقه‌های قدرت این اجازه را به سائورون می‌دهند تا به تمام مردمان سرزمین میانه با اهداف شرورانه خود حکمرانی کند. فصل جدید سریال با تکیه بر وسعت و جاه‌طلبی حماسی فصل نخست، حتی محبوب‌ترین و آسیب‌پذیرترین شخصیت‌های خود را در موجی از تاریکی فرو می‌برد و هر کدام را جداگانه به چالش می‌کشد.

آن‌ها می‌بایست جایگاه خود را در دنیایی که به طور فزاینده‌ای در آستانه فاجعه است، پیدا کنند و در این راه جان سالم به در ببرند. الف‌ها و دورف‌ها، اورک‌ها و انسان‌ها، جادوگران و هارفوت‌ها… وقتی دوستی‌ها تیره می‌شوند و پادشاهی‌ها شروع به فروپاشی می‌کنند، نیروهای خیر شجاعانه‌تر برای حفظ آنچه اهمیت دارد تلاش می‌کنند: یکدیگر.

سریال «حلقه‌های قدرت» میان باقی سریال‌های شبکه آمازون پرایم، پربیننده‌ترین قسمت نخست را داشته؛ قسمت اول سریال درمجموع بیش از ۳۲ میلیارد دقیقه تماشا شده است. فصل اول سریال چه به خاطر زمان پخش همزمان و چه به خاطر ژانرهای یکسان با سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) از شبکه HBO مقایسه شد. اکنون فصل دوم «حلقه‌های قدرت» درست زمانی آغاز خواهد شد که دومین فصل سریال «خاندان اژدها» در حال پایان یافتن است.

تریلر فصل دوم «حلقه‌های قدرت» چند روز پس از آن منتشر شد که کمپانی برادران وارنر جزئیاتی در رابطه با فیلم جدید «ارباب حلقه‌ها» تحت عنوان «شکار گولم» (The Hunt for Gollum) اعلام کرد. این فیلم نیز در دوران دوم سرزمین میانه می‌گذرد و پیتر جکسون، کارگردان سه‌گانه اصلی «ارباب حلقه‌ها»، در نقش تهیه‌کننده فیلم به جهان تالکین بازمی‌گردد.

فصل دوم «حلقه‌های قدرت» شاهد بازگشت جی دی پین و پاتریک مک‌کی در مقام تهیه‌کننده اجرایی بود. کارگردانان این فصل نیز شامل شارلوت براندستروم، سانا همری و لوئیز هوپر است.

منبع: The hollywood reporter

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما