آنابل باکس‌آفیس را به وحشت انداخت

در این ویدیو طبق روال هر هفته یک‌بار دیگر ۵ فیلم برتر آخر هفته باکس‌آفیس را بررسی کردیم. فیلم ۵ ام این هفته Girls Trip توانسته هنوز به حضور خود در میان فیلم‌های پرفروش هفته ادامه دهد. Girls Trip این هفته هم ۶.۴ میلیون دلار فروخت تا روایت یک سفر ۴ نفره زنانه در سینماهای آمریکا به فروش صد میلیون دلاری نزدیک شود. این فیلم نسبتا کم بودجه (بودجه ۱۹ میلیون دلاری) برای چهارمین هفته روی پرده است.

Dark Tower این هفته از عرش به فرش رسید و در حالی که هفته پیش پرفروش‌ترین فیلم سینماهای آمریکا بود این هفته حدود ۶۰ درصد از فروشش را از دست داد. برج سیاه آخر هفته را با فروش ۷.۸ میلیون دلاری به پایان رساند تا عنوانی بهتر از چهارمی نصیبش نشود.

The Nut Job 2 انیمیشنی است که برای اولین هفته در بیش از ۴ هزار سالن سینما به نمایش درآمد و در رده سوم جدول باکس‌آفیس قرار گرفت. این انیمیشن در آخر هفته گذشته ۸.۳ میلیون دلار فروش داشت.

دانکرک برای چهارمین هفته در میان ۵ فیلم برتر جدول باکس‌آفیس قرار داشت. در این ۴ هفته دو هفته را در صدر جدول گذرانده و دو هفته اخیر را در رتبه دوم سپری کرده است. جدیدترین ساخته کریستوفر نولان این آخر هفته حدود ۱۰.۸ میلیون دلار فروش کرد و در کل به فروش ۱۵۳ میلیون دلاری در سینماهای آمریکا رسید.

فیلم اول جدول باکس‌آفیس و پرفروش‌ترین فیلم این آخر هفته سینماهای آمریکا هم یک فیلم ترسناک بود. Annabelle: Creation فیلمی که حدود ۳۵ میلیون دلار فروش داشت برای اولین هفته به نمایش درآمد و صدر نشین باکس‌آفیس شد. در این ویدیو درباره این فیلم و ۴ فیلم دیگر جدول توضیحات بیشتر و دقیق‌تری داده‌ایم. در عین حال می‌توانید تصاویری از تریلرهای این فیلم‌ها را ببینید. صحنه منتخب سینمایی هفته هم برای اولین بار به ویدیومان اضافه شده و از این به بعد هر هفته در پایان ویدیو یک صحنه منتخب سینمایی خواهیم داشت.

نسخه صوتی را می‌توانید از اینجا بشنوید:برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. نوید

    سلام اولا دمتون گرم خیلی کار خوبیه کاری که میکنید دوما انیمیشن زیاد ببینید و دیگه به Despicable Me توهین نکن وگرنه قاطی میکنم :دی
    و اینکه رابرت دنیرو مطمئنن بهتره و اینکه ادامه بدین و حسابی خسته نباشید.

  2. K2

    امیر حسین تیشرتتو عشقه . فکر کنم سه تایی عالی میشه . البته با حضور امیر حسین و مجید . در ضمن اون سیاهه! فیلم خوب هم داره ,do the right thing و ۲۵th hour .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما