تریلر جدید The BFG، جدیدترین ساخته‌ی اسپیلبرگ را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

جدیدترین تریلر فیلم The BFG، دنیایی خیالی و جدید را برای‌مان به تصویر کشیده است. دنیای غول‌ها، در این فیلم جدید «استیون اسپیلبرگ»، به زیبایی کتاب The BFG است.

تریلر فیلم The BFG، دنیای غول‌ها را درست مثل کتاب مرجع‌اش به تصویر کشیده است.

در تریلر جدید این فیلم دیزنی، دخترکی به اسم «سوفی» را می‌بینیم که در یتیم‌خانه‌ای زندگی می‌کند. با این حال، غول بزرگی این دخترک را شبی بلند می‌کند و به دنیای غول‌ها می‌برد. می‌توانیم در تریلر فیلم The BFG که مخفف کلمه‌ی Big Friendly Giant (غول بزرگ مهربان) است، دنیایی فانتزی و بزرگ را ببینیم.

آن طور که از تریلر فیلم بر می‌آید، اسپیلبرگ فیلمی وفادار به کتاب «رولد دال» (Roald Dahl) ساخته است؛ با این حال باید تا دیدن‌ فیلم صبر کنیم و سپس نظر نهایی را بدهیم. شخصیت BFG هم در مقایسه با دیگر غول‌هایی که در تریلر می‌بینیم، ضعیف‌تر و کوچک‌تر به نظر می‌رسد.

Steven-Spielberg

کتاب کودکان The BFG، پیش از این هم به یک فیلم تبدیل شده است. فیلم The BFG در سال ۱۹۸۹ ساخته شده بود و ساختاری انیمیشنی داشت. با این حال، اسپیلبرگ فیلم‌اش را با بازیگران واقعی ساخته است و از چهره‌های بزرگی هم در ساخت فیلم استفاده کرده.

نقش اصلی فیلم The BFG را «مارک رایلنس» (Mark Rylance) برعهده دارد. رایلنس اخیرا در فیلم Bridge of Spies، جدیدترین ساخته‌ی اسپیلبرگ، بازی کرده و موفق به دریافت جایزه‌ی اسکار برای نقش‌اش شده بود. به غیر از رایلنس، «روبی بارن‌هیل» (Ruby Barnhill)، «بیل هیدر» (Bill Hader) و «جمین کلمنت» (Jemaine Clement) هم در فیلم The BFG ایفای نقش می‌کنند.

می‌توانید در ادامه، تریلر جدید فیلم The BFG را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Digital Trendsبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما