جعبه‌گشایی فیدیبوک در دیجی‌کالا مگ

فیدیبوک رونمایی شد؛ کتاب‌خوان کوچکی که حکم یک کتابخانه بزرگ را دارد. فیدیبوک یک کتاب‌خوان کوچک و جمع‌وجور ۶ اینچی است که می‌توان آن را در جیب لباس جای داد. بنابراین تقریبا می‌توان هرجا و هر زمانی به کتاب‌های مختلف موردعلاقه‌ی خود دسترسی داشت و همیشه از لذت خواندن و مطالعه کردن بهره‌مند شد.

اگر بخواهیم فیدیبوک را درکنار رقیب آن یعنی آمازون کیندل بگذاریم، یک سری از نکات جلب توجه می‌کنند. مهم‌ترین ویژگی فیدیبوک که آن را از کیندل آمازون متمایز می‌کند، پشتیبانی از زبان فارسی است. فیدیبوک اولین کتاب‌خوانی است که از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و می‌توان به آسانی کتاب‌های الکترونیکی فارسی را با آن مطالعه کرد.

یکی از مزایای فیدیبوک را می‌توان قیمت پایین آن دانست. با درنظر گرفتن پارامتر قیمت و امکانات، این کتاب‌خوان نسبت به بسیاری از رقبای خود ارزش خرید بالاتری دارد. این کتاب‌خوان از یک صفحه نمایش ۶ اینچی مجهز به فناوری E-Ink بهره می‌برد. فناوری E-Ink باعث می‌شود تا وضوح متن بیشتر شود و خستگی چشم خواننده را برطرف کند.

طراحی باریک حاشیه‌های دور صفحه نمایش، قابلیت حمل این این کتاب‌خوان را نسبت به رقیب کیندل آمازون آسان‌تر می‌کند. کیندل پیپروایت ۴ گیگابایت حافظه داخلی دارد. این درحالیست که رقیب آن یعنی آمازون کیندل علاوه بر بهره‌مندی از حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه را هم دارد. این موضوع باعث می‌شود نگرانی پر شدن زود حافظه کتاب‌خوان تا حد امکان برطرف شود. این کتاب‌خوان از کتاب‌های دیجیتال، منوی فارسی، قابلیت اتصال USB و Wi-Fi بهره می‌برد.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا کهنموئی

    E-ink?

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما