معرفی کتاب «بیخود و بی‌جهت» اثر وودی آلن؛ روایت شوخ‌طبعانه‌ی یک زندگی پرفراز و نشیب

۱۶ خرداد ۱۴۰۱

وودی آلن از آن دسته کارگردانانی است که مفاهیم فیلم‌هایش حتی از سینما هم فراتر می‌روند. نگاه تند و گزنده و شوخ‌طبعانه‌ی او به زندگی و به خصوص رابطه برای خیلی‌ها فراتر از یک دیالوگ ساده و درس زندگی است. به همین دلیل از کتاب خاطرات وودی آلن به نام «بیخود و بی جهت» در سرتاسر جهان استقبال زیادی شد. کتاب «بیخود و بی‌جهت» در ایران توسط لیدا صدرالعلمایی ترجمه شده و نشر خوب برج آن را به بازار داده است. نشری که یکی از کارهاش خوبش این است که علی‌رغم اینکه ایران جزو معاهده‌ی کپی‌رایت نیست حقوق کتاب‌ها را خریداری می‌کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کتاب با همان طنز گزنده‌ی وودی آلن زندگی او را از زمان کودکی تا بروکلین و موفقیتش در دهه‌ی ۷۰ میلادی در سینما و تئاتر و علاقه‌اش به موسیقی جز را روایت می‌کند. به علاوه کتاب به حاشیه‌های زندگی عاطفی وودی آلن با میا فارو و همسر سابقش سون یی پروین هم می پردازد. آلن در این کتاب به اتهاماتی که تیموتی شالامه به او وارد کرده هم جواب می‌دهد. شالامه که در فیلم «روز بارانی در نیویورک» جلوی دوربین آلن رفته بود اظهار کرد که نمی‌خواهد نفع مادی از این فیلم ببرد و دستمزدش را به سه خیریه بخشیده است. در حالی که آلن می‌گوید این حرف‌های او به این دلیل بوده که مدیر برنامه‌هایش ادعا کرده با این حرف‌ها شانسش برای گرفتن اسکار در فیلم «مرا به نام خودت صدا بزن» بیشتر می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه